Dotazníky spokojenosti

Vážení klienti,

v rámci zvyšování kvality poskytovaných služeb a spokojenosti pacientů v našem zdravotnickém zařízení máte od 1. září možnost na každé Poliklinice AGEL vyplnit krátký dotazník spokojenosti. Ten můžete posléze odevzdat na recepci nebo v čekárnách polikliniky.

Na Vaší zpětné vazbě nám velmi záleží. Každý vyplněný dotazník bude pečlivě vyhodnocen. Předem Vám děkujeme za pomoc při zlepšování námi poskytovaných služeb.

Níže naleznete odpovědi na nejčastější otázky k dotazníkům spojenosti.

Kde dotazníky naleznete?

Dotazníky jsou dostupné na všech Poliklinikách AGEL. Budou k dispozici na recepcích, v čekárnách nebo přímo v ordinacích u sestry.

Kam je můžete po vyplnění odevzdat?

U recepce nebo hlavního vchodu do poliklinik je vždy umístěna schránka, kam můžete vyplněný dotazník vhodit. I tímto krokem garantujeme anonymitu.

Je dotazník anonymní?

Ano, dotazník spokojenosti je u nás úplně anonymní. U každého dotazníku pouze vyplníte datum, kdy jste ho vyplňovali. Samotné odevzdání dotazníku probíhá vhozením do schránky, abychom tuto anonymitu dodrželi.

Děkujeme, že nám Vaší zpětnou vazbou pomáháte být lepší Poliklinikou AGEL.