Logo
Zdravotní péče pro klienty všech zdravotních pojišťovenPOLIKLINIKA AGEL provozuje sedm akreditovaných zdravotnických zařízení - 2 polikliniky v Praze, Plzni, Olomouci, Ostravě, Nymburce a České Třebové.
Akreditace SAK

POLIKLINIKA AGEL nymburk

NAŠE NOVÉ AMBULANCE

AMBULANCE DENTÁLNÍ HYGIENY - Klára Marešová DiS.
ORL AMBULANCE - MUDr. Eliška Probstová
PRAKTICKÁ LÉKAŘKA MUDr. Františka Flekačová
PRAKTICKÝ LÉKAŘ MUDr. Adam Šafra
AMBULANCE REHABILITAČNÍHO LÉKAŘE - MUDr. Pavlína Fričová


Rehabilitační ambulance přivítá klienty v novém interiéru

Během ledna 2018 proběhla rekonstrukce interiéru rehabilitační ambulance elektroléčby v přízemí budovy.

 

 

Moderní diagnostika poruch dýchání ve spánku

Chrápání může být i signálem nemoci

Více informací zde.

MUDr. Františka Flekačová, praktický lékař, ambulance ve 2.patře budovy

Objednávky na tel. 321 022 282


 

PŘÍSTROJOVÉ LYMFODRENÁŽE nově od 1. března 2017 v POLIKLINICE AGEL v Nymburce
pod dohledem certifikovaného fyzioterapeuta

Terapeutická metoda založená na přerušované kompresi dolních končetin, při které se vytváří tlakové vlny podporující lymfatický a žilní systém.

Více informací zde.

Registrovaná fyzioterapeutka Vendula Vydrová Dis.
Objednávky na tel. 321 022 277, pondělí – pátek od 6:30 do 13:30
Rehabilitace – elektroléčba v přízemí budovy (vedle Rentgenu)


 

ZDRAVOTNÍ MASÁŽE nově od 1. 8. 2016 v POLIKLINICE AGEL v Nymburce

Trápí vás bolesti zad a šíje? Využijte naši nabídky a dopřejte vašemu tělu profesionální péči.

Více informací zde.

Kateřina Nováková
objednávky na tel. 321 022 277
pondělí - pátek od 8:00 do 16:00
Rehabilitace - masáže v přízemí budovy


 

NOVÁ RECEPCE

Od 7. listopadu vás v přízemí naší poklikliniky uvítá nově vybudovaná recepce. Personál recepce bude zajišťovat informace pro klienty, zodpovídat dotazy, pomáhat s orientací v budově i s objednáním na vyšetření. Recepce je k dispozici denně od 7:00 do 14:30.

 


POLIKLINIKA AGEL Nymburk svým klientům nabízí zdravotní péči specialistů z různých lékařských oborů. Pod jednou střechou najdete praktické lékaře, zubního lékaře a další specialisty, rehabilitaci, rentgen i odběrovou laboratoř. Klienti tedy nemusí při běžných zdravotních problémech absolvovat vyšetření na několika místech. V budově polikliniky je lékárna. Pro naše klienty je zajištěn rovněž výdej zdravotních pomůcek.

Při bolestivých stavech celého pohybového aparátu mohou klienti využívat komplexní léčbu ortopedické ambulance a rehabilitačního lékaře. Naši fyzioterapeuti poskytují následnou odbornou rehabilitační péči na pracovištích vybavených moderními přístroji pro elektroléčbu a celotělovými a končetinovými vířivkami pro vodoléčbu. Péče o klienty zahrnuje také různé rehabilitační a masážní techniky v rámci zdravotní péče hrazené zdravotními pojišťovnami. Masáže, laserterapii a lymfodrenáže nabízíme i pro samoplátce.

Poliklinika Nymburk poskytuje také komplexní pracovnělékařské služby zaměstnavatelům v rámci regionu Nymburk. Pracovnělékařské služby zajišťují praktičtí lékaři ve spolupráci s dalšími specialisty přímo v poliklinice Nymburk, ale také v ambulanci praktického lékaře v Kolíně.

Spojená akreditační komise České republiky udělila Poliklinice Nymburk opětovně Certifikát o udělení Akreditace. Komise tím potvrdila, že poliklinika poskytuje kvalitní a bezpečnou zdravotní péči. Certifikát ukazuje, že poliklinika nastavila postupy zajišťující bezpečí pacientů i zaměstnanců při poskytování zdravotnických služeb.

V roce 2016 ošetřila POLIKLINIKA AGEL Nymburk více než 86 tis. klientů.