Kvalita poskytované péče

Mezi základní hodnoty Polikliniky AGEL patří vysoká kvalita a profesionalita poskytované péče a komplexně léčený, spokojený pacient. Pro naplnění těchto hodnot zvolila zdravotnická zařízení Polikliniky AGEL cestu budování ověřených systémů kvality, založených na snižování možných rizik péče a zvyšování bezpečí pacientů, návštěvníků i zaměstnanců.

Od roku 2011 vlastní Polikliniky AGEL  prestižní certifikát kvality Spojené akreditační komise, o.p.s. Certifikát má vždy platnost tři roky, po jeho uplynutí každá Poliklinika AGEL status akreditovaného zdravotnického zařízení obhajuje - všechny naše polikliniky status akreditovaného zařízení úspěšně obhájily. Pacienti si tak mohou být jisti vysokou kvalitou nabízené péče, při níž je garantováno bezpečí a jejich spokojenost. Ocenění kvality je zároveň zárukou toho, že naše polikliniky se budou i nadále snažit poskytovat kvalitní lékařskou péči, vycházet vstříc požadavkům pacientů a usilovat o rozšíření spektra nabízených služeb.

V regionech Olomouc, Přerov, Česká Třebová, Plzeň a Nymburk splnila naše zdravotnická zařízení jako první ambulantní zařízení náročné požadavky akreditace a získala prestižní certifikát Spojené akreditační komise.

Aktuální certifikáty Spojené akreditační komise (SAK)

Certifikát SAK - POLIKLINIKA AGEL Praha
Certifikát SAK - POLIKLINIKA AGEL Plzeň
Certifikát SAK - POLIKLINIKA AGEL Olomouc
Certifikát SAK - POLIKLINIKA AGEL Ostrava
Certifikát SAK - POLIKLINIKA AGEL Nymburk
Certifikát SAK - POLIKLINIKA AGEL Česká Třebová

Laboratoře POLIKLINIKY AGEL

Laboratoře získaly akreditaci Českého institutu pro akreditaci (ČIA).

Akreditace je prováděna na základě mezinárodně uznávaných kritérií a pravidel obsažených v mezinárodních normách, normativních a dalších dokumentech týkajících se akreditace, na základě příslušných metodických pokynů pro akreditaci a dokumentů mezinárodních organizací zabývajících se akreditací.