Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍZdravotní péče pro klienty všech zdravotních pojišťoven

Akreditace SAK

O nás

Poliklinika AGEL Plzeň otevřela očkovací centrum proti onemocnění covid-19

25.2.2021 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Poliklinika AGEL Plzeň na Švihovské ulici otevřela se stala dalším místem, kde je možné se nechat naočkovat proti onemocnění covid-19. Očkovací centrum je zde umístěno v pavilonu F, aktuálně jsou zde očkováni senioři nad 80 let a zdravotníci.

„V tuto chvíli je kapacita očkovacího centra závislá na dodávce vakcín. Včera a dnes jsme proočkovali dohromady přes 120 seniorů a zdravotníků, vše probíhalo hladce a u žádného příchozího jsme na místě po aplikaci vakcíny nezaznamenali vážnější nežádoucí reakci na očkování,“ vedoucí očkovacího centra plzeňské Polikliniky AGEL Mgr. Bronislav Uriča. 

Vakcinační centrum se nachází v krajní části hlavní budovy polikliniky na ulici Švihovská 2444/14. Pro vstup do očkovacího centra je vyhrazen speciální vstup v zadní části polikliniky pro větší komfort klientů, kteří nebudou muset procházet přes hlavní vstup a recepci. V místě očkovacího centra klienti nejprve projdou administrativní částí v Registrační místnosti a posléze budou vyzváni ke vstupu do Očkovací místnosti, kde bude provedeno samotné očkování.

Přihlašování k očkování:

Lidé se musí k vakcinaci hlásit výhradně prostřednictvím centrálního rezervačního systému Ministerstva Zdravotnictví ČR https://registrace.mzcr.cz/ 

Další pokyny k očkování

Očkování probíhá pouze na základě předchozí registrace.

Na očkovací místo se dostavte ve Vašem termínu a v daný čas.

S sebou potřebujete průkaz totožnosti a průkaz pojištěnce. Před očkováním bude potřeba vyplnit dotazník, který si můžete vyplnit předem. Urychlíte tak potřebnou administrativu před očkováním.

 

zpět na novinky