Logo

Zdravotní péče pro klienty všech zdravotních pojišťoven

Akreditace SAK

POLIKLINIKA AGEL olomouc

Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Balíčky laboratorních vyšetření

Balíčky laboratorních vyšetření

Vyberte si z nabídky cenově výhodných balíčků vyšetření, které Vám pomohou zjistit Váš aktuální zdravotní stav. Krevní vyšetření odhalí Vaše potíže včas.
Lékárna AGEL

Lékárna AGEL

V naší LÉKÁRNĚ AGEL poskytujeme klientům odborný a moderní přístup k medicínské i preventivní péči, který koresponduje s požadavky dnešní doby.

POLIKLINIKA AGEL Olomouc má dvě pracoviště, v Olomouci a Přerově. Poliklinika nabízí klientům komplexní preventivní a léčebnou péči, 49 lékařů a 75 sester, fyzioterapeutů a laborantů poskytuje péči ve 21 medicínských oborech. Hlavní prioritou personálu je spokojenost klientů a vysoká odbornost. POLIKLINIKA AGEL Olomouc zajišťuje pracovně lékařské služby pro více než 180 společností.

Poliklinika je od roku 2011 držitelem certifikátu Spojené akreditační komise České republiky, který v roce 2014 a naposled v roce 2017 úspěšně obhájila. Akreditace je osvědčením, že poliklinika má kontrolu nad kvalitou poskytovaných služeb a že zvládla zavedení systému, který vede k jejímu trvalému zvyšování. Cílem akreditace je mimo jiné i zvyšování bezpečnosti a spokojenosti pacientů a zaměstnanců.