Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍZdravotní péče pro klienty všech zdravotních pojišťoven

Akreditace SAK

POLIKLINIKA AGEL česká třebová

Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Balíčky laboratorních vyšetření

Balíčky laboratorních vyšetření

Vyberte si z široké nabídky laboratorních vyšetření, které vám pomohou zjistit váš aktuální zdravotní stav. Odhalte své potíže včas.
Lékárna AGEL

Lékárna AGEL

V naší LÉKÁRNĚ AGEL poskytujeme klientům odborný a moderní přístup k medicínské i preventivní péči, který koresponduje s požadavky dnešní doby.

Znovu jsme otevřeli REGISTRACE u praktického lékaře pro nové pacienty. Registrovat se můžete na tomto odkazu nebo přímo v budově polikliniky.


Poliklinika AGEL Česká Třebová je zdravotnickým zařízením s dlouholetými zkušenostmi v poskytování ambulantní léčebné a diagnostické péče. Zaměstnanci Poliklinika AGEL Česká Třebová poskytují klientům péči ve 14 odbornostech, od praktických lékařů, přes specializovaná pracoviště až po diagnostická oddělení – laboratoř, radiodiagnostika.

Komplexní pracovně lékařskou službu zajišťuje poliklinika pro více než 30 společností přímo v Poliklinice AGEL Česká Třebová, ale také na detašovaném pracovišti praktického lékaře pro dospělé v Pardubicích.

Spojená akreditační komise České republiky udělila Poliklinice AGEL Certifikát kvality. Komise tím potvrdila, že poliklinika poskytuje kvalitní a bezpečnou zdravotní péči. Certifikát ukazuje, že poliklinika nastavila postupy zajišťující bezpečí pacientů i zaměstnanců při poskytování zdravotnických služeb.