Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍZdravotní péče pro klienty všech zdravotních pojišťoven

Akreditace SAK

O nás

Napsali jste nám

12.6.2024 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Pochvala – Rehabilitační oddělení, MUDr. Psutková, pracoviště Plzeň

Dobrý den,

v květnu t.r. jsem docházela na Vaše rehabilitační oddělení. Od té doby se můj zdravotní stav velice zlepšil. Každý den v duchu děkuji za vysoce profesionální a laskavý přístup MUDr. J. Psutkové 02380037 a jejím plně kvalifikovaným fyzioterapeutkám, které se o mě v průběhu rehabilitací staraly, vysvětlily problém způsobující bolest a naučily, jak mám i doma pokračovat ve cvičení.

Patří jim velký dík za naděj a pomoc, kterou nemocným dávají.

S úctou,

Alena B.

20.5.2024 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Pochvala – Mgr. Hana Nováková, pracoviště Ostrava

Dobrý den,

chtěla bych moc pochválit paní Haničku Novákovou. Vždy velice příjemná, ochotná a profesionální. Díky ní se můj život obrátil o milion procent k lepšímu. Trpěla jsem velice velkou nadváhou a vděčím jí za to, že jsem pod její taktovkou zhubla 30 kg. Kudy chodím tak paní Hanku vřele doporučuji. Každopádně je to člověk na správném místě. Ještě jednou obrovský dík.

S pozdravem, 

Veronika Č.

26.4.2024 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Pochvala – MUDr. Jana Černá, pracoviště Praha

Dobry den,
chtela bych moc vypichnout pani doktorku Janu Cernou (ORL). Naprosto skvely, profesionalni, ale vlastne pratelsky pristup. Jsem z pani doktorky nadsena. Vic takovych lekaru ( celkove lidi ).
Dekuji pani doktorko za pomoc a za takove pozitivni lidi, jako jste Vy.
Dekuji.

S pozdravem vdecna pacientka
Katerina K.

23.4.2024 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala - MUDr. Jana Fafejtová, pracoviště Olomouc

Vážená paní ředitelko

Chtěl bych tímto poděkovat MUDr. Fafejtové. V listopadu loňského roku jsem prodělal  operaci hemoroidů a  cítil jsem výraznou bolest.

Díky promyšlené a pečlivě zvážené analgetické léčbě bolest rychle ustoupila. Paní Doktorka vyniká důslednosti, pečlivostí, pokud je to třeba pošle mě k odborníkovi.

Jejímu přístupu důvěřují a v jejích rukou se cítím bezpečně.

Vděčný,

Petr A.

 

11.4.2024 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Pochvala - Alena Hurtová, koordinátorka PLS, pracoviště Ostrava

Dobrý den,

chtěla bych VELICE POCHVÁLIT paní Alenu HURTOVOU,za její přístup ke klientům.Nedá se to ani říct pochválit,nenacházím slova,pro tuto paní.Jeji přístup je úžasný, luxusní, její ochota a vstřícnost se nedá popsat.Velmi si važte takového člověka, protože takových lidí jak je paní Alena Hurtová je dnes velice, velice málo! Zaslouží si veliké ohodnocení! Ze dne na den mě zařídila vstupní prohlídky pro nového zaměstnavatele, tak abych mohla nastoupit do mého tak dlouze letitého vysněného zaměstnání a dělala pro to maximum.

Velký dík této DÁMĚ. Je to radost mít takového zaměstnance, a proto si ji velmi držte. Přeji krásný den. Kéž by bylo ve zdravotnictví spoustu takových lidí.

S Pozdravem,

Renáta O.

27.3.2024 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Pochvala - MUDr. Tereza Radomská, pracoviště Ostrava

Dobrý den,

touto cestou moc poděkovat a pochválit za lidský a vstřícný přístup jak od sestřičky paní Lenky Fojtu tak paní doktorky Terezy Radomske. Obě jsou strašně ochotné,milé a odpoví na veškeré dotazy ,pomůžou a to se v dnešní době jen tak nevidí a navíc ještě s úsměv a to člověku hned zlepší jak náladu tak den a zároveň člověk vi,ze se vždy může na sestřičku a paní doktorku obrátit.

Děkuji a hezký den,

R.

29.2.2024 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Pochvala – Centrum ortopedické péče, pracoviště Praha

Musim pochvalit oddeleni ortopedie, velmi mily personal od sestricek az po zamestnance na sale. prostredi je nove, ciste a utulne, clovek se tu citi dobre. dekuji za bezvadny pristup sestrickam Petre a Viere, anesteziologovi panu Ruslanovi a hlavne ortopedovi MUDr. Pecenemu (operace menisku&plastika).

Dekuji za peci.

S pozdravem,

Lucie R.

19.2.2024 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Pochvala – Centrum ortopedické péče, pracoviště Praha

Dobrý den,

dne 14.2. jsem na Agelu v Italské podstoupila artroskopii kolene.

Ráda bych poděkovala všemu zdravotnickému personálu, především však sestřičce na operačním sále (jméno bohužel nevím), která byla úžasně empatická a díky ní jsem na zákrok "šla" klidnější a s úsměvem.

Více takto skvělých a lidských profesionálů.

Děkuji,
Magda L.

2.2.2024 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Pochvala – MUDr. Marta Schimonová, pracoviště Praha

Dobrý den,

ráda bych ocenila a pochválila paní doktorku MUDr. Schimonovou. Nejen, že mě pečlivě vyšetřila, ale navíc i zbavila obav z vážné nemoci. Vše mi vysvětlila a ani na chvíli jsem necítila, že mé dotazy jsou nevhodné či zbytečné. Celá atmosféra v ordinaci, včetně chování sestřičky, byla profesionální a vstřícná.

Děkuji,

Jana P.

2.2.2024 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala – MUDr. Ivona Formánková, pracoviště Olomouc

Vážení,
touto cestou bych chtěla poděkovat za vstřícný a lidský přístup k pacientům paní doktorce a její skvělé sestře - MUDr. Formánková Ivona. Jejich přístup je opravdu profesionální.
Zkrátka lidé na pravém místě.

Moc děkuji,

Martina S.

12.1.2024 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Pochvala – MUDr. Martina Kalousová, pracoviště Praha

Dobrý den,
jsem pacientem vaší polikliniky, MUDr.Martiny Kalousové. Chci vám krátce napsat o svých veskrze pozitivních zkušenostech s touto lékařkou. Jde o zkušeného, vysoce zdatného odborníka, především však o nevšedního člověka. Paní doktorka má opravdový zájem o pacienta, nespokojí se se stručným vyšetřením a (jak to často bývá) jednostrannou léčbou bez zvážení souvislostí. Z každého kontaktu s ní je zřejmé, že jí na jejích pacientech opravdu záleží a udělá vše co je v jejích silách (i nad rámec své povinnosti) aby jim pomohla.

Jako asi většina lidí k lékaři nechodím moc rád, k MUDr.Kalousové ale jdu vždy s důvěrou a v pohodě. Jako starší člověk vím, že její přístup zdaleka není garantovaný ani běžný. Proto bych jí rád alespoň touto cestou vyjádřil své uznání a poděkování.

Josef Ř.

29.12.2023 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Pochvaly - Centrum ortopedické péče

27. 11. 2023

Úžasné služby! Profesionální a současně autenticky milý personál. Cítil jsem se bezpečně a v pohodě jako 1-denní wellness :) ...

27. 11. 2023

Celý zdravotní personál na velmi vysoké úrovni. Celý tým dělá vynikající reklamu našemu zdravotnictví.

Děkuji všem.

Martin U.

22. 11. 2023

Od ranního nástupu a přijetí jen úžas a nadšení!! Nádherné prostředí, hned ve dveřích ráno usměvavá sestřička a vůbec celý personál. Velmi milé předoperační povídání s panem doktorem Štěpánkem na "seznámení", co mě čeká. Po zákroku opět skvělá a velmi milá péče sestřiček včetně informací až do propuštění!!! 

Moc vám děkuji za vstřícnost, rád a mile doporučím ostatním a známým. Jen tak dále, máte do budoucna mou důvěru!

Libor Š.

22. 11. 2023 

Naprostá spokojenost od nástupu a přijetí od sester a pana MUDr. Štěpánka. Po zákroku úžasná péče od sester. Jsou na správném místě. Moc vám děkuji za péči a vstřícnost. Všem známým budu doporučovat.

Ještě jednou moc děkuji,

David K.

22. 11. 2023

Celý personál úžasný, milý, ochotný. Pochvala všem.

Moc děkuji.

S.

22. 11. 2023

Mnohokrát děkuji lékařům, sestrám a celému zdravotnickému personálu. Jste jedničky !!!

Eva M.

15. 11. 2023

Profesionální přístup - od operatérů po sestřičky. Parádní pozitivní přístup, nálada uvolněná, ale profi! Holky sestřičky jsou královny!!! Je vidět, že svou práci mají rady a kdo tohle dneska má :)

Díky holky!

14. 11. 2023

Jedním slovem super. Díky všem. 

14. 11. 2023

Jsem nadšený z přístupu, prostředí, informovanosti. Všichni, se kterými jsem přišel do stylu byli bezvadní.

Děkuji moc (ani se mi nechce domů).

Václav K.

14. 11. 2023

Naprosta spokojenost, úžasné usměvavé sestřičky, které pacienta dokáží jen rozesmát. Dále chci vyzdvihnout jejich profesionalitu a obrovská pochvala pro p. Pečeného!

Michal P.

21. 9. 2023

Maximální spokojenost. Sestřičky úžasné a usměvavé, pan doktor Dojčán byl skvělý.

Děkuji,

V.

21. 9. 2023

Jsem nad míru spokojena. Úžasné chování doktorů i sestřiček. Je to nejlepší nemocnice, kde jsem byla. Opravdu úžasné a největší spokojenost.

Děkuji moc.

Marie S.

28.11.2023 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Pochvala – MUDr. Jana Černá, pracoviště Praha

Dobrý den,
musím upřímně poděkovat a pochválit MUDr. Janina Sarah Waloszek. Její pečlivost, vstřícnost a ochota vše trpělivě vysvětlit, je více než profesionální. Oceňuji i její životní filosofii, na které se s ní shoduji :-). Recenze, v případě zdraví, je vždy velice podstatná. Moc rád, tak činím. Ještě jednou děkuji.
Se srdečným pozdravem,
Petr P.

28.11.2023 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Pochvala – MUDr. Jana Černá, pracoviště Praha

Dobrý den,

ráda bych ocenila velkou profesionalitu a úžasný přístup k pacientům MUDr. Jany Černé. Již delší dobu řeším zdravotní potíže a velmi oceňuji její ochotu konzultovat mé problémy i telefonicky.Společně se sestřičkou tvoří skvělý tým.

Děkuji,

Jana P.

 

24.11.2023 / POLIKLINIKA AGEL Nymburk

Pochvala – EKG vyšetření, pracoviště Nymburk

Dobrý den,
před nějakou dobou a dnes znovu jsem byla na EKG a musím říct, že tak úžasnou sestřičku, jako je paní Masopustová, jsem dlouho nepotkala. Již na jaře se chovala úžasně, když jsem šla na EKG a se mnou byla 4 letá dcerka. Ta se normálně stydí a před cizími lidmi se schovává, ale paní Masopustová na ni byla milá, povídala si s ní, ukazovala jí, co se děje a dcerka se od ní nakonec nechala i vzít do náruče. Dnes se moje pozitivní zkušenost opakovala, s takovou ochotou a empatií jsem se dlouho nesetkala.

Krásný víkend,

Jana K.

10.11.2023 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Pochvala – MUDr. Jana Černá, pracoviště Praha

Dobrý den,

ráda by poděkovala MUDr. Janě Černé za ochotu a její pěkný přístup k pacientovi. Hned při první návštěvě vyřešila můj dlouhodobý problém a i teď když jsem se na ní obrátila, poradila a hned řešila léčbu a i na dotaz doporučila lékaře na na Vaší poliklinice. Více takovýchto lékařů. Jsem moc ráda,že zde ordinuje. S důvěrou se na ni mohu obrátit, což u některých lékařů v našem okolí není.

Přeji ať ať se Vašemu zařízeni daří a jsem ráda, že zde rozširujete další vyšetřovací přístroje .

Hanka R.

 

10.11.2023 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Pochvala – MUDr. Jana Černá, pracoviště Praha

Chtěla bych poděkovat paní doktorce Černé ORL za její profesionální a velmi lidský přístup. Vždy se mohu na ni spolehnout.K lékaři se člověk, pokud mu něco je, netěší, ale k doktorce Černé jdu vždy ráda.

Hana B.

 

23.10.2023 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala – MUDr. Vojtěch Mrňka, pracoviště Olomouc

Vážená paní,

obracím se na Vás s prosbou předat mou zprávu vedení Polikliniky AGEL.

Jsem pacient MUDr. Vojtěcha Mrňky. Vzhledem ke vzniklým závažným zdravotním potížím  mně bylo doporučeno obrátit se na neurologickou ambulanci. V srpnu jsem byl objednán  u výše zmíněného lékaře na  5. 10. 2023.  Protože se mé potíže zvětšovaly, navštívil jsem pana doktora (bez objednání) s tím, že se ho zeptám, zda by bylo možné provést vyšetření v dřívějším termínu. Pan doktor  byl velmi vstřícný a vyšetřil mne téhož dne bez objednání. Zajistil ihned další vyšetření včetně odběru krve, aby mohla být stanovena rychle diagnóza. Po zjištění výsledku z laboratoře byl potvrzen předpoklad pana doktora, že se jedná o celkem vzácnou diagnózu. Telefonicky mi okamžitě sdělil výsledek, popsal léčbu a předepsal léky.  Při další návštěvě v ordinaci mi vše řádně znovu vysvětlil i s nákresem  cesty informace z mozku na konkrétní sval. Svým příkladným a odborným přístupem mi  zkrátil problémovou dobu bez léků. Užíváním předepsaných léků se mi život vrátil zpět do normálu, za což jsem panu MUDr. Mrňkovi velmi vděčný.

Chtěl bych mu prostřednictvím vedení Polikliniky AGEL poděkovat za nejen rychlé stanovení diagnózy, se kterou se zřejmě nesetkává každý den, ale i za velmi vstřícný přístup k pacientovi.

Předem děkuji za vyřízení mé žádosti.

S pozdravem

Jiří N.

16.10.2023 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Pochvala – MUDr. Edita Weyland Trejbalová, pracoviště Praha

Ráda bych touto cestou moc poděkovala za vstřícnost a profesionální péči i milý přístup paní doktorce Weyland Treybalové i její zdravotní sestřičce. Navstěvuji tuto gynekologickou ordinaci již několik let a jedině díky nim jsem vyřešila dlouhodobé vleklé zdravotní problémy,které jinde vůbec neřešily a nepomohly mi uzdravit se...

Jsem moc ráda,že se mi u nich dostalo profesionální péče,kterou jsem jinde marně hledala.Diky ní jsem zdravá a docházet k paní doktorce budu i nadále. Vím,že jsem své zdraví vložila do těch pravých rukou a že vždy když bude potřeba,se na ni mohu spolehnout,že mi pomůže jak v prevenci,tak i při zdravotních problémech.

Moc děkuji,za Vše,co jste pro mě udělala, paní doktorko.

S pozdravem a přáním Všeho dobrého.
Šárka N. 

9.10.2023 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Pochvala – MUDr. Jana Černá, pracoviště Praha

Dobrý den,
chtěl bych moc poděkovat a nesmírně vyzdvihnout práci paní doktorky MUDr. Jany Černé a sestřičky Pavly Veroniky Veroňkové. Potřeboval jsem rychlou kontrolu ucha a tato klinika byla jediná z několika ORL, které jsem obvolal, co brala bez objednání či komplikované registrace.

Paní doktorka i sestřička byly moc milé a kdybych měl příště opět nějaké potíže, tak hned vím kam jít.
Děkuji moc!

Dalibor J.

 

1.9.2023 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala – MUDr. Hlušičková a fyzioterapeuti, pracoviště Přerov

Dobrý den,

chtěla bych pochválit fyzioperautiky na oddělení elektroléčby, tělesný tělocvik, v Poliklinice AGEL v Přerově. 
Nejprve jsem se setkala s přijetím paní doktorky Hlušičkové. Umožnila mi rehabilitaci u stejně vstřícných fizioterapeutů bez rozdílů. Cítila jsem se, že jsem ve správných rukou a že po jejich odborné péči budu na cestě k úspěšné chůzi a doléčení operovaného kolene /výměna kloubu/.

Marie Š.

25.7.2023 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Pochvala – MUDr. Jana Černá, pracoviště Praha

Dobrý den,

minulý týden jsem ztratil sluch ve svém pravém uchu a Vaše poliklinika byla jediné místo, kde mě narychlo přijali. Jmenovitě MUDr. Jana Černá na ORL. Po rychlém vyšetření a nasazení léčby ani ne týden po prvních příznacích je můj sluch opět jako dřív.

Rád bych Vám tímto a zejména pak paní doktorce Černé a její sestře poděkoval.

Navštívil jsem za tento týden několik míst a musím říct, že jejich přístup byl zdaleka nejlepší.

S pozdravem

Petr M.

10.7.2023 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Pochvala – MUDr. Jana Černá a Pavla Veronika Veroňková, pracoviště Praha

Dobrý den,

ráda bych vyjádřila poděkování paní MUDr. Janě Černé a Pavle Veronice Veroňkové za úžasnou péči, milý a vstřícný přístup, v dnešní době tak vzácné.
Děkuji.

S pozdravem,

Jana K.

12.6.2023 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Pochvala - MUDr. Edita Weyland-Trajbalová, pracoviště Praha

Dobrý den ,

ráda bych touto cestou poslala poděkování vaši Poliklinice AGEL Italská a zejména paní doktorce Editě Wayland Trejbalové za perfektní profesionální péči a lidský přístup! Docházím k paní doktorce už několik let a prošla semnou krušným obdobím nepovedeného těhotenství a dalších problémů a dodávala mi jistotu, že všechno nakonec dobře dopadne. A měla pravdu..po několika letech peripetií se nám 12.5.2023 v péči paní doktorky narodila krásná zdravá dcera. Ještě jednou moc děkuji za to, že existují takoví lékaři jako je paní doktorka. Přeji ať se daří !

S pozdravem 

Zora J.

31.5.2023 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Pochvala – MUDr. Komínková, pracoviště Plzeň

Obrovský dík za skvělou odbornou práci MUDr. Komínkové a za úžasný přístup sestřičkám jak v ambulanci tak na endoskopii.

Děkuji,

Věra K.

31.5.2023 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala – paní Iveta Smržová, pracoviště Olomouc

Dobrý den,

jen jsem chtěla napsat, že kromě skvělé paní doktorky mám i tu nejlepší sestřičku. Paní Smržová Iveta je velice milá, ochotná a šikovná. Umí mnoho z lékařské praxe. Její znalosti a kompetence daleko přesahují práci sestry. Jestli má někdo získat ocenění sestřičky roku, tak je to právě ona. :)

Pěkný den,
Jana L.

29.5.2023 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Pochvala – Centrum zobrazovací diagnostiky, pracoviště Praha

Dobrý den,

chtěla bych fpoděkovat zaměstnancům oddělení CT za úžasný, milý a vtřícný přístup. Přála bych si takových zdravotníků víc. Moc děkuji!
Přeji hezký zbytek dne,

Petra P.

3.5.2023 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala – Infuzní stacionář, pracoviště Olomouc

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou moc poděkovat sestřičkám z Infuzního stacionáře. Jsou to profesionálky na svém místě. Je vidět, že je práce baví a naplňuje.
K pacientům se chovají vždy vstřícně a s úsměvem.
 

Ludmila K.

1.5.2023 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Pochvala – Centrum ortopedické péče, MUDr. Jiří Pečený, pracoviště Praha

Dobrý den,
dne 25. 4. 2023 jsem podstoupila artroskopii levého předního křížového vazu, kterou prováděl pan doktor Jiří Pečený. Patří mu velké děkuji nejen za jeho profesionální, ale i lidský přístup. Taktéž děkuji a chválím celý tým lékařů, sester i zdravotnického personálu, který se mi v den operace věnoval. Všichni byli skvělí, profesionální, laskaví, milí a ochotní. Velké děkuji také patří sestřičce Petře Svobodové, která se o mě celý den na oddělení jednodenní péče ortopedie starala. Ani ve snu mě nenapadlo, že celý den bude probíhat v dobré a pozitivní náladě a s velkou dávkou humoru a smíchu a to hned od rána až do propuštění domů (čemuž velkou měrou přispělo i to, že jsem byla na pokoji s paní, která byla naladěná na stejné vlně jako já).

Děkuji Vám za vše, co děláte a že to děláte s radostí a s láskou. Přeji Vám, ať se vám všem daří.

Jana K. 

13.4.2023 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala – MUDr. Žuffová-Kunčová, pracoviště Olomouc

Dobrý den,

chtěla bych pochválit paní MUDr. Blanku Žuffovou-Kunčovou a její sestřičku za milé, vstřícné jednání a příjemný přístup k pacientům.

Děkuji. Kéž by takových lékařů a sestřiček bylo co nejvíce.
Hana N.

4.4.2023 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Pochvala – Centrum zobrazovací diagnostiky, pracoviště Praha

Dobrý den,

ráda bych touto cestou poděkovala personálu Polikliniky AGEL v Praze, konkrétně personálu Centra zobrazovací diagnostiky (CT). Velice vstřícný, milý, profesionální a hlavně lidský přístup. S takovýmto přístupem jsem se v poslední době již dlouho nesetkala. Cítila jsem se pacientem, na kterém personálu záleží, nikoli jen kusem v řadě.

Moc děkuji.
Ludmila V.

22.3.2023 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala – Kateřina Vyjídáková, pracoviště Olomouc

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat za práci vašeho rehabilitačního oddělení. Konkrétně bych chtěla vyzdvihnout péči vaší pracovnice Kateřiny Vyjídákové, ke které jsem docházela s výhřezem ploténky. Na paní Vyjídákováou jsem se obrátila z důvodu, že provádí cvičení McKenzie metodou, které mi bylo doporučeno od mé kamarádky. Paní Vyjídáková nejenže se mi plně věnovala při této metodě, navíc začlenila i další prvky fyzioterapie k úlevě od bolesti a k zlepšení mého celkového stavu. Díky ní se můj zdravotní stav velice zlepšil a můžu zase po dlouhých měsících normálně fungovat. Zároveň mi udělila další rady pro udržování kondice a prevenci potíží. Paní Vyjídáková má profesionální přístup, vynikající znalosti a dovednosti, je důkladná a přísná, ale zároveň empatická a vstřícná.

Přeji vašemu oddělení více takovýchto skvělých pracovníků a zároveň mnoho spokojených pacientů.

S pozdravem,

Kateřina M.

20.3.2023 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Pochvala – MUDr. Šimlová, pracoviště Praha

Dobrý den.

nedá mi to, abych Vám nenapsala o své nové zkušenosti ve vašem zařízení. Několik roků jsem s různými drobnostmi chodila k paní doktorce Kaizerové na kožní odd. Nyní při objednání jsem byla nasměrována k paní doktorce MUDr. Janě Šimlové, nezbývalo mi než to zkusit. Byla jsem velmi mile překvapena, paní doktorka i sestřička jsou absolutní profesionálky, milé, vstřícné.

Paní doktorka mi pomohla, uklidnila mne, ještě jednou moc děkuji.

Anna B.

15.3.2023 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Pochvala - MUDr. Pečený, pracoviště Praha

Dobrý den,

dne 13. 3. 2023 jsem podstoupila operaci menisku u pana doktora Pečeného. Byla to již 3 operace a opět velká spokojenost. Profesionálni přístup pana doktora a všech sestřiček na operačním sále. Nejvíce chci poděkovat sestřičkam na oddělení jednodenní péče ortopedie ale jmenovitě nejvíc paní Martině.

Děkuji Vám za to co děláte a děláte to s láskou.

Jana R.

10.2.2023 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Pochvala – MUDr. Jahlová, MUDr. Vraný, MUDr. Škráčková + kolektiv LDN, pracoviště Praha

Dobrý den, 

měl jsem  štěstí, že již téměř před deseti lety jsem se stal pacientem na interním oddělení Polikliniky Agel v pražské Italské ulici, kde se o mne vzorně stará paní MUDr. Dana Jahnlová. Oceňuji u ní, ale i u jejího kolegy MUDr. Jiřího Vraného, nejen vysokou odbornost, ale i lidský přístup k pacientovi,  i dochvilnost vyšetření v objednané hodině, což i u renomovaných pražských klinik je velkým problémem.

S péčí pracovníků  polikliniky Agelu v Italské jsem se navíc setkal nečekaně po mém úrazu v lednu letošního roku, a to na oddělení následné rehabilitační péče vedeném primářkou MUDr. Monikou Škráčkovou, kde mě doslova po ortopedické operaci  postavili na nohy. Paní primářka vytvořila sehraný tým zdravotnických pracovníků, kteří dokáží pacientům pomoci.

Oceňuji zvláště práci zdravotních sester, které po celou dobu mého pobytu byly ochotné a rychlé poskytnout potřebnou péči, ať již šlo o denní či noční dobu. Největší podíl na tom, že jsem mohl vykročit pevně do života má však fyzioterapeutka Helena Viktorinová, která se mně po 30 dnů intenzivně věnovala a vděčím jí nejen za uzdravení, ale i za psychickou pohodu, kterou při péči o mě vytvářela.Motivovat pacienta, aby se chtěl léčit, je po těžkých úrazech zvlášť důležité! Proto paní Viktorinové vyslovuji můj obdiv a veliké poděkování za její trpělivost a práci.

J. D.

24.1.2023 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Pochvala – MUDr. Karlovský, pracoviště Praha

Dobrý den,

dne 10. 1. letošního roku jsme byli s manželem na preventivní prohlídce u očního lékaře pana doktora MUDr. Oldřicha Karlovského. Chtěli bychom mu touto cestou mnohokrát poděkovat za mimořádně lidský, ochotný a příjemný přístup k pacientovi. S takovýmto nevšedním jednáním lékaře jsme se dlouho nesetkali, i když ve Vaší poliklinice je spousta příjemných lékařů.

Prosím Vás, byli bychom rádi, kdybyste tomuto výjimečnému člověku za nás ještě jednou moc poděkovali.

S přáním hezkého dne.

P.

6.1.2023 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Pochvala – MUDr. Karlovský, pracoviště Praha

Dobrý den,

ráda bych se podělila o velkou spokojenost a profesionálním přístupem a velmi lidským!!! na vašem očním odd. Od minulého roku 2022 jsem pana MUDr. Karlovského a jeho sestřičku navštívila 2x a vždy jsem byla ohromena jejich laskavostí a profesionalitou! Není to vúbec samozřejmostí a velmi si obou za to vážím. Děkuji,

Lída S.

28.12.2022 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Pochvala - MUDr. Jana Jahnlová, pracoviště Praha

Dobrý den vážení,

jako dlouhodobá pacientka v péči MUDr. Dany Jahnlové a její sestry Jany Kazdové z interní ambulance, bych touto cestou chtěla velice poděkovat za jejich odbornou péči a přístup, kterých se mi od nich dostává. Jejich vstřícnost, pomoc a ochota k pacientovi, kterých si velice vážím, si zasluhuje ocenění.
Přeji AGELu více takových odborných a vstřícných lékařů
S pozdravem

Olga P.

7.12.2022 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Pochvala - Centrum zobrazovací diagnostiky, pracoviště Praha

Dobrý den,

dne 7.12.2022 jsem byla na CT ledvin v Poliklinice AGEL Praha. Touto cestou bych chtěla mooc poděkovat celému týmu, ale hlavně sestřičce,která se chovala jak anděl je citlivá, empatická,prostě človíček na svém místě více takových sestřiček.

Bohužel si nepamatuji jméno, ale ještě jednou moc děkuji ;-)

Martina Z.

1.12.2022 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala - Infuzní stacionář, pracoviště Olomouc

Dobry den,

chodím už dlouhodobě na kapačky a chtěl bych moc poděkovat oběma sestřičkám, které tam pracují a rád bych, aby byly obě vyznamenány nějakým oceněním za kvalitni práci a senzační přístup k lidem. Lepší spolupráci jsem opravdu nezažil.

S pozdravem pacient,

René J.

16.11.2022 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Pochvala – MUDr. Černa, pracoviště Praha

Dobrý den,

v minulých dnech jsem na doporučení rodičů navštívila vaši polikliniku kontrétně ORL. Mám malou dceru kterou dlouhodobě trápila bolest v krku a teplota. Po telefonické domluvě nás paní doktorka MUDr. Černá ihned objednala a přijala. Velmi mile mě překvapil její citlivý přístup k dítěti, profesionální ošetření a vstřícnost.

Všem tuto amlulanci doporučuji pro profesionalitu a rychlost objednání. 

Přeji hezká den

Andrea E.

9.11.2022 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala - MUDr. Starosta, pracoviště Olomouc

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat MUDr. Kamilu Starostovi a sestřičce p. Jitce Kavanagh na chirurgii za velmi lidský a příjemný přístup k pacientům. Byla jsem na odstranění znamének, zákrok proběhl bez čekání v objednanou dobu a pan doktor i sestřička byli naprosto profesionální a přitom velice příjemní.

Děkuji. Kéž by takových lékařů a sestřiček bylo co nejvíce.

Bronislava M.

27.10.2022 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Pochvala - Kožní ambulance, pracoviště Plzeň

Dobrý den,
chtěla bych pochválit paní MUDr. Skalovou a její sestřičku - Kožní ambulance - za milé, vstřícné jednání. Paní doktorka srozumitelně, stručně vysvětlí problém, léčbu. 

Děkuji,

Zdeňka H.

27.10.2022 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala - MUDr. Fafejtová, pracoviště Olomouc

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat za skvělý přístup paní doktorce Fafejtové. Říká se, že v nouzi poznáš přítele a já dodávám, že ve zdravotní nouzi poznáš svého lékaře. Jsem za ni vděčná.
Krásný den,

Alena B.

25.10.2022 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Pochvala - pracoviště Praha

Chtěla bych moc poděkovat členům týmu Polikliniky AGEL Italská, kteří operativně, profesionálně a velmi laskavě poskytli péči našemu synovi, jenž neočekávaně zkolaboval při odběru krve, a to v pátek 21. 10. 2022.
Po poskytnutí první pomoci byl následně důkladně vyšetřen zasahujícím lékařem MUDr. Rybkou, jehož přístup a jednání bych označila za absolutně nadstandardní.
Ačkoliv jsme byli situací vyděšeni, celkový dojem z toho, co následovalo a pochopitelně i s ohledem na poměrně rychlou normalizaci stavu, byl velice pozitivní a ještě jednou všem zúčastněným zdvořile děkuji.

Renáta Š.

30.9.2022 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Pochvala - MUDr. Jana Černá, pracoviště Praha

Dobrý den,

moc ráda bych touto cestou vyjádřila velké poděkování paní doktorce MUDr. Janě Černé, ORL z Polikliniky AGEL Praha Italská, za její velmi citlivý, vstřícný a odborný přístup. Trpím neuralgií trojklanného nervu a mám velmi silné bolesti. K paní doktorce docházím na obstřiky do kanálku trojklanného nervu (snad jsem to vyjádřila správně), po těchto obstřikách se mi trochu uleví od těchto nesnesitelných bolestí a mohu trochu žít.

Paní doktorko, s úctou Vám děkuji za váš profesionální, citlivý a lidský přístup při mých návštěvách. Velké ohodnocení si zaslouží i její zdravotní sestřička za laskavý a lidský přístup. Návštěva u Vás na ORL na mě působí uklidňujícím dojmem a navíc s úsměvem na tváři.  Také se mi přihodilo při čekání v čekárně u paní doktorky - vyšla mladší žena od paní doktorky s úsměvem na tváři a se slovy  to je nejlepší doktorka, kterou jsem kdy zažila. Slova směřovala jejímu partnerovi, který čekal v čekárně. Moc mě to potěšilo a udělalo radost, že mám takové štěstí docházet k takové skvělé paní doktorce.

A vám moc děkuji, že u vás v AGELu máte takto skvělé lékaře.

S poděkováním a přáním hezkého dne

Jana H.

(vaše spokojená pacientka) 

27.9.2022 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Pochvala - Rehabilitační oddělení, pracoviště Ostrava

Dobrý den,

v poslední době často navštěvuji vaše zdravotnická zařízení. Včera jsem dokončila rehabilitace ve Špálově ul. v Ostravě. Řadu vyšetření a zákroků mám ještě před sebou. Jsem nadšená jak z přístupu ošetřujících lékařů, zdravotních sester a ostatního personálu, tak zejména z vybavení moderními vyšetřovacími, rehabilitačními a jinýmy přístroji.

Prosím, předejte tento e-mail příslušným zaměstnancům.

Děkuji, s pozdravem

Milada K.

1.8.2022 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Pochvala - Oční ambulance, pracoviště Ostrava

Zdravím,

chtěl bych se s vámi podělit o velmi příjemný přístup paní doktorky Adriany Rosíkové / Oční ambulance / a sestřiček p. Janoszewské a p. Kajzarové. Pokaždé, když jsem šla k nim na kontrolu po zákroku šedého zákalu u paní primářky Juhaszové z Vítkovického Agelu, mne vzaly hned v objednaný čas, komunikace na 1* a já se cítila v jejich přítomnosti velmi skvěle. Za mne, mohu všem jen doporučit!!! 

Přeji všem zmíněným ženám jen to nej v jejich pracovním i soukromém životě.

Spokojená pacientka,

Jana Š.

18.7.2022 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Pochvala – MUDr. Jana Černá, pracoviště Praha

Dobrý den,

tímto bych chtěl velmi poděkovat paní doktorce Černé a její sestřičce Kapounové za velmi příjemné, vstřícné a srozumitelné jednání s mojí těžce nedoslýchavou manželkou a zároveň i za odbornou péči, kterou jí u Vás na poliklinice poskytly. Manželce neuvěřitelně pomohly a já jsem Vám za to vděčný.

S přáním příjemného zbytku dne,

Petr K.

10.5.2022 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Pochvala – MUDr. Lenka Vacková, pracoviště Praha

Dobrý den,
chtela bych poděkovat paní doktorce Vackové za její přístup profesionalitu lidskost. Díky jejímu postoji a přistupu který zaujala jsem byla odeslána na kolonoskopii a následne na konizaci kde mi zjistili těžkou cervikální dispazy. Musím podotknout že jsem změnila za celý svůj život 6-7 lékařů ale ani jednoho z nich nenapadlo mě testovat na HPV vir. Bohužel v rodině to zasáhlo i moji sestřenici která už nemůže mít děti a chodí na chemoterapii. Tímto chci poděkovat paní doktorce budu ji doporučovat dál.


Krásny den s pozdravem Ľubica Z.

3.5.2022 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala – MUDr. Vojtěch Mrňka, pracoviště Olomouc

Dobrý den,
rád bych touto cestou poděkoval svému lékaři z Neurologické ambulance Polikliniky AGEL Olomouc - panu MUDr. Mrňkovi. Pan doktor mi vždy ochotně, s úsměvem na tváři, pomohl. Moje příznaky, které jsem v minulosti měl, bral vždy vážně a "proklepl" je odbornými vyšetřeními. Výsledek vyšetření mě poté uklidnil. Musím ocenit i to, že při silných akutních bolestech trojklanného nervu mě přijal i mimo můj termín objednání. Více takovýchto lékařů!

Zároveň musím velice pochválit i jeho sestru, paní Skřivánkovou, za její příjemný přístup.

Pan doktor i jeho sestra rozhodně dělají dobré jméno Vaší poliklinice.

S pozdravem
Antonín V.

14.4.2022 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala – MUDr. Luštický a MUDr. Němec, pracoviště Olomouc

Dobrý den,
jsem dlouholetým pacientem Polikliniky AGEL Olomouc. Chtěl bych, pokud byste mohli, poděkovat mému praktickému lékaři MUDr. Luštickému a urologovi MUDr. Němcovi za jejich péči. Jejich profesní znalosti a zkušenosti jsou na velmi vysoké úrovni, ale oba páni doktoři mají to, co hodně lékařů postrádá. Oba výborně ovládají komunikaci lékař - pacient.a oba mají i velmi příjemné zdravotní sestry.
Děkuji. 

Jiří H.

3.3.2022 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Pochvala – Oddělení následné a rehabilitační péče, pracoviště Praha

Vážený pane primáři Machýčku,
chtěla bych poděkovat celému oddělení následné péče stanice A. Paní doktorce Novákové, sestřičkám, pečovateli a pečovatelkám, fyzioterapeutce Boryaně patří za milý a pečlivý přístup velký dík. Zejména si vážím toho, že jste mně vyšli vstříc po mém úrazu pánve ve svízelné "covidové" době, kdy ostatní zařízení podobného typu nepřijímala nové pacienty.
Přeji mnoho sil do další práce.
Dagmar K.

26.1.2022 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Pochvala – MUDr. Tereza Erbanová, pracoviště Praha

Dobrý den,

ráda bych s manželem touto cestou poděkovala MUDr. Erbanové za její ochotu a vstřícnost, kdy nám místo MUDr. Křenkové vyřídila PCR testy a neschopenku při našem onemocnění s Omicronem. Její ordinace byla jediná, kam jsme se v tak složitém čase vždy dovolali.

Děkujeme paní doktorce.

Šárka L.

24.1.2022 / POLIKLINIKA AGEL Česká Třebová

Pochvala – Dopravní služba, pracoviště Česká Třebová

Dobrý den, jmenuji se Renáta W. a s přítelem bydlíme v České Třebové.

Přítelovi byla na podzim diagnostikovana roztroušená skleróza. Pro pochybení některých lékařů bohužel pozdě a nemoc je v chronické, progresivní formě. Pohybuje se jen o berlich a pár metrů. K cestám do nemocnic, lékařům tak musíme využívat sanitky. Již několikrát jsme jeli i s dopravní službou Polikliniky AGEL Česká Třebová. Touto cestou chci spolu s přítelem poděkovat celému kolektivu sanitek Polikliniky AGEL za jejich práci. Vždy příjemní, ochotní, vstřícní, dokážou člověka i povzbudit v jeho nelehké situaci, prostě profesionální, ale i lidský přístup. Takový názor mají i všichni z našeho okolí, kteří vaší dopr.sluzbu znají. Občas jsme museli jet i sanitkou z jiného města a máme již 3 nepříjemné zážitky. Také nám minulý týden moc pomohli, když dovezli z nemocniční lékárny v Pardubicích speciální léky z konopím, které nám tam vyráběli. Jedna lékarnice nám poradila, že v těchto případech je to možné tak udělat a někdo ze sanitek nám je může vyzvednout. Bez problémů nám vyhověli a ušetřili mi tak spoustu času a starosti s cestou do Pardubic a zpět. Byla to obrovská pomoc a moc si toho s přítelem vážíme. Přejeme celému kolektivu sanitek PoliklinikyAGEL mnoho úspěchů v další práci, mnoho spokojených pacientů, hodně zdraví a prostě ať zůstanou takoví, jací jsou. Jsou prostě nejlepší.!!!

A chtěli jsme, aby o tom, jak skvěle dělají svou práci vědělo i vedení.

Děkujeme. Renáta W. a Pavol Ž.

23.12.2021 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Pochvala – Odběrové místo, pracoviště Praha

Dobrý den, chtěla bych jen poděkovat dnešní velmi profesionální paní laborantce při odběru krve. Opravdu velmi profesionální a zároveň osobní jednání. Přeji hezké svátky a děkuji za zmírnění obav z odběrů.

Hezký den,

V.

14.12.2021 / POLIKLINIKA AGEL Nymburk

Pochvala – MUDr. Adam Šafra, pracoviště Nymburk

Dobrý den,
pan MUDr. Adam Šafra je můj praktický lékař a chci jej pochválit za přístup k pacientům a k jeho velké ochotě. Je mi již 68 let a jsem s jeho praxi velmi spokojen a proto Vám to dávám na vědomí jaké máte kvalitní lékaře a přeji panu MUDr. hodně spokojenosti v jeho práci.
S pozdravem,
Ivo H.

6.12.2021 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala – MUDr. Jana Fafejtová, pracoviště Olomouc

Vážená paní ředitelko.

chtěl bych moc poděkovat za velmi profesionální přístup paní doktorky Fafejtové. Paní doktorka je důsledná, vždy ví na jaké vyšetření a kam mě poslat, nic neopomene, je velice starostlivá, dokáže člověka pochopit, má velmi dobrý lidský přístup. Navíc v této těžké době Covidu, kdy stát přidává další povinnosti na praktické lékaře dokáže stále udržet všechny vlastnosti, o kterých jsem již výše psal. Ještě jednou moc děkuji.

Rovněž také děkuji všem sestřičkám na poliklinice,které jsou obětavé, trpělivé, mají výborný lidský přístup a své profesi velice dobře rozumí a odvádějí ji na 100 procent.

Petr A.

28.11.2021 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala – MUDr. Vojtěch Mrňka, pracoviště Olomouc

Vážené dámy a pánové,
ráda bych touto cestou vyslovila pochvalu a velké poděkování panu MUDr. Vojtěchu Mrňkovi za jeho profesionální a odpovědný přístup při léčbě mých neurologických problémů. Na základě jeho důkladného vyšetření a magnetické rezonance hlavy, kterou bezprostředně zajistil, byl v oblasti foramen magnum mé hlavy objeven nádor již utlačující mozkový kmen. Pan Dr. Mrňka zařídil pružně další nezbytná vyšetření a spojil se klinikou neurochirurgie FNOL, kde jsem dne 12.10.2021 podstoupila náročnou operaci, při které mi byl z mozku tento benigní nádor odstraněn a která naštěstí proběhla bez problémů. Mohla jsem tak s menšími obavami nastoupit do seniorského věku!
 
Na vstřícném a ochotném jednání pana Dr. Mrňky je skutečně vidět jeho velký zájem o pacienta, a toho si velmi cením. Určitě tak přispívá k dobrému jménu Polikliniky AGEL Olomouc.       
 
S pozdravem
 
Růžena K.
3.11.2021 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Pochvala – Očkovací místo Polikliniky AGEL Ostrava

Dobrý den,

velké poděkování za milý a ochotný personál. Byl jsem překvapený, jak se hezky chovaly sestry z očkovacího centra. Doporučil jsem vaší poliklinikou v centru všem, co potřebuji, vlídný a ochotný personál.

Děkuji,

Ivan K.

23.9.2021 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala – MUDr. Ragénaité-Mrnka, pracoviště Olomouc

Vážená paní ředitelko,
 
chtěl bych touto cestou poděkovat paní  MUDr. Viktorija Ragénaité-Mrnka za profesionální a vzornou péči, kterou věnovala a věnuje mému v současné době těžce nemocnému tatínkovi panu Dušanu Járovi. Tatínek mi vždycky vykládal, jak je s paní doktorkou spokojen, že mu vždy všechno potřebné co se týče zdravotního stavu vysvětlí, a že má skvělý přístup. Dále paní doktorka okamžitě telefonicky reagovala na nedobré výsledky rozboru krve s tím, že se máme s tatínkem co nejdříve dostavit na interní kliniku do nemocnice. Její lidský přístup k pacientovi, ale i v rámci komunikace se mnou nebo s manželkou, považuji za příkladný. Nejen že nám vždy dokázala sdělit a vysvětlit vše potřebné, ale z jejího chování jsme vždy cítili i porozumění a určitou podporu.
 
Vážená paní ředitelko, dovolte mi na závěr vyslovit přání, že k lékaři, jakým je paní MUDr.  Viktorija Ragénaité-Mrnka, bych určitě nejenom já chodil velice rád.
 
S pozdravem,
Tomáš J.
20.9.2021 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Pochvala – Poliklinika AGEL Praha Italská

Dobrý den,
chtěla bych tímto poděkovat za skvělou práci všem pracovníkům laboratoře AGEL Italska, Praha za skvělou práci, jak po odborné stránce, tak i po stránce při jednání s pacientem. Profesionalita a přístup k pacientovi je skvělou součástí péče o pacienta, a to je to, co jsem u vás našla a doporučila jsem všem mým přátelům.

Věřím, že vás to potěší a pokud mohu ještě někde zdůraznit vše o vašich skvělých službách, nejen co se týká laboratoře, ale i jiných odděleních, které jsem navštívila Rtg, kožní lékař ORL atd, ráda touto cestou vyjádřím svou absolutní spokojenost a děkuji tímto všem, kteří ve vaší společnosti pracují.

S přáním příjemného dne,
Jana V.

2.9.2021 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Pochvala – MUDr. Weyland-Trejbalová, pracoviště Praha

Dobrý den,

dnes jsem byla na kontrole na gynekologii u MUDr. Weyland Trejbalové. Chtěl bych ji vyjádřit poděkování a uznání za její chování k pacientům. Jak se snaží pomoci, což často nebývá běžné. Děkuji.

Miloslava Ř.

13.7.2021 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala – MUDr. Ragenaite-Mrnka, pracoviště Olomouc

Hezký den, paní ředitelko,

Po 45 letech jsem se z Ostravy přestěhoval na Litovelsko. Při poslední kontrole mi obvodní Ostravě naordinovala Warfarin. Přešel jsem k vám na polikliniku. Krev mi lítala nahoru a dolu jedno „4" podruhé „1,2"… MUDr. Ragenaite-Mrnka na to reagovala i telefonicky a ereceptem injekce i do břicha. Nakonec po dohodě s internistou pani MUDr. Hamplovou mi naordinovali místo Walfarinu lék „ Eliguisien“ cítím se konečně dobře. Jsem rád, že jsem u vás na poliklinice zastavil a chtěl bych touto cestou poděkovat pani MUDr. Ragenaite-Mrnce, že se o mne opravdu skvěle starala.

Jan V.

5.3.2021 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Pochvala - Odběrové místo, pracoviště Praha

Pěkný den,
dnes ráno jsem navštívil vaše odběrové stanoviště (5/3, 8:25 AGEL - Italská), tímto bych velmi rád pochválil personál, který byl na místě a odběr prováděl. Po celou dobu byli velmi příjemní a snažili se odběr co nejvíce ulehčit. Díky této zkušenosti už vím, že nemusím mít z odběru jakoukoliv obavu.
Pokud je to možné, prosím, předejte tuto pochvalu dále. Věřím, že to bude alespoň malé potěšení v této době.
Přeji vám mnoho všem mnoho sil!
Lukáš V.

3.3.2021 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Pochvala – MUDr. Magda Křenková, pracoviště Praha

Vážení,
chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za Vaše spolupracovníky z Vaší polikliniky - Italská 37 - Praha 2 a to za 100% vykonávání svojí profese pí. MUDR. Magdy Křenková a její sestřičky. Vždycky při naší návštěve u Vás - u nich, naše maximalní spokojenost s jejich ochotou, profesionalitou a hlavně i přístupem.
Děkujeme Vladimír a Helena F.

11.2.2021 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Pochvala - MUDr. Brumovská, pracoviště Praha

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou velmi poděkovat MUDr. Brumovské a její sestře z angiologické ambulance za jejich vstřícný a laskavý přístup ke mně jako pacientovi. Byla jsem velmi mile překvapena s jakou péčí se staraly o můj zdravotní problém. 

Srdečně ještě jednou děkuji.

O.P. Praha

1.2.2021 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala – MUDr. Lupták, pracoviště Olomouc

Vážená paní ředitelko,

jezdím 1x ročně na pravidelnou zdravotní prohlídku do ordinace MUDr. Jiřího Luptáka. Chci velmi poděkovat a vyjádřit pochvalu panu doktorovi a sestřičkám, za profesionální přístup a ochotu, které se mi v ordinaci dostává. Za to jim patří velký dík. 

Přeji Vám hodně spokojených pacientů.

Přeji hezký den,

J.Z. Vsetín

19.11.2020 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Pochvala – MUDr. Mokriš, pracoviště Praha

Vážení, 

dne 23. 9. 2020 jsem byla na kontrole na urologickém oddělení u pana Dr. Mokriše. Zde jsem se opět setkala s nevšední ochotou při celém jednání pravidelné zdravotní prohlídky. Protože jsem se s tímto jednání zde nesetkala poprvé, žádám tímto o vyslovení mimořádné pochvaly.

Předem děkuji za kladné vyřízení u jmenovaného.

S pozdravem,

M. K. Praha

3.11.2020 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala - MUDr. Fafejtová, pracoviště Olomouc

Jsem velmi spokojen s MUDr. FAFEJTOVOU. Paní doktorka je výborná odbornice, vše vyšetří, je velice obětavá, vychází člověku maximálně vstříc.

P.A.

3.3.2020 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala - MUDr. Formánková, pracoviště Olomouc

Dne 2.3.2020 jsem byl odeslán na ORL k MUDr. FORMÁNKOVÉ s diagnózou silného krvácení do nosu během 3 dnů.
Byl jsem velmi překvapen milým přijetím jak sestrou, tak i p. doktorkou. Chtěl bych vyjádřit poklonu nad přístupem
těchto zdravotníků AGELU ve vztahu k pacientovi. Zatím to není běžná věc na jiných zdravotnických pracovištích.

R.V.

27.5.2019 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

190527_Pochvala Oddělení rehabilitace, pracoviště Přerov

Chci pochválit přístup zdravotníků – sestřičky na magnetech, pí. Janu, p. Z. Zbořila na LTV a obzvlášť přístup pí. Světlany Kornelové, mluvit s ní – to byl balzám na duši.

Děkuji všem!

J.H. Přerov

1.3.2019 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Poděkování rehabilitaci Olomouc

Chci poděkovat za velice profesionální a příkladný přístup paní Vlčkové na rehabilitaci. Již jsem téměř nedoufala, že budu chodit bez bolesti. Obrovský dík! A to jak paní Vlčkové za příkladné vedení rehabilitace, tak i paní doktorce. Blahopřeji Vám k takovému personálu.

Děkuji

I.Š., Olomouc

28.6.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Poděkování sestričkám na příjmu RTG a SONO

Dobrý den paní MUDr. Chlápková,

poděkujte prosím sestřičkám na príjmovém okýnku RTG a SONO, za velice ochotný a lidský přístup při řešení maminčiného problému dne 26.6. s objednací lhůtou. Jsem velice rád, že i ve zdravotnictví se najdou chápajíci a vstřícní lidé.

S pozdravem

Jan Růžicka

21.5.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Pochvala MUDr. Pruknerová, MUDr. Schimonová

Dobrý den pane řediteli,

dovoluji si Vás oslovit informací o mém aktuálním setkání v roli klienta s Vaší Poliklinikou. V krátkem exkursu uvádím jako důvod mé návštevy dlouhodobě vnímané zdravotní nesnáze u stability chůze. V návaznosti na předcházejíci lékařské pozorování bylo mi doporučené neurologické vyšetření.

V tomto smyslu jsem se objednal na Polikliniku Agel ( i z důvodů osobních zkušeností s kvalitní léčbou mé babičky M.Zganičové). První dojmy lze shrnout dle kontaktu s personálem v rovině zdvořilého přistupu. Dále pak v systémové organizaci požadovaných vyšetření vykazující co nejnižší časové zatížení pacienta.

Pane řediteli, využívám této příležitosti k poděkování MUDr. Pruknerové z neurologické ambulance za bedlivé a pečlivé stavění diagnózy k zjištění mého handicapu k nalezení úlevové terapie ( prošel jsem potřebnými nálezy ). Součástí byla i diagnostika na plicní ambulanci u MUDr. Schimonové kde i přes pracovní týden byl realizován podrobný screening a stanovení následného dozorování. Subjektivně (věk 1942) stav o který se s Vámi podílím osvěžil lidskou pomoc a jistotu.

Vážený pane řediteli osobne Vám přeji dobrého zdraví a energie v manažérske práci a odezvu přinášející Vám radosti z díla

V úcte PhDr. Václav Bouda

17.4.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Pochvala Rehabilitační personál

Vážený pane řediteli,

dovolte mi, abych Vaším prostřednictvím jěště jednou poděkovala zdravotnickému a rehabilitačnímu personálu odd. následné rehabilitační péče primářky MUDr. Ivy Novákové a staniční sestry Blanky Babáčkové za péči, kterou mi ochotně a laskavě věnovali při mé rekonvalescenci po náročné operaci. Velmi mi pomohli k rychlému uzdravování.

S vděčností

Mgr. Ivanka Luhanová

26.1.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Poděkování MUDr. Jarmile Raidové

Vážený pane řediteli,

prosím dovolte mi poděkovat touto cestou paní MUDr. Raidové Jarmile, která dne 25.1.2017 zastupovala paní MUDr.Syslovou.
Paní doktorka, i když viděla mého otce poprvé a byla postavena před vcelku složitou situaci vyhodnocení zdravotního stavu v rámci před-anesteziologického vyšetření a to poněkud narychlo,byla naprosto úžasná, pomohla nám, tatínka vyšetřila, zařídila statim odběry, interně jej posoudila, aby ještě týž den prošel KARIM ambulancí ve FN Olomouc.
Chci jen napsat, že nemusela, že mohla celou situaci komplikovat nebo tatínka prostě odmítnout. Byla laskavá a vstřícná.

Velké velké poděkování paní MUDr. Raidové i velmi hodné sestřičce z ambulance MUDr. Syslové

R. K.

20.1.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Poděkování sestřičkám POLIKLINIKY AGEL v Přerově

Chtěl bych moc poděkovat sestřičkám na rehabilitacích v Přerově na POLIKLINICE AGEL za starostlivost,péči a trpělivost s mojí osobou,kde jsem docházel s výhřezem ploténky na bederní páteři. Ještě jednou chci poděkovat sestřičce na LTV za vysvětlení a naučeni cviků.

Z. Š.

4.1.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Poděkování Centru jednodenní péče

Dobrý den, pane řediteli,
chtěla bych poděkovat za výbornou péči celému personálu Oddělení jednodenní chirurgie v poliklinice Agel Praha Italská a zejména sestřičce Simonce, která se o nás celý den 12.12.2016, kdy jsem byla operovaná starala. Dík patří samozřejmě i panu Dr. Vaněčkovi, který mě spolu s Dr. Dojcsánem operovali a ostatnímu personálu. Všichni byli příjemní a ochotní. Moc všem děkuji a přeji vše nej v novém roce.

Karabáčková R.   

2.1.2017 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Poděkování Urologii

Vážený pane řediteli, rád bych Vám popřál vše nejlepší v novém roce. Zároveň Vám chci poděkovat za výbornou péči, kterou Vaši zaměstnanci projevují o mě i ostatní pacienty. Jsem po operaci a navštěvuji, převážně, urologické oddělení. Zde absolvuji každý týden cvičení na posílení močového měchýře, které mně velice pomohlo.

S pozdravem Vladimír Poštolka

12.12.2016 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

POLIKLINIKA AGEL Plzeň - Opravdu milé překvapení

Nedávno jsem poprvé navštívila vaši polikliniku a byla jsem velmi mile překvapená opravdu příjemnou atmosférou. Líbilo se mi jednání všech s kterými jsem se setkala. Na kožním oddělení, kde měla sestřička i pí. doktorka strašně práce, přesto s úsměvem a příjemně jednaly se všemi lidmi a stejně tak i v lékárně, ve skladu a mikrobiologii. Jestli je to tak všude, tak super. Krásné svátky všem a v novém roce hodně spokojených pacientů.

Svatava Kaslová

14.11.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Poděkování POLIKLINICE AGEL Praha Italská

Vážený pane řediteli,

po úrazu obou horních končetin dne 24. 7. jsem byla ošetřena a týden hospitalizována ve Vinohradské nemocnici. Následně jsem byla dne 1. 8. přemístěna do zdravotnického zařízení POLIKLINIKA AGEL, na Oddělení následné rehabilitační péče ve 3. patře a ve vlastním zájmu jsem pilně rehabilitovala až do 26. 10. kdy jsem byla propuštěna.

Nechci Vás tímto psaním zdržovat od Vaší, jistě nároční práce. Chtěla bych však s obdivem a upřímně vzdát dík paní ošetřující lékařce, MUDr. Novákové, vrchní sestře paní Babáčkové, všem sestřičkám, rehabilitační sestře Bobince a zdravotnímu personálu za příkladný a lidský přístup k mému handicapu, ochotu a zájem mi pomoci sdílet nelehký stav, kdy obě ruce nebyly funkční. Děkuji též dalším lékařům a lékařkám, kteří mapovali můj zdravotní stav, tedy neurologovi, ortopedovi a oční lékařce. Díky soustavné péči jsem cca po 3 měsících mohla pobyt v AGELu ukončit a vrátit se do normálního života.

Vážený pane řediteli,

za svůj život jsem byla několikrát hospitalizována v jiných pražských nemocnicích i rehabilitačním zařízení. Nikde jsem se však nesetkala s tak příjemným prostředím a příkladným přístupem k pacientům, jako tomu bylo u Vás. Děkuji tímto i Vám. Myslím, že můžete být na své spolupracovníky hrdý. Přeji Vám a celému kolektivu spolupracovníků jen vše dobré, hodně úspěchů a spokojených pacientů jako jsem byla já.

Alena Camperová

18.10.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Poděkování Oddělení následní rehabilitační péče

Dobrý den,
můj bratr byl na Oddělení následné rehabilitační péče přijat po operaci stehenní kosti. Ráda bych vyjádřila poděkování celému oddělení pod vedením primářky Ivy Novákové a staniční sestry Blanky Babáčkové. Každodenní péče a rehabilitace, denní provoz, starostlivost i pomoc a odpověď na jakýkoliv problém si zaslouží velké ocenění.
Celý kolektiv byl vstřícný, milý, optimistický a neúnavný nejen ke svým pacientům, ale i knám - návštěvám.

Srdečně děkuji, Ludmila Hobzová

10.10.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Poděkování chirurgické ambulanci

Dobrý den,

poprvé jsem navštívil polikliniku v Čechách. Byl jsem v chirugické ambulanci v Italské ulici a jsem velmi spokojen a moc Vám děkuji!

V. S. 

8.7.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Poděkování za skvělou péči při návštěvě laboratoře a oddělení radiodiagnostiky

Dobrý den,

chtěla bych tímto vyjádřit poděkování za skvělou péči při návštěvě laboratoře a oddělení radiodiagnostiky. Přeji další úspěchy všem, kteří se vzorně starají o pacienty!

J.V.

17.6.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Poděkování za velice kvalitní péči

Vážený pane řediteli, 

jsem dlouholetým pacientem Polikliniky Agel,  Italská ul. Praha, Kardiologická ambulance. Přestože se oblast zdravotnictví stává stále terčem kritiky - ať již občanů či ze strany sdělovacích prostředků, chtěl bych vám napsat několik osobních zážitků z poslední doby. V minulých dnech jsem nešťastnou náhodou utrpěl úraz hlavy - Záchranka – nemocnice  Bulovka, další den pak kontrola na Chirurgické ambulanci v Poliklinice Agel. Byl jsem velmi potěšen a mile překvapen ochotou, vstřícností i lidským přístupem ať  již MUDr. Michelové, tak zejména zdravotních sester Hany Kohelové či Evy Grabowské. Jak jsem již uvedl,  v péči MUDR. Filipové CSc. jsem již řadu let - se srdeční arytmií , rovněž tak její přístup k pacientům  a taktéž i zdravotní  sestry Martiny Kikové je vstřícný a velmi kladný. Vážený pane řediteli, prosím tedy jako pacient 2 ambulancí  Polikliniky Agel  o vyjádření mé pochvaly a pozitivního hodnocení těmto úsekům. Z výše uvedenými skutečnostmi naprosto souhlasili i další pacienti se kterými jsem v čekárně  hovořil.

V. B.

14.4.2016 / POLIKLINIKA AGEL Česká Třebová

Poděkování panu Jakubovi Faterovi, zaměstnanci Polikliniky AGEL Česká Třebová

Chtěla bych touto cestou poděkovat Vašemu zaměstnanci Jakubovi Faterovi z polikliniky AGEL Česká Třebová, který nám svým profesionálním a hlavně lidským přístupem pomohl při řešení svízelné situace způsobené dopravní nehodou a to dne 11. 4. 2016. Udělal přitom mnoho nad rámec svých povinností.

Jakube, přejeme Vám, ať se Vám daří v osobním i profesním životě a ještě jednou ze srdce děkujeme. Manželé Ryšaví.

17.3.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Poděkování sestřičce Magdaleně Vodičkové z urologické ambulance

Ráda bych touto cestou poděkovala sestřičce Magdaleně Vodičkové z urologické ambulance za vynikající práci a lidskost. Už dlouho jsem se nesetkala s takovou ochotou a přístupem k pacientovi

OH.

20.1.2016 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Poděkování sehranému týmu urologické ambulance

Poděkování sehranému týmu urologické ambulance, MUDr. Kastnerové a sestře Vodičkové. S úctou Vám děkuji za Váš profesionální a lidský přístup při mých návštěvách urologické ambulance.
Vždy vím, že je zájem mi pomoci a řešit zdravotní problém profesionálně a beze spěchu. Ještě jednou díky za vše…
Z.Č.

Dále jedna informace pro nás muže, buďme chlapi a nechme si pomoci. Podstoupil jsem na základě zvýšeného PSA biopsii prostaty. Vše mi bylo vysvětleno a i při samotném zákroku jsem byl o průběhu informován. Bolestivost zákroku je malá, je prováděn při lokálním umrtvení a v pohodě jsem vše přestál. Po zákroku chce tento den vydržet v klidu třeba u TV, druhý den jsem šel v pohodě do práce. Upozorňuji – je nutné se řídit radami lékařky a týden vydržet bez sportování a nadměrné zátěže. Pánové nebojte se, vydržíte to – jde nám o naše zdraví – a to Vám také přeji( sobě taky).  

13.1.2016 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Poděkování personálu neurologie

Dobrý den, děkuji personálu ambulance neurologie, Mudr.Michnáčové a sestřičce, které jsou velmi vstřícné k mé nemocné dceři, kterou do ambulance doprovázím, jsou k nám příjemné a vstřícné a umožní vyšetření nad rámec povinnosti.V jiných zařízeních jsme se setkaly s lhostejným až přezíravým postojem, tady se rády vracíme.bez pocitu méněcennosti.

Ještě jednou děkují. M.

18.12.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Poděkování týmu Polikliniky AGEL - Léčebna dlouhodobě nemocných s intenzivní rehabilitací

V minulých dnech byla z Vašeho zdravotnického zařízení propuštěna má sestra paní Mgr.Helga Strieglová, rehabilitující u Vás 6 týdnů  po osteosyntézou řešené zlomenině krčku. S potěšením jsem konstatoval, že zdravotní služby poskytované ve Vaší léčebně s intenzivní rehabilitací jsou obdivuhodné. Následnou  péči po ortopedických operacích poskytují Vaši pracovníci s příkladným zájmem o pacienta, počínaje paní primářkou MUDr.Ivou Novákovou,přes sestřičky vedené empatií nadanou a manažersky zdatnou staniční sestrou Blankou Babáčkovou, až po fyzioterapeutky, s mimořádnou pochvalu zasluhující, pečlivou a profesně zdatnou  Bc. Barborou Löwitovou.

V útulném a  čistém prostředí s přátelskou atmosférou a moderním vybavením se Vám daří  nebývale rychle pacientům navracet zdraví a motivovat je k víře ve zlepšení kvality života, poznamenaného mimořádnou událostí.

Od roku 1990 se zabývám problematikou managementu ve zdravotnictví  a vím jak opomíjená byla a je oblast návazné léčebné a ošetřovatelské péče o dlouhodobě nemocné. S úrovní služeb které poskytujete jdete příkladem, který si zaslouží pozornost.

MUDr. Josef GEROLD
ředitel, Nemocnice Olomouckého kraje,a.s.

17.12.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vánoční přání

K přání příjemných prožití svátků vánočních a mnoho zdraví a úspěchů v nadcházejícím roce 2016 připojujeme srdečné díky za svědomitou péči lékařek, lékařů i obětavých sestřiček o nás, pacienty. Je to důkazem toho, že lidskost je stále součástí našeho života. H.P.

12.12.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Poděkování urologické ambulanci

Chci Vám touto formou vyjádřit svoje poděkování k oddělení urologie. Paní doktorka Andrea Kastnerová mně přijala v mé složité zdravotní situaci a přijmula mně z jiné facility. S potěšením a s velkým uznáním musím napsat, že paní doktorka a její přístup jak z profesionálního tak z lidského hlediska je excelentní. Dostává se mi odborné péče, vysvětlení o mém zdravotním stavu a navrací mi důvěru ve zdravotní zařízení. Velké ohodnocení si zaslouží i její zdravotní sestra Magdalena Vodičková za laskavý a lidský přístup, který působí uklidnujícím dojmem a to vše s úsměvem na tváři. Vaše klinika je na vysoké úrovni a jsem nadmíru spokojený.

S úctou, A.D. 

24.11.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Poděkování personálu kožní ambulance

Dobrý den,

ráda bych touto cestou chtěla velice poděkovat lékaři MUDr. R. Postupovi a sestřičce E. Moskvové za profesionální, milé, zdvořilé a ochotné chování k mé osobě, okamžitému přijetí do ordinace a perfektnímu- profesionálnímu lékařskému vyšetření a následně i ošetření, které mi nesmírně pomohlo a zlepšilo můj zdravotní stav... Přístup a konzultace lékaře a sestřičky byl 100% a profesionální s ohledem na mé zdraví., dále po samotném ošetření měli zájem, o to, jak se cítím a jak mi je.
Navštěvuji dermatology od mala a nikde jsem se nesetkala s tak profesionálním přístupem a účinnou léčbou jako zde!

Ještě jednou mnohokrát děkuji a okamžité přijetí a ošetření.
S pozdravem a přáním hezkého dne.
M. Krčková

18.11.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Poděkování MUDr. Michelové

Dobrý den, ráda bych poděkovala za svého přítele, ale nejen za něho, ale za všechny pacienty z Prahy 9 paní MUDr. Michelové za její ochotu a pečlivý a profesionální přístup k pacientům a také i její zdravotní sestře, která se snaží být k pacientům vstřícná a neodmítavá, jak to někde v současné době, v našem přetíženém zdravotnictví bývá. Myslím, že jak u Dr. Olga Michelové tak i její asistující sestry by mělo být uvažováno o odměně...

Děkuji. S pozdravem J. Vrzalová
Spolek přátel Prahy 9 

21.10.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Poděkování personálu rehabilitace

Dobrý den,

ráda bych vyjádřila vřelé poděkování paní doktorce Větvičkové z odd. rehabilitace. Na vaši polikliniku jsem byla odkázana svou zdravotní pojišťovnou v létě, kdy všude byly dovolené a nebylo možné se nikam dostat. Paní doktorka Větvičková se mému akutnímu problému s krční páteří velmi pečlivě věnovala, přímo v ordinaci mi několikrát výrazně pomohla odblokováním problematických míst. Její velmi laskavý a profesionální přístup zaměřený nejen na tělo, ale i na psyché jistě přispěl k tomu, že se mi ulevilo. Po rehabilitačních procedurách, kam mě paní doktorka Větvičková poslala - tak, aby i z "logistického" pohledu bylo možné začít co nejdříve a nemusel přitom člověk jezdit přes celou Prahu se můj zdravotní stav velmi zlepšil. Ráda bych vyjádřila touto cestou MUDr. Větvičkové velké poděkování za perfektní lékařský přístup a bezvadnou péči, kterou nadále dostávám. Kéž by všichni lékaři našli při své náročné odborné práci tak laskavý přistup k pacientům.
S pozdravem

I.Č

20.10.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Poděkování MUDr. Kamencové a celému personálu neurologické ambulance

Dobrý den, touto cestou chci velice moc poděkovat paní MUDr. Kamencové a samozřejmě i jejímu personálu , kteří se k mé osobě chovali velice pěkně reagovali vždy s přehledem a hlavně paní doktorka je opravdu profesionál a dnes po úspěšném absolvování operace v ÚVN mohu říct , že jsem se díky jejímu profesionálnímu přístupu znovu narodila a jsem jí opravdu za Vše moc vděčná . S důvěrou mne předala specialistům , Vše mi vysvětlila snažila se poradit a s lidským přístupem se kterým ke své práci přistupuje se opravdu nedá ani zlatem zaplatit.Ještě jednou moc děkuji .....

14.10.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Poděkování personálu ORL ambulance

Jsem pacientka ORL, pí. MUDr. Evy Gregoriadesové. Měla jsem potíže – motala jsem se a padala. Prošla jsem různými vyšetřeními, ale nikdo mi nepomohl. Slyším velmi málo na pravé ucho, šla jsem tedy ještě na ORL. Paní Dr. Gregoriadesová – jediná mi pomohla – naordinovala mi infuze. Těmi se moje potíže zmírnily, skoro odešly a cítím se dobře. Sestřička Hana Kapounová umí velmi jemně napichovat žíly, bez modřinek – je milá, ochotná a moc příjemná.

Sděluji Vám své poznatky a posílám velkou pochvalu oběma – paní doktorce i její sestřičce. Je to blahodárné setkat se s báječnými ženami ve zdravotnictví

Ludmila Cinková

9.10.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Poděkování personálu urologické ambulance

Dobrý den, chtěl bych tímto vyslovit pochvalu a svou maximální spokojenost s profesionálním vystupováním a odborným přístupem pí MUDR. L. Šonské a její zdravotní sestře pí M.Vodičkové - oddělení urologie.

K.T.

5.10.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Poděkování personálu chirurgie

Dobrý den, touto cestou, bych chtěla velice pochválit Vaše oddělení chirurgie, jmenovitě MUDr. Zdeněk Schwan. Dnes jsem oddělení navštívila a opravdu jsem byla velice mile překvapena. Rychlost, ochota, vstřícnost, jak pana doktora, tak sestřičky, je na prvotřídní úrovni. Přeji Vám, aby takových lékařů a sestřiček, měla Vaše poliklinika, co nejvíce.

Děkuji PK

10.8.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Poděkování personálu polikliniky

Dobrý den,velice děkuji vedení polikliniky Agel za opravdu k pacientovi přátelskému prostředí, které zde vždy vládne. Personál ambulancí (odběry, chirurgie, sono + rtg, neurologie, Mudr. Ehrenberg. a další) je usměvavý, ohleduplný a příjemný. Člověk je odjinud zvyklý na nevrlost a pocity méněcennosti, ale to jsem u vás nikdy nezažila a znovu za to moc děkuji a přeji ať současné "pozitivní klima" vydrží co nejdéle:-)

5.8.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Poděkování na urologickou ambulanci

Absolvoval jsem zde mnohými obávané vyšetření, cystoskopii. Díky profesionálnímu, lidskému a přátelskému přístupu týmu MUDr. Kastnerová a sestra Vodičková se vůbec nejednalo o traumatizující zážitek. Vyšetření bylo prakticky bezbolestné, vše mi dopředu podrobně vysvětlily a průběh komentovaly. Pocit, že lékař se o pacienta upřímně zajímá a chce mu pomoci, který jsem zde měl, je neocenitelný. Humor, citlivý přístup a empatie paní Vodičkové ze všeho udělají téměř zábavnou záležitost. 

Velice děkuji.
J.R.

20.7.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Poděkování personálu gynekologické ambulance

Dne 13.7. jsem byla objednaná do gynekologické ambulance, kde mě doporučila velmi spokojená známá. Chci touto cestou poděkovat paní doktorce Lukáčové a sestřičce Mazurové. Paní doktorka se představila, což v mnoha ordinacích není zvykem, byla milá, klidná – celé vyšetření se mnou mluvila „co budeme dál dělat“ vše mi vysvětlila, poradila co bude pro mne vhodné. To samé sestřička, klidná, moc milá – opravdu svou práci bere jako profesionál.

Livia Hadamíková

15.7.2015 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Poděkování paní doktorce Červené

Chtěla bych velice poděkovat praktické doktorce MUDr. Červené Janě i její sestřičce za krásný lidský přístup k pacientům. Paní doktorka vše trpělivě vysvětlí, hledá co nejlepší řešení i kombinaci léků, vzhledem k vysokému věku mých rodičů i k jejich individualitě. Ať přijdete kdykoli- dopoledne, když má plnou čekárnu, nebo odpoledne, když má dlouhou službu, je vždy milá. Chodíme k lékařům jako většina velice nerada( ať mi lékaři prominou, ale člověk je rád, když je nepotřebuje), ale když už máme nějaký problém, jde se nám k naší paní doktorce přece jen lépe a bez většího stresu. A za to ji moc celá rodina děkujeme a přejeme hodně síly. Jsme rádi, že patříme právě k ní.

MN.

29.6.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Poděkování personálu gastroenterologické ambulance

Vážení, ráda bych touto cestou poděkovala MUDr. M. Malesové a sestřičkám Janě Dobrodinské a Bc. Kristýně Šimoníčkové z gastroenterologické ambulance vaší polikliniky v Italské ulici za naprosto profesionální přístup, úsměv na tváři, laskavost , dokonalou edukaci ze strany paní doktorky při mých obtížích a samotném vyšetření.

S pozdravem a s přáním všeho nejlepšího
K.Š., pacientka

24.6.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Pochvala za vzorný odběr krve

Dobrý den, dnes ve středu dopoledne (24.6.) jsem byl na Vaší poliklinice na odběru krve. Ač jsem starší člověk, takový odběr jsem snad ještě nezažil. Žádné studování, které předloktí je lepší, žádné prohmatávaní, kde vůbec je žíla, žádné cvičení rukou, žádné opakované napichování, žádný hematom. Vaše zdravotní sestra prostě zapíchla jehlu a krev tekla hned. Chtěl bych proto touto cestou oné sestře poděkovat za perfektní odbornou práci. O jejích kvalitách napovídá i to, jak její práce "vodsejpala". Žádné dlouhé čekání. Její pracovní činností jsem opravdu mile překvapený. Jestliže jsem se nedávno setkal s lékařem, který mě odmítl vyšetřit vyhřezlou ploténku, pak Vaše sestra a její činnost navrací důvěru ve zdravotní personál.

Děkuji.KČ.

15.6.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Poděkování za vstřícný přístup během rehabilitace

Dobrý den, dovoluji si touto cestou vyjádřit poděkování MUDr. Větvičkové a sestře Zieglerové za profesionální a vstřícný přístup v průběhu vyšetření a následné rehabilitace. Díky jejich péči pociťuji zlepšení mého pooperačního stavu.

Ing. J.F.

11.6.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Poděkování personálu urologické ambulance

Dobrý den, ráda bych poděkovala sestře paní Vodičkové a paní doktorce Kastnerové z místní urologické ambulance. Absolvovala jsem včera cystoskopii a dostalo se mi výborné péče. Obě byly po celou dobu velmi milé a empatické. Vše mi vysvětlily. Během zákroku se věnovaly tomu, jak jej zvládám. Následně mi obsáhle a srozumitelně vysvětlily výsledky vyšetření. Paní doktorka se mnou podrobně probrala všechna možná opatření, kterými mohu podpořit neopakování zánětu močového měchýře.

Na závěr bych ráda ještě zvláště ocenila přístup sestry, paní Vodičkové. Díky její péči mi čekání na aseptickém sále uteklo a ještě sem se nasmála. :-)

Díky přístupu obou byl zákrok prostě jen nepříjemný a i přes strach, který vyšetření předcházel, jsem si žádné trauma neodnesla. A dala se tak bez problémů zvládnout i přítomnost stážisty (na kterou se mě zeptali již před vyšetřením, což taky není samozřejmostí). Oběma moc děkuji. Mgr. Lucie Čechová 

11.5.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

ZŠ Jižní Praha 4 děkuje POLIKLINICE AGEL Praha za zapůjčení invalidního vozíku na charitativní akci „RUN and Help – běhání, které pomáhá“

V rámci akce běželo 623 žáků pedagogů, rodičů a přátel školy, uběhlo 987 koleček, některé s invalidními vozíky, tedy 113,5 km. Zároveň ZŠ Jižní přispěla Matýskovi na polohovací zařízení částkou 18 tisíc korun!

30.4.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Poděkování personálu Infúzního stacionáře

Dobrý den, chtěla bych touto cestou velice poděkovat sestřičce Gabriele Slivkové z infuzního oddělení za velice příjemný přístup, ochotu a příjemné jednání. Ve dnech 18. - 20. 2. 2015 a 13. - 15. 4. 2015 mi umožnila být po dobu infuzí celou dobu s dcerou - Petrou Wiesnerovou a tím ji psychicky podpořit.

Ještě jednou velmi děkuji, Jitka Gondeková
 

30.4.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Pochvala MUDr. Štěpánkové

Jmenuji se Jana Šeráková a chci pochválit MUDr. Věru Štěpánkovou a její sestřičku. Šla jsem si pro recept na prášky a přesto, že chodím k jinému lékaři paní doktorka byla moc milá a velmi ochotná. Změřila mi tlak, napsala preventivní sono štítné žlázy – všimla si toho z počítače. Jsem strašně moc spokojená a opravdu velký dík doktorce i její sestřičce.

Jana Šeráková

20.4.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Poděkování obvodní lékařce MUDr. Marii Grecmanové a sestřičce Marii Bezové

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat obvodní lékařce MUDr. Marii Grecmanové a sestřičce Marii Bezové
za profesionální přístup, skvělou péči a obětavost. Jsme s rodinou v jejich péči již dlouhá léta a vždy se setkáváme s milým a vstřícným jednáním. Přejeme jim hodně sil do náročné práce, obdivujeme, jak zvládají nápor pacientů, kteří do této ordinace docházejí. Libuše Hudková 20.5.2015

29.3.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Pochvala za přístup personálu gastroenterologické ambulance

Ve středu 18. března jsem byl na vyšetření v gastroenterologické ambulanci na kolonoskopii.
Děkuji tímto za velmi pečlivý, profesionální a zejména citlivý přístup k pacientovi jak od paní doktorky, tak od obou sestřiček. Vyšetření bylo bezbolestné, dostalo se mi podrobného a srozumitelného vysvětlení a celkovou péči mohu označit za nadstandardní. V tomto smyslu jsem také vyplnil dotazník pro HCI.

J.V.

5.3.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Děkuji za vzornou péči

Moc děkuji za vzornou péči lékařů a sester i rehabilitačních sester. Zvláště pak: staniční sestře pí. Babáčkové, která mne mile přijala a vše vysvětlila. Paní primářce Novákové, která vše vysvětlila po lékařské a zdravotní stránce a zvláště pak rehabilitační sestře Anetce Dlouhé, která mě doslova postavila na nohy! Ještě jednou díky za profesionální přístup

Anna Drbohlavová

28.1.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Poděkování personálu rehabilitace

Byla jsem s personálem – sestřičky, sanitářky a rehabilitační sestry velmi spokojená. Děkuji celému osazenstvu za péči, vím, že se potýkají s počtem a skutečně Vás obdivuji. Zvláště děkuji sestře Anetce, která mne opravdu postavila na nohy.

R.

16.1.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Vyjádření spokojenosti

V této nemocnici jsem byla velmi spokojená, jak s jednáním paní doktorky tak se sestřičkami, který byly velmi ochotné, trpělivé a milé ačkoliv je jich podle mě málo – přesto si poradily a vyslechly všechna moje trápení.

Benediktová

4.12.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Poděkování MUDR. Novákové a sestřičkám

Byla jsem velmi spokojena s lékařskou péčí MUDr. Novákové i sestřiček. Zvláštní poděkování patří rehabilitačním sestřičkám hlavně L. Hajekové, která je velice schopná a svému povolení velmi rozumí. Děkuji všem!

Olga K

20.11.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Poděkování personálu LDN

Dovolte, abych jako jeden z nejstarších pacientů tohoto zařízení se vyjádřil k mému ubytování a léčení. Jak ošetřující personál, tak pomocný personál zasluhuje plné absolutorium, protože se chovají k pacientům velice krásně a obětavě. Myslím si, že jediné mínus které jsem stačil zaznamenat je motodlaha, která musela být za dobu mého pobytu opravována. Jinak velice děkuji veškerému personálu a přeji Vám mnoho úspěchů při léčbě dalších.

S pozdravem Václav Sottner

5.11.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Poděkování za vynikající přístup lékařů i sester ve Vašem zařízení

Vážený pane řediteli,
chtěl bych touto cestou vyjádřit své poděkování za vynikající přístup lékařů i sester, který jsem měl možnost vždy osobně oceňovat po všechny roky, co jsem pacientem Vámi řízené nemocnice. Nejdéle o mě pečuje MUDr. P.Rybka, kterému vděčím za to, že udržuje můj vysoký tlak pod nebezpečnou hranicí. V poslední době, jak už to v důchodovém věku bývá, jsem též v péči urologického oddělení a mohu Vás ujistit, že díky vysoce profesionálnímu, pečlivému a současně lidsky vlídnému přístupu MUDr. L.Šonské i její sestry byly všechny úkony při prohlídce minulý týden mnohem přijatelnější, než jsem předtím s jistými obavami očekával. Myslím, že se Vám i všem pracovníkům nemocnice daří vytvářet prostředí, které by mělo být vzorem pro všechna zdravotnická zařízení u nás.

Srdečně zdravím
Ing. Petr Moravec 

4.11.2014 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Poděkování MUDr. Bradovi

Vážený pane řediteli

srdečně Vás zdravím a chtěla bych Vám moc poděkovat za zdravotní služby poskytované ve Vaší poliklinice. Zejména za služby MUDr. Brady. Chodím k němu již nejméně 25 let. Je vždy ochotný a pozorný a hlavně vždy pomůže od velkých bolestí. Operoval mi v roce 2007 karpální kanálek a dodnes mám po bolesti. Jak moc umí lidem pomoci jsem poznala i teď. Můj manžel půjde na operaci kyčelního kloubu a měl nesmírné bolesti. Nic nepomáhalo. Pan MUDr. Brada ho nejenom přijal i když zde nikdy nebyl. Manžela prohlédl a poslal na rentgen. Protože je mu 78 let a je silnější postavy, ochotně mu pan doktor i sestřička pomohli na stůl i dolu. I mně poslední léta ochotně pomáhají. To pomůže i potěší. Pan doktor manželovi naordinoval léky, které alespoň trochu bolest zmírnily. Napsal mu zprávu, na základě které ho vzali do záznamu v nemocnici k prof. Koudelovi, který mu operoval první kyčel. Byla jsem v té době v zoufalé situaci, manžel měl hrozné bolesti - nemohl spát ani chodit o francouzských holích. Jsem MUDr. Bradovi vděčná za jeho přístup, ochotu a profesionální pomoc. Děkuji mu za to jaký má příkladný přístup k pacientům. Hlavně je též velký odborník, který lidem moc pomáhá.

Děkuji též Vám za Vaší polikliniku. Je zde vždy čisto a v zimě teplo. Na WC je vždy toaletní papír a ručníky. Všichni jsou zde ochotní když se na něco zeptáte. To není všude, ale Vám to pomáhá k dobrému jménu celé polikliniky. Moc Vám za to děkuji.

Věra Kašparová

1.10.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Poděkování panu řediteli a personálu

Vážený pane řediteli,
chtěl bych Vám poděkovat za příjemné, čísté a rekonstruované prostory Nemocnice s poliklinikou Praha Italská, kde jsem byl vyšetřen. Nemocnice a personál působí na pacienty velice přátelským dojmem. Zejména bych chtěl podědovat jmenovitě paní Jelínkové Janě (řed.), MUDr. Pospíšilovi, MUDr.Chlápkové a střednímu zdravotnickému,ale i ostatnímu personálu za profesionální a vstřícný přístup.

S pozdravem
Roman Harag, DiS 

11.9.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Poděkování MUDr. Filipové

Vážení,

již řadu let jsem v péči MUDr. Anny Filipové CSc, FESC, lékařky kardiologické ambulance NsP Praha Italská. Chci touto formou vyjádřit jmenované lékařce upřímné poděkování a hlubokou úctu nejen za její vysokou profesionalní úroveň s jakou přistupuje k mým zdravotním potřebám, ale i s jakou prezentuje samotnou léčbu vhodným výběrem co nejefektivnějších lékůyajišťujících minimalizaci obtíží.

Jednání paní doktorky Filipové vůči mé osobě, a dle získaných informací i k ostatním pacientům, je zobrazením její sounáležitosti a vysokých lidských a morálních hodnot. 

Proto velmi rád paní doktorce filipové vyjadřuji dík a úctu za její hodnotný souhrn pozitiv, které svým pacientům předává, a které velmi výrazně přispívají i k posílení důstojnosti a celospolečenského postavení samotné Nemocnice s poliklinikou Italská.

Budu vám velmi vděčen, když s obsahem tohoto dopisu seznámíte i zdravotnický personál tamní společnosti.

S pozdravem,
Josef Sumerauer

4.9.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Poděkování lékařům a sestrám LDN

Chtěla bych touto cestou poděkovat celému personálu 3. patra. Perfektní bylo přijetí pí Babáčkovou od samého počátku, což na každého pacienta zapůsobí kladně. Děkuji všem lékařům, sestřičkám, které mají svatou trpělivost, zdravotnímu personálu – Emička Zelenková a spol. Málokde je taková souhra všech. Rehabilitace je skvělá a hlavně na vysoké úrovni. Děkuji všem. Budu na Vás v dobrém vzpomínat.

Srdečně Jana Zavadilová

31.8.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Poděkování za příkladnou péči v LDN

Na Vašem oddělení jsem byla hospitalizována 4 týdny. Chtěla bych vyjádřit uznání celému kolektivu tohoto oddělení, hlavně vedoucí lékařce MUDr. Novákové a staniční sestře paní Babáčkové za vzornou péči, která mi byla věnována po celou dobu mého hospitalizačního léčení. Můj zvláštní dík patří rehabilitační sestře za její obětavost a lidskost. Děkuji za vzornou péči a budu ráda vzpomínat.

Jana Štencká

21.8.2014 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Poděkování lékařům

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat lékařům, hlavně panu doktorovi Vítu Kašpárkovi a paní doktorce Bogně Jiravské Godule a paní doktorce Karle Czudkové za vynikající péči při mé dlouhodobé nemocenské (leden až červen),za jejich vlídný a velmi lidský přístup, profesionalitu. A zároveň bych chtěla poděkovat i všem sestřičkám v těchto ambulancích, hlavně sestře Soškové.

S pozdravem, spokojená pacientka Marie Tuhovčáková

21.8.2014 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Poděkování rehabilitaci v Přerově

Dobrý den ,chtěla bych touto cestou poděkovat za rehabilitaci na poliklinice v Přerově s.Muckové za profesionální,milý a vstřícný přístup ke klientom,také sestřičkám na elektroléčbě.

S pozdravem M. V.

14.7.2014 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Poděkování paní doktorce Lukáčové a sestřičce

Na vědomí vedení polikliniky Ostrava,

Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat paní doktorce Lukáčové a sestřičce za ochotu a velmi slušné jednání, zkrátka i za pěkné prostředí.

Chodila jsem tady již kdysi k doktorce Hojecké a kdybych věděla, že je tady tak vstřícný personál, přišla bych již dříve.

Eva Muroňová, Ostrava-Kunčice

10.7.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Poděkování MUDr. Kastnerové a Magdaleně vodičkové z urologické ambulance

Vážení,

jmenuji se Jiří Bína, je mě 70 let, jsem invalidní důchodce. Dne 10.6.2014 mě byla lékařkou Andreou Kastnerovou z oddělení urologie provedena biopsie prostaty. Před tímto vyšetřením mě byly poskytnuty veškeré informace k tomuto výkonu. Zejména jsem se opakovaně dotazoval na bolestivost tohoto zákroku. Bylo mě sděleno, že provedení biopsie prostaty nebolí. Moc jsem tomu nevěřil a zvažoval jsem odmítnutí. Vše mě opakovaně a trpělivě o bezbolestivosti ujišťovala i sestra Magdalena Vodičková. Stále jsem se této biopsie bál a proto 10.6.2014 jsem šel s obavami na tento výkon.

Když vše skončilo, mohu s klidným svědomím říci , že si velmi vážím a velice chválím paní doktorku Kastnerovou za její profesionalitu při tomto výkonu, kdy postupně říkala, co bude dělat, tak i sestru Vodičkovou za přípravu a pomoc vše zvládnout bez problémů.

Jsem vystrašený člověk z takových a podobných zákroků mám obavy, den předtím špatně spím a necítím se dobře. Celý zákrok trval tak 10-15 min. a veškerý strach zmizel již při odebrání prvního vzorku. Celý výkon je nebolestivý díky místnímu znecitlivění injekcí, která také nebolí. Přístup jak paní doktorky, tak tak sestry urologie je příkladný a výjimečně citlivý, čehož si velice vážím. Píši Vám proto, že si Vaší práce velice cením a mrzí mě to, že jsem Vám i přes Vaše ujišťování nevěřil. 

Přeji Vám hodně zdraví a úspěchů ve Vaší práci, spokojené pacienty a proto ještě jednou děkuji za Váš přístup a vlídné zacházení.

S pozdravem

Jiří Bína

30.6.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Poděkování zdravotnickému personálu léčebny dlouhodobě nemocných

Dobrý den,

dovolte mně, abych vyjádřil velký dík a pochvalu celému zdravotnickému personálu pracujícímu pod vedením paní primářky MUDr. Ivy Novákové v léčebně dlouhodobě nemocných s intenzivní rehabilitací.

Moje maminka strávila na tomto oddělení ve třetím patře téměř dva měsíce po operaci zlomeniny kyčle.

Téměř každý den jsem ji zde navštěvoval a mohl jsem tak vidět s jakou péčí a profesionalitou přistupují pracovníci tohoto oddělení ke svým pacientům.

Chtěl bych všem touto cestou poděkovat. Mohu potvrdit, že je pravda, co máte na svých webových stránkách, že  předností vaší LDN je především přátelská a rodinná atmosféra. Personál opravdu s úsměvem za „milión dolarů“ přistupuje každý den ke svým pacientům a pomáhá jim najít ztracenou důvěru v sebe sama, v znovu uzdravení a dokáže je vrátit co nejvíce soběstačné do normálního života.

Ještě jednou děkuji.

S pozdravem

Mgr. Jiří Šmidt

19.6.2014 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Poděkování kolektivu LDN

Vážení,

byla jsem hospitalizována na Vašem odd. LDN s rehabilitací od 5.3.2014 do 30.5.2014 po operaci levého kyčelního kloubu (náhrada kloubu endoprotézou po zlomenině).Během tohoto pobytu se můj zdravotní stav díky veškeré péči a též pečlivé rehabilitaci výrazně zlepšil. Proto patří můj dík všem, kteří se o to zasloužili, paní primářce MUDr. Novákové, staniční sestře paní Babáčkové, kolektivu sester a sanitářek a fyzioterapeutce B. Grigorové.

S pozdravem

MUDr. Marie Vopatová