Zmrzlina pro zaměstnance i pacienty v horkém letním dni
26.6.2026 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň
Vzhledem k aktuálním vysokým teplotám jsme ve středu 24.6. před poliklinikou AGEL v Plzni připravili malé letní zpestření, zmrzlináře se zmrzlinou pro naše zaměstnance i pacienty.
Zaměstnanci si mohli zmrzlinu vyzvednout zdarma jako příjemné osvěžení během pracovního dne. Možnost zakoupit si zmrzlinu měli také pacienti a návštěvníci polikliniky, kteří tak mohli alespoň na chvíli zpříjemnit čekání nebo cestu za vyšetřením.
Věříme, že i taková drobnost dokáže v horkých dnech potěšit, osvěžit a vytvořit příjemnější atmosféru pro všechny, kteří se u nás pohybují.
Kontakt pro média
e-mail: [email protected]
Kontakt neslouží k objednávání pacientů na vyšetření, očkování a výdeji výsledků vyšetření
Kontakty na veškeré společnosti skupiny AGEL najdete v sekci Společnosti skupiny AGEL


