Logo
Zdravotní péče pro klienty všech zdravotních pojišťovenPOLIKLINIKA AGEL provozuje sedm akreditovaných zdravotnických zařízení - 2 polikliniky v Praze, Plzni, Olomouci, Ostravě, Nymburce a České Třebové.
Akreditace SAK

POLIKLINIKA AGEL česká třebová

Lékárna v České Třebové přijme lékárníka.

Místo výkonu: Česká Třebová
Určeno pro: nelékařské zdravotnické pracovníky

Společnost Repharm je provozovatelem lékáren v rámci skupiny AGEL a tvoří řetězec LÉKÁREN AGEL. V LÉKÁRNÁCH AGEL poskytujeme našim klientům odborný a moderní přístup k medicínské i preventivní péči, který koresponduje s požadavky dnešní doby. AGEL a.s. je mezinárodní společností zabývající se řízením a poradenskou činností v oblasti zdravotnictví. Skupina AGEL je největším privátním seskupením poskytovatelů zdravotní péče a dalších zdravotnických zařízení ve střední a východní Evropě.

Podrobné informace najdete zde: https://poliklinika.agel.cz/o-nas/nabidka-prace/ct-lekarnik.html


O POLIKLINICE AGEL Česká Třebová 

POLIKLINIKA AGEL Česká Třebová je zdravotnickým zařízením s dlouholetými zkušenostmi v poskytování ambulantní léčebné a diagnostické péče. Zaměstnanci POLIKLINIKY AGEL Česká Třebová poskytují klientům péči ve 14 odbornostech, od praktických lékařů, přes specializovaná pracoviště až po diagnostická oddělení – laboratoř, radiodiagnostika.

Komplexní pracovně lékařskou službu zajišťuje poliklinika pro více než 30 společností přímo v  POLIKLINICE AGEL Česká Třebová, ale také na detašovaném pracovišti praktického lékaře pro dospělé v Pardubicích.

Spojená akreditační komise České republiky udělila POLIKLINICE AGEL Certifikát kvality. Komise tím potvrdila, že poliklinika poskytuje kvalitní a bezpečnou zdravotní péči. Certifikát ukazuje, že poliklinika nastavila postupy zajišťující bezpečí pacientů i zaměstnanců při poskytování zdravotnických služeb.