Logo

Zdravotní péče pro klienty všech zdravotních pojišťoven

Akreditace SAK

POLIKLINIKA AGEL ostrava

Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

POLIKLINIKA AGEL Ostrava nabízí klientům komplexní preventivní a léčebnou péči. Hlavní prioritou personálu je spokojenost klienta, vysoká odbornost a navázání osobního vztahu mezi lékařem a klientem založeném na důvěře, vzájemném porozumění a dlouhodobém kontaktu.

POLIKLINIKA AGEL Ostrava disponuje sítí praktických lékařů po celém Ostravském regionu. Primární léčebně preventivní péči nabízí obyvatelům Ostravy, Bohumína nebo Českého Těšína. Odbornou ambulantní péči zajišťují lékaři přímo v POLIKLINICE AGEL Ostrava na Tyršově ulici a rehabilitační péči v budově na Špálově ulici. Kromě léčebné péče zabezpečuje POLIKLINIKA AGEL Ostrava i pracovně lékařskou službu.

Poliklinika se od roku 2011 může pyšnit certifikátem Spojené akreditační komise České republiky. Akreditace je zejména osvědčením, že poliklinika má kontrolu nad kvalitou poskytovaných služeb a že zvládla zavedení systému, který vede k jejímu trvalému zvyšování. Cílem akreditace je mimo jiné i zvyšování bezpečnosti a spokojenosti pacientů a zaměstnanců.