Logo
Zdravotní péče pro klienty všech zdravotních pojišťovenPOLIKLINIKA AGEL provozuje sedm akreditovaných zdravotnických zařízení - 2 polikliniky v Praze, Plzni, Olomouci, Ostravě, Nymburce a České Třebové.
Akreditace SAK

POLIKLINIKA AGEL praha italská

Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Nabízíme k pronájmu nově rekonstruovaný operační sál k ortopedickým operacím – artroskopiím, případně pro účely plastické chirurgie.

KDE: Poliklinika Agel, Italská 560/37, Praha 2
KDY: po osobní dohodě

V případě zájmu, prosím, požádejte o bližší informace na emailové adrese: sluzby@pol.agel.cz

Svým klientům nabízí komplexní preventivní a léčebnou péči „pod jednou střechou“. Komplex ambulancí a laboratoří je navíc doplněn o moderní Oddělení následné rehabilitační péče, které je zaměřeno na péči o pacienty po ortopedických zákrocích, úrazech a na péči o klienty s chronickým onemocněním pohybového aparátu.

Poliklinika je situována v nádherném prostředí na okraji Riegrových sadů nad Hlavním nádražím. Z oken je impozantní výhled na pražské panorama s Hradčany.

POLIKLINIKA AGEL Praha Italská se specializuje především na prevenci, kdy vychází ze svých dlouholetých zkušeností při poskytování pracovně lékařských služeb (PLS), kterou rozšířila o nabídku manažerských prohlídek a VIP balíčků jak pro firemní, tak pro soukromou klientelu.