Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍZdravotní péče pro klienty všech zdravotních pojišťoven

Akreditace SAK

O nás

Novinky a média

15.12.2021 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Zdravotníci Polikliniky AGEL Plzeň aplikovali ve znovuotevřeném očkovacím centru přes 2 000 vakcín. Zdravotní péče na poliklinice zůstává neomezena

Zdravotníci v Očkovacím centru v rámci Polikliniky AGEL Plzeň po listopadovém znovuotevření aplikovali přes 2 000 dávek vakcíny proti onemocnění covid-19. Díky obětavé práci těchto zdravotníků, kteří očkují v odpoledních hodinách, zůstává ambulantní zdravotní péče polikliniky neomezena a funguje ve standardním režimu.

celý článek

1.12.2021 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Příspěvek 500 Kč na vitaminy pro očkované klienty VZP od 65 let

Všeobecná zdravotní pojišťovna nově nabízí příspěvek 500 Kč na nákup vitaminů, potřeb nebo pomůcek v jakékoliv lékárně na území ČR. Platí pro osoby starší 65 let, které mají dokončené očkování proti onemocnění Covid-19 v termínu od 15. 11. 2021 do 28. 2. 2022.

celý článek

5.11.2021 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Očkovací centrum Polikliniky AGEL v Plzni obnovuje svůj provoz z důvodu velkého zájmu veřejnosti o očkování

Očkovací centrum v rámci Polikliniky AGEL v Plzni obnovuje svůj provoz. Důvodem je zvýšený zájem veřejnosti o očkování. Aktuálně je očkovací centrum v provozu tři dny v týdnu a to každé úterý, středa a čtvrtek. Zdravotníci zde očkují nejen první dvě dávky vakcíny Comirnaty (Pfizer/BioNTech), ale i třetí posilující dávku té samé vakcíny. V případě trvajícího zvýšeného zájmu o očkování je v plánu i rozšíření kapacity centra.

celý článek

24.9.2021 / POLIKLINIKA AGEL

K rozjezdu doplňkového zdravotního pojištění musí být politická vůle, shodli se experti na XIV. Sympoziu AGEL

Olomouc, 23. září 2021: Na XIV. Sympoziu AGEL konaném 22. a 23. září v Olomouci patřil úvodní program problematice doplňkového zdravotního pojištění. Často skloňované téma se může stát v budoucnu novým zdrojem financování zdravotní péče v Česku i na Slovensku, v současné době mají k němu ale obě země daleko. Shodli se na tom experti v panelové diskuzi, ve které nechyběli zástupci soukromého zdravotnické sektoru, ministerstva zdravotnictví ani největších zdravotních pojišťoven.

celý článek

15.6.2021 / POLIKLINIKA AGEL

Odběrová místa Poliklinik AGEL standardně nabízí šetrné a přesnější PCR-RT testy ze slin

Zdravotníci ve všech odběrových místech Poliklinik AGEL začali odebírat vzorky určené pro PCR-RT vyšetření k ověření přítomnosti onemocnění covid-19 již standardně ze slin. Klienti tak podstoupí neinvazivní způsob vyšetření, u kterého rozsáhlá studie prokázala vyšší citlivost než u klasického nepříjemného výtěru z nosohltanu.

celý článek

23.4.2021 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Očkovací centrum Polikliniky AGEL v Plzni výrazně zvyšuje kapacitu a nově nabízí očkování o víkendu

Očkovací centrum Polikliniky AGEL v Plzni je oficiálním očkovacím místem v Plzeňském kraji. Aktuálně se plně připravuje na zahájení očkování proti onemocnění Covid-19 další skupiny obyvatelstva ve věku 60+ let a výrazně navyšuje své dosavadní kapacity. Spolu s navýšením souvisí i otevření Očkovacího centra o víkendech.

celý článek

19.4.2021 / POLIKLINIKA AGEL

Polikliniky AGEL nabízejí testování protilátek proti koronaviru.

Polikliniky AGEL nabízejí svým klientům i veřejnosti testování protilátek proti koronaviru. Dostupné na každé Poliklinice AGEL v rámci České republiky dle provozní doby daného odběrového místa. Není nutné se dopředu objednávat.

celý článek

25.3.2021 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Očkovací centrum Polikliniky AGEL Plzeň má za sebou první měsíc fungování a nově očkuje vakcínou od firmy Pfizer-BioNTech

Přes 1800 zájemců o očkování dostalo v uplynulých týdnech vakcínu v očkovacím centrum, které bylo zřízeno na Poliklinice AGEL Plzeň a je jedním z oficiálních míst pro očkování v Plzeňském kraji. Primárně se jednalo o rizikové skupiny obyvatel a pedagogické pracovníky. Očkovací centrum v těchto dnech přechází na nový typ vakcíny Comirnaty od firmy Pfizer- BioNTech.

celý článek

23.3.2021 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Stále rostoucí poptávka firem po antigenním testování vyslala do terénu mobilní tým Polikliniky AGEL Plzeň

Enormní poptávku velkých i menších podniků z celého regionu po antigenním testování svých zaměstnanců na onemocnění covid-19 evidovala Poliklinika AGEL Plzeň. Po zavedení povinnosti testovat také firmy s 10 až 49 zaměstnanci se tlak firem ještě zvýšil, a proto se Poliklinika AGEL rozhodla sestavit speciální mobilní testovací tým, který vyšetření provede přímo na pracovišti nasmlouvaných firem.

celý článek

8.3.2021 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Vysoký zájem pedagogů o očkování zaznamenala Poliklinika AGEL v Plzni

Do očkování pedagogických pracovníků proti onemocnění covid-19 se zapojilo také očkovací centrum v rámci Polikliniky AGEL Plzeň na Švihovské ulici.

celý článek

25.2.2021 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Poliklinika AGEL Plzeň otevřela očkovací centrum proti onemocnění covid-19

Poliklinika AGEL Plzeň na Švihovské ulici otevřela se stala dalším místem, kde je možné se nechat naočkovat proti onemocnění covid-19. Očkovací centrum je zde umístěno v pavilonu F, aktuálně jsou zde očkováni senioři nad 80 let a zdravotníci.

celý článek

25.1.2021 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Nové očkovací centrum proti nemoci covid-19 na Poliklinice AGEL Plzeň

Nové očkovací centrum proti nemoci covid-19 na Poliklinice AGEL Plzeň

celý článek

13.1.2021 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Poliklinika AGEL Plzeň otevírá nové odběrové místo na COVID-19

Poliklinika AGEL Plzeň (na Švihovské ulici) otevírá nové odběrové místo na COVID-19. Místo bude provádět testování přítomnosti nového typu koronaviru antigenními testy pro širokou veřejnost a nabídne také možnost testování přesnějšími PCR testy. Zájemci se zde mohou již objednávat jednoduše prostřednictvím online systému.

celý článek

19.11.2020 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Dopravní zdravotnictví navýšilo testovací kapacity a umožňuje i expres testování s výsledkem do 3 hodin

Do testování vzorků na nový typ koronaviru v laboratořích Dopravního zdravotnictví se zapojila POLIKLINIKA AGEL Plzeň, která navýšila kapacitní možnosti stávající laboratoře.

celý článek

19.11.2018 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

18. listopad - Evropský antibiotický den

Evropský antibiotický den je celoevropská kampaň za omezení užívání antibiotika v situacích, kdy to není nezbytné (např. u virových infekcí jako jsou běžná nachlazení a chřipka) a za omezení užívání širokospektrých antibiotik.

celý článek

25.10.2017 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

POLIKLINIKA AGEL Plzeň zakoupila novou endoskopickou věž

Novou moderní endoskopickou věží, včetně videogastroskopu, se může pochlubit POLIKLINIKA AGEL Plzeň. Nový přístroj umožňuje lékařům pacienta nejen vyšetřit a nahlédnout do jeho trávicího ústrojí, ale i okamžitě provést léčebný zákrok. Endoskopická věž nahradila starší typ tohoto technického vybavení. Nová investice přišla POLIKLINIKU AGEL Plzeň na více než jeden milión korun.

celý článek

1.8.2017 / POLIKLINIKA AGEL

Naším klientům nabízime rozvoz pomůcek ZDARMA

Využijte naší nové služby. Ve spolupráci se sesterskou společností Perfect Distribution a.s. vám nabízíme rozvos zdravotnických pomůcek zcela zdarma.

celý článek

22.11.2016 / POLIKLINIKA AGEL

Nová recepce na POLIKLINICE AGEL v Nymburku zajistí vyšší komfort pacientů

Hledání vhodného lékaře či ambulance, objednávání na vyšetření i zjišťování potřebných informací bude nově pro všechny pacienty POLIKLINIKY AGEL Nymburk jednodušší. Poliklinika totiž právě v těchto dnech zprovoznila u vstupu do budovy novou recepci, ve které proškolený personál příchozím radí ohledně umístění ambulancí, kontaktů či provozní doby, zajišťuje objednávky a také podává pokyny ohledně ambulantního vyšetření.

celý článek

2.9.2016 / POLIKLINIKA AGEL

Zdeněk Schwarz se stal novým ředitelem Dopravního zdravotnictví

MUDr. Zdeněk Schwarz je od prvního září novým ředitelem společnosti Dopravní zdravotnictví, která je členem skupiny AGEL. Zděněk Schwarz bude navazovat na práci bývalého ředitele MUDr. Jiřího Skřivánka, MBA, který minulý měsíc po dlouhé těžké nemoci zemřel.

celý článek

4.5.2016 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Centrum pro podporu snižování hmotnosti v Plzni slaví první výročí

První rok své existence slaví Centrum pro podporu snižování hmotnosti POLIKLINIKY AGEL v Plzni. Během něj se do hubnoucího programu přihlásilo více než šedesát zájemců, z nichž dvacet devět se do programu trvale zapojilo. Svoji váhu výrazně snížilo téměř osmdesát procent pacientů zařazených do programu.

celý článek

26.2.2016 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

POLIKLINIKA AGEL Plzeň vyšetřuje dvojicí nových moderních ultrazvuků

Hned dva nové ultrazvukové přístroje má čerstvě k dispozici POLIKLINIKA AGEL Plzeň, člen skupiny AGEL. Moderní přístroje slouží k vyšetřování pacientek gynekologické ambulance a pacientům radiodiagnostického oddělení, kteří přijdou na vyšetření břicha či cév.

celý článek

3.8.2015 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

POLIKLINIKA AGEL Plzeň otevřela v Boru novou útulnou odběrovou místnost

V západních Čechách se zájemci o laboratorní vyšetření mohou těšit na nové a příjemnější prostory. Zcela novou odběrovou místnost totiž otevřela POLIKLINIKA AGEL Plzeň na svém pracovišti v Poliklinice Bor. Moderní odběrová místnost zde doplní stávající laboratoře a kromě špičkové diagnostiky tak poliklinika nabídne nově pacientům i komfortnější prostředí a soukromí při odběrech.

celý článek

13.4.2015 / POLIKLINIKA AGEL

POLIKLINIKA AGEL zve veřejnost na bezplatné vyšetření kožních znamének

Melanomem, nejvíce zákeřnou formou rakoviny kůže, trpí stále více lidí. Podle statistik tvoří právě melanom dvě třetiny veškerých úmrtí na kožní nádory. Přitom pouze včasné odhalení maligního melanomu může vést k úspěšné léčbě.

celý článek

16.2.2015 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Centrum pro odvykání kouření POLIKLINIKY AGEL v Plzni slaví první výročí

První rok své existence slaví Centrum pro odvykání kouření POLIKLINIKY AGEL v Plzni. Během prvního roku působení se do odvykacího programu přihlásilo 30 zájemců, z nichž je na velmi dobré cestě přestat kouřit úplně polovina z nich. Tato zkušenost potvrzuje i odbornou statistiku, podle které se bez pomoci odnaučí kouřit tři až pět procent kuřáků. S intenzivní pomocí odborníka pak až osminásobek.

celý článek

1.1.2015 / POLIKLINIKA AGEL

Změna telefonních čísel

Upozorňujeme na změnu telefonních čísel v některých našich zdravotnických zařízeních.

celý článek

9.9.2014 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Poliklinika Plzeň nabízí těhotným ženám nadstandardní prohlídky s intenzivnějším sledováním plodu

Každá nastávající maminka, která má zájem v průběhu těhotenství co nejintenzivněji sledovat vývoj svého dítěte, má nyní v Poliklinice Plzeň, která je členem skupiny AGEL, možnost využít speciálně sestavený těhotenský balíček. Ten je zaměřený na četné monitorování plodu, ale i kontrolu zdravotního stavu ženy nad rámec státem hrazených prohlídek. Budoucím maminkám přinese kromě podrobnějších prohlídek i fotografie miminka či možnost konzultací e-mailem.

celý článek

6.8.2014 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Klasické rentgenové snímky jsou již v Poliklinice Plzeň minulostí

Poliklinika Plzeň (u hlavního nádraží), která je členem skupiny AGEL, uvedla dnes slavnostně do provozu nově digitalizované radiodiagnostické pracoviště. Snímky se již nevyvolávají na klasické fotografické fólie, ale zpracovávají se a ukládají digitálně, podobně jako například u digitálních fotoaparátů. Digitalizace přinese větší komfort nejen pacientům, ale i samotným lékařům, kteří si nyní mohou snímky prohlížet v mnohem lepší kvalitě.

celý článek