Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍZdravotní péče pro klienty všech zdravotních pojišťoven

Akreditace SAK

POLIKLINIKA AGEL česká třebová

Slide thumbnail
Slide thumbnail
Balíčky laboratorních vyšetření

Balíčky laboratorních vyšetření

Vyberte si z nabídky cenově výhodných balíčků vyšetření, které Vám pomohou zjistit Váš aktuální zdravotní stav. Krevní vyšetření odhalí Vaše potíže včas.
Lékárna AGEL

Lékárna AGEL

V naší LÉKÁRNĚ AGEL poskytujeme klientům odborný a moderní přístup k medicínské i preventivní péči, který koresponduje s požadavky dnešní doby.

POLIKLINIKA AGEL Česká Třebová je zdravotnickým zařízením s dlouholetými zkušenostmi v poskytování ambulantní léčebné a diagnostické péče. Zaměstnanci POLIKLINIKY AGEL Česká Třebová poskytují klientům péči ve 14 odbornostech, od praktických lékařů, přes specializovaná pracoviště až po diagnostická oddělení – laboratoř, radiodiagnostika.

Komplexní pracovně lékařskou službu zajišťuje poliklinika pro více než 30 společností přímo v  POLIKLINICE AGEL Česká Třebová, ale také na detašovaném pracovišti praktického lékaře pro dospělé v Pardubicích.

Spojená akreditační komise České republiky udělila POLIKLINICE AGEL Certifikát kvality. Komise tím potvrdila, že poliklinika poskytuje kvalitní a bezpečnou zdravotní péči. Certifikát ukazuje, že poliklinika nastavila postupy zajišťující bezpečí pacientů i zaměstnanců při poskytování zdravotnických služeb.