Logo
Zdravotní péče pro klienty všech zdravotních pojišťovenPOLIKLINIKA AGEL provozuje sedm akreditovaných zdravotnických zařízení - 2 polikliniky v Praze, Plzni, Olomouci, Ostravě, Nymburce a České Třebové.
Akreditace SAK

POLIKLINIKA AGEL nymburk

Odběry krve - prodloužení provozní doby

Od 15.2.2020 jsme upravili provozní dobu odběrové laboratoře:
Denně 6:30 - 9:30


Infúzní stacionář - přerušení provozu

Od 15.2.2020 bude přerušen provoz infúzního stacionáře.
Děkujeme za pochopení


ČPZP - Česká průmyslová zdravotní pojišťovna - stěhování pobočky

Pobočka ČPZP bude od 16.9.2019 přesunuta z 1. patra do 2. patra  budovy polikliniky AGEL. Pracovní doba pobočky se nemění.

Středa    8:00-12:00, 13:00-16:45
Čtvrtek   8:00-12:00, 13:00-15:45


TEJPOVÁNÍ - KINESIO TEJPING

Naše fyzioterapeutky Jana Vohradská (Rehabilitace - vodoléčba) a Vendula Vydrová, DiS. (Rehabilitace - elektroléčba) absolvovaly akreditovaný vzdělávací kurz pro terapeutické využití tejpování.

Tejpování nabízíme klientům jako součást komplexní rehabilitační péče, jako doplněk klasických rehabilitačních metod.

Tejpování umožňuje podporu a stabilitu kloubům, vazům a svalům bez omezení cévního oběhu a rozsahu pohybu. Prostřednictvím tejpu jsme schopni zmírnit bolest, snížit zánět a podporovat sval při pohybu. Je oblíbené i pro sportovní použití nejen jako terapie obtíží pohybové soustavy, ale hlavně jako součást prevence a snížení rizik potencionálního poranění.

Tejpování nabízí oproti standardním terapeutickým postupům jako je bandážování nebo aplikace ortéz řadu výhod:

  • Tejp se dá snadno upravit na požadovanou velikost a tvar a přizpůsobí se nepravidelnému povrchu.
  • Umožňuje současné použití s dalšími terapeutickými postupy – vodoléčbou nebo elektroléčbou.
  • Je bez vedlejších nežádoucích účinků.
  • Aplikace tejpu neomezuje hybnost, ani cirkulaci krve a lymfy.
  • Eliminuje bolest a umožňuje běžnou funkci postižené části těla.

Indikace:

  • bolesti krční páteře a bederní páteře
  • problémy s ramenními klouby, loketními klouby, oblastí ruky, syndrom karpálního tunelu
  • bolesti kyčlí a kolen
  • onemocnění nebo poranění šlach a vazů

Cena dle rozsahu aplikace:        100,- Kč       150,- Kč       200,- Kč


Vysazení lípy v zahradě polikliniky

V květnu 2018 jsme na zahradě za budovou naší polikliniky vysadili nový strom - Lípu srdčitou - Tilia cordata. Lípa nahradí původní starý strom - Olši, která musela být z důvodu špatného stavu pokácena.

Vysazení lípy


Rehabilitační ambulance přivítá klienty v novém interiéru

Během ledna 2018 proběhla rekonstrukce interiéru rehabilitační ambulance elektroléčby v přízemí budovy.

 

POLIKLINIKA AGEL Nymburk svým klientům nabízí zdravotní péči specialistů z různých lékařských oborů. Pod jednou střechou najdete praktické lékaře, zubního lékaře a další specialisty, rehabilitaci, rentgen i odběrovou laboratoř. Klienti tedy nemusí při běžných zdravotních problémech absolvovat vyšetření na několika místech. V budově polikliniky je lékárna. Pro naše klienty je zajištěn rovněž výdej zdravotních pomůcek.

Při bolestivých stavech celého pohybového aparátu mohou klienti využívat komplexní léčbu ortopedické ambulance a rehabilitačního lékaře. Naši fyzioterapeuti poskytují následnou odbornou rehabilitační péči na pracovištích vybavených moderními přístroji pro elektroléčbu a celotělovými a končetinovými vířivkami pro vodoléčbu. Péče o klienty zahrnuje také různé rehabilitační a masážní techniky v rámci zdravotní péče hrazené zdravotními pojišťovnami. Masáže, laserterapii a lymfodrenáže nabízíme i pro samoplátce.

Poliklinika Nymburk poskytuje také komplexní pracovnělékařské služby zaměstnavatelům v rámci regionu Nymburk. Pracovnělékařské služby zajišťují praktičtí lékaři ve spolupráci s dalšími specialisty přímo v poliklinice Nymburk, ale také v ambulanci praktického lékaře v Kolíně.

Spojená akreditační komise České republiky udělila Poliklinice Nymburk opětovně Certifikát o udělení Akreditace. Komise tím potvrdila, že poliklinika poskytuje kvalitní a bezpečnou zdravotní péči. Certifikát ukazuje, že poliklinika nastavila postupy zajišťující bezpečí pacientů i zaměstnanců při poskytování zdravotnických služeb.