Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍZdravotní péče pro klienty všech zdravotních pojišťoven

Akreditace SAK

O nás

Zmrzlina pro zaměstnance i pacienty v horkém letním dni

26.6.2026 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Vzhledem k aktuálním vysokým teplotám jsme ve středu 24.6. před poliklinikou AGEL v Plzni připravili malé letní zpestření, zmrzlináře se zmrzlinou pro naše zaměstnance i pacienty.

Zaměstnanci si mohli zmrzlinu vyzvednout zdarma jako příjemné osvěžení během pracovního dne. Možnost zakoupit si zmrzlinu měli také pacienti a návštěvníci polikliniky, kteří tak mohli alespoň na chvíli zpříjemnit čekání nebo cestu za vyšetřením.

Věříme, že i taková drobnost dokáže v horkých dnech potěšit, osvěžit a vytvořit příjemnější atmosféru pro všechny, kteří se u nás pohybují.

zpět na novinky