Logo
Zdravotní péče pro klienty všech zdravotních pojišťovenPOLIKLINIKA AGEL provozuje sedm akreditovaných zdravotnických zařízení - 2 polikliniky v Praze, Plzni, Olomouci, Ostravě, Nymburce a České Třebové.
Akreditace SAK

POLIKLINIKA AGEL nymburk


Rekonstrukce 1.patra polikliniky - ambulance v náhradních prostorách

Vážení klienti, v období od 18.března do 5. dubna 2019 bude probíhat rekonstrukce části 1.patra naší polikliniky. Ambulance budou přesunuté do náhradních prostor. O přesunech ambulancí vás informuje naše recepce.

Přesunuty budou: MUDr. Dittrichová – praktický lékař, ORL ambulance

Dentální hygiena a Zubní ambulance MUDr. Tomanové budou mimo provoz.

V průběhu prvního pololetí 2019 proběhne postupně rekonstrukce i v dalších částech polikliniky.

Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení


 

NAŠE NOVÉ AMBULANCE

AMBULANCE DENTÁLNÍ HYGIENY - Klára Marešová DiS.
ORL AMBULANCE - MUDr. Eliška Probstová
 


Změna provozu recepce

Od 1. října 2018 jsme upravili pracovní dobu recepce. Recepce je otevřena denně od 7:00 do 14:30.

Naši recepční zajišťují příjem a objednání klientů. Kontakt pro telefonické objednávky: 321 022 211.

 


Vysazení lípy v zahradě polikliniky

V květnu 2018 jsme na zahradě za budovou naší polikliniky vysadili nový strom - Lípu srdčitou - Tilia cordata. Lípa nahradí původní starý strom - Olši, která musela být z důvodu špatného stavu pokácena.

Vysazení lípy

 


 

Rehabilitační ambulance přivítá klienty v novém interiéru

Během ledna 2018 proběhla rekonstrukce interiéru rehabilitační ambulance elektroléčby v přízemí budovy.

 

 

POLIKLINIKA AGEL Nymburk svým klientům nabízí zdravotní péči specialistů z různých lékařských oborů. Pod jednou střechou najdete praktické lékaře, zubního lékaře a další specialisty, rehabilitaci, rentgen i odběrovou laboratoř. Klienti tedy nemusí při běžných zdravotních problémech absolvovat vyšetření na několika místech. V budově polikliniky je lékárna. Pro naše klienty je zajištěn rovněž výdej zdravotních pomůcek.

Při bolestivých stavech celého pohybového aparátu mohou klienti využívat komplexní léčbu ortopedické ambulance a rehabilitačního lékaře. Naši fyzioterapeuti poskytují následnou odbornou rehabilitační péči na pracovištích vybavených moderními přístroji pro elektroléčbu a celotělovými a končetinovými vířivkami pro vodoléčbu. Péče o klienty zahrnuje také různé rehabilitační a masážní techniky v rámci zdravotní péče hrazené zdravotními pojišťovnami. Masáže, laserterapii a lymfodrenáže nabízíme i pro samoplátce.

Poliklinika Nymburk poskytuje také komplexní pracovnělékařské služby zaměstnavatelům v rámci regionu Nymburk. Pracovnělékařské služby zajišťují praktičtí lékaři ve spolupráci s dalšími specialisty přímo v poliklinice Nymburk, ale také v ambulanci praktického lékaře v Kolíně.

Spojená akreditační komise České republiky udělila Poliklinice Nymburk opětovně Certifikát o udělení Akreditace. Komise tím potvrdila, že poliklinika poskytuje kvalitní a bezpečnou zdravotní péči. Certifikát ukazuje, že poliklinika nastavila postupy zajišťující bezpečí pacientů i zaměstnanců při poskytování zdravotnických služeb.