Logo

Zdravotní péče pro klienty všech zdravotních pojišťoven

Akreditace SAK

O nás

Novinky a média

19.11.2018 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

18. listopad - Evropský antibiotický den

Evropský antibiotický den je celoevropská kampaň za omezení užívání antibiotika v situacích, kdy to není nezbytné (např. u virových infekcí jako jsou běžná nachlazení a chřipka) a za omezení užívání širokospektrých antibiotik.

celý článek

25.10.2017 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

POLIKLINIKA AGEL Plzeň zakoupila novou endoskopickou věž

Novou moderní endoskopickou věží, včetně videogastroskopu, se může pochlubit POLIKLINIKA AGEL Plzeň. Nový přístroj umožňuje lékařům pacienta nejen vyšetřit a nahlédnout do jeho trávicího ústrojí, ale i okamžitě provést léčebný zákrok. Endoskopická věž nahradila starší typ tohoto technického vybavení. Nová investice přišla POLIKLINIKU AGEL Plzeň na více než jeden milión korun.

celý článek

1.8.2017 / POLIKLINIKA AGEL

Naším klientům nabízime rozvoz pomůcek ZDARMA

Využijte naší nové služby. Ve spolupráci se sesterskou společností Perfect Distribution a.s. vám nabízíme rozvos zdravotnických pomůcek zcela zdarma.

celý článek

22.11.2016 / POLIKLINIKA AGEL

Nová recepce na POLIKLINICE AGEL v Nymburku zajistí vyšší komfort pacientů

Hledání vhodného lékaře či ambulance, objednávání na vyšetření i zjišťování potřebných informací bude nově pro všechny pacienty POLIKLINIKY AGEL Nymburk jednodušší. Poliklinika totiž právě v těchto dnech zprovoznila u vstupu do budovy novou recepci, ve které proškolený personál příchozím radí ohledně umístění ambulancí, kontaktů či provozní doby, zajišťuje objednávky a také podává pokyny ohledně ambulantního vyšetření.

celý článek

2.9.2016 / POLIKLINIKA AGEL

Zdeněk Schwarz se stal novým ředitelem Dopravního zdravotnictví

MUDr. Zdeněk Schwarz je od prvního září novým ředitelem společnosti Dopravní zdravotnictví, která je členem skupiny AGEL. Zděněk Schwarz bude navazovat na práci bývalého ředitele MUDr. Jiřího Skřivánka, MBA, který minulý měsíc po dlouhé těžké nemoci zemřel.

celý článek

4.5.2016 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Centrum pro podporu snižování hmotnosti v Plzni slaví první výročí

První rok své existence slaví Centrum pro podporu snižování hmotnosti POLIKLINIKY AGEL v Plzni. Během něj se do hubnoucího programu přihlásilo více než šedesát zájemců, z nichž dvacet devět se do programu trvale zapojilo. Svoji váhu výrazně snížilo téměř osmdesát procent pacientů zařazených do programu.

celý článek

26.2.2016 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

POLIKLINIKA AGEL Plzeň vyšetřuje dvojicí nových moderních ultrazvuků

Hned dva nové ultrazvukové přístroje má čerstvě k dispozici POLIKLINIKA AGEL Plzeň, člen skupiny AGEL. Moderní přístroje slouží k vyšetřování pacientek gynekologické ambulance a pacientům radiodiagnostického oddělení, kteří přijdou na vyšetření břicha či cév.

celý článek

3.8.2015 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

POLIKLINIKA AGEL Plzeň otevřela v Boru novou útulnou odběrovou místnost

V západních Čechách se zájemci o laboratorní vyšetření mohou těšit na nové a příjemnější prostory. Zcela novou odběrovou místnost totiž otevřela POLIKLINIKA AGEL Plzeň na svém pracovišti v Poliklinice Bor. Moderní odběrová místnost zde doplní stávající laboratoře a kromě špičkové diagnostiky tak poliklinika nabídne nově pacientům i komfortnější prostředí a soukromí při odběrech.

celý článek

13.4.2015 / POLIKLINIKA AGEL

POLIKLINIKA AGEL zve veřejnost na bezplatné vyšetření kožních znamének

Melanomem, nejvíce zákeřnou formou rakoviny kůže, trpí stále více lidí. Podle statistik tvoří právě melanom dvě třetiny veškerých úmrtí na kožní nádory. Přitom pouze včasné odhalení maligního melanomu může vést k úspěšné léčbě.

celý článek

16.2.2015 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Centrum pro odvykání kouření POLIKLINIKY AGEL v Plzni slaví první výročí

První rok své existence slaví Centrum pro odvykání kouření POLIKLINIKY AGEL v Plzni. Během prvního roku působení se do odvykacího programu přihlásilo 30 zájemců, z nichž je na velmi dobré cestě přestat kouřit úplně polovina z nich. Tato zkušenost potvrzuje i odbornou statistiku, podle které se bez pomoci odnaučí kouřit tři až pět procent kuřáků. S intenzivní pomocí odborníka pak až osminásobek.

celý článek

1.1.2015 / POLIKLINIKA AGEL

Změna telefonních čísel

Upozorňujeme na změnu telefonních čísel v některých našich zdravotnických zařízeních.

celý článek

9.9.2014 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Poliklinika Plzeň nabízí těhotným ženám nadstandardní prohlídky s intenzivnějším sledováním plodu

Každá nastávající maminka, která má zájem v průběhu těhotenství co nejintenzivněji sledovat vývoj svého dítěte, má nyní v Poliklinice Plzeň, která je členem skupiny AGEL, možnost využít speciálně sestavený těhotenský balíček. Ten je zaměřený na četné monitorování plodu, ale i kontrolu zdravotního stavu ženy nad rámec státem hrazených prohlídek. Budoucím maminkám přinese kromě podrobnějších prohlídek i fotografie miminka či možnost konzultací e-mailem.

celý článek

6.8.2014 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Klasické rentgenové snímky jsou již v Poliklinice Plzeň minulostí

Poliklinika Plzeň (u hlavního nádraží), která je členem skupiny AGEL, uvedla dnes slavnostně do provozu nově digitalizované radiodiagnostické pracoviště. Snímky se již nevyvolávají na klasické fotografické fólie, ale zpracovávají se a ukládají digitálně, podobně jako například u digitálních fotoaparátů. Digitalizace přinese větší komfort nejen pacientům, ale i samotným lékařům, kteří si nyní mohou snímky prohlížet v mnohem lepší kvalitě.

celý článek