Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍZdravotní péče pro klienty všech zdravotních pojišťoven

Akreditace SAK

O nás

Zdeněk Schwarz se stal novým ředitelem Dopravního zdravotnictví

2.9.2016 / POLIKLINIKA AGEL

MUDr. Zdeněk Schwarz je od prvního září novým ředitelem společnosti Dopravní zdravotnictví, která je členem skupiny AGEL. Zděněk Schwarz bude navazovat na práci bývalého ředitele MUDr. Jiřího Skřivánka, MBA, který minulý měsíc po dlouhé těžké nemoci zemřel.

“Doktor Schwarz je velmi zkušený manažer a uznávaný odborník. Proto mne těší, že se naše jednání o spolupráci povedla dokončit a on dnes nastoupil do funkce, “ uvedl předseda představenstva společnosti AGEL a.s. MUDr. Ján Dudra, Ph.D., MPH.

“Nabídka práce ve skupině AGEL mě potěšila.  Jde o největší soukromou skupinu v České republice a já věřím, že se svými zkušenostmi budu moci společnost Dopravní zdravotnictví dále rozvíjet,” sdělil MUDr. Zdeněk Schwarz.

Zdeněk Schwarz (*1963) vystudoval Lékařskou fakultu UK v Praze, kde promoval v roce 1990. Získal zde také atestace v oborech chirurgie, veřejné zdravotnictví a urgentní medicína. V letech 1998-2015 zastával funkci ředitele Zdravotnické záchranné služby hlavního města Prahy. Je členem Vědecké rady pro obor urgentní medicína a medicína katastrof České lékařské komory.

Dopravní zdravotnictví je součástí skupiny AGEL, která je největším privátním provozovatelem zdravotnických služeb. Dopravní zdravotnictví provozuje síť POLIKLINIK AGEL v Praze, Plzni, Nymburce, České Třebové, Olomouci a v Ostravě. Zdravotnická zařízení POLIKLINIKY AGEL každý rok navštíví stovky tisíc lidí a její lékaři provedou více než milion ošetření.

zpět na novinky