Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍZdravotní péče pro klienty všech zdravotních pojišťoven

Akreditace SAK

POLIKLINIKA AGEL plzeň

Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Balíčky laboratorních vyšetření

Balíčky laboratorních vyšetření

Vyberte si z široké nabídky laboratorních vyšetření, které vám pomohou zjistit váš aktuální zdravotní stav. Odhalte své potíže včas.
Lékárna AGEL

Lékárna AGEL

V naší LÉKÁRNĚ AGEL poskytujeme klientům odborný a moderní přístup k medicínské i preventivní péči, který koresponduje s požadavky dnešní doby.

Již 20 let naše ambulantní zdravotnické zařízení poskytuje služby pacientům Plzně a širokého okolí. Po celou dobu poskytuje zdravotnické služby na nejvyšší úrovni. V současnosti jsou připraveni lékaři, vysokoškolští pracovníci, zdravotní sestry, laborantky a další zaměstnanci polikliniky být nápomocni při řešení Vašich zdravotních problémů. Poslední léta byla ve znamení velkých finančních investic do moderního přístrojového vybavení. Díky tomu Vám může naše poliklinika nabídnout ty nejmodernější diagnostické a léčebné metody. Největší předností polikliniky jsou však odborně zdatní zaměstnanci, kteří jsou všichni zařazeni v systému zdravotnického celoživotního vzdělávání a ve svém oboru patří k naprosté špičce.

Pokud chcete využít služeb našich ambulantních specialistů, je třeba se většinou telefonicky objednat. Oproti tomu rentgen a odběrové místnosti na laboratořích můžete navštívit kdykoliv bez objednání. Po příchodu na recepci polikliniky dostanete přesnou informaci, kde Vámi hledanou ordinaci naleznete. Předepsané léky si můžete vyzvednout v naší lékárně, která je situovaná v přízemí u hlavního vchodu vedle recepce. Zde máme i široký sortiment volně prodejných léků, za něž bez problémů můžete platit i platební kartou.

Bezbariérový přístup pro tělesně postižené občany je samozřejmostí, taktéž bezbariérové WC.

Pacienti, kteří k nám přijíždějí vozem, mohou parkovat na 2 malých a jednom velkém parkovišti, která se nacházejí v těsné blízkosti polikliniky. Na polikliniku se dostanete rovněž MHD - zastávka trolejbusů Železniční poliklinika nebo Hlavní nádraží, případně tramvají ze zastávky Sirková (u "malého" Tesca).

Všichni zaměstnanci Polikliniky AGEL Plzeň jsou plně připraveni udělat vše k Vaší spokojenosti!