Registrace pacienta

Vyplněním a odesláním formuláře prohlašujete, že jste projevil/a svou pravou a svobodnou vůli zvolit si jako svého praktického lékaře nebo gynekologa, ambulanci provozovanou společností Dopravní zdravotnictví a.s. Možnost registrace k praktickému lékaři pro dospělé je ve vybraných zařízeních Poliklinika AGEL. Registrace do gynekologické ambulance je možná pouze na pracovištích Poliklinika AGEL Praha a Poliklinika AGEL Plzeň.

Do dvou dní po obdržení Vaší žádosti o registraci Vás budeme kontaktovat ohledně objednání termínu vstupní prohlídky.

* Registrace je platná po podpisu registračního lístku v ambulanci praktického lékaře nebo gynekologa. Registrující lékař musí při registraci provést vstupní preventivní prohlídku.