Specializační vzdělávání v oboru "Klinická psychologie"

Společnosti Dopravní zdravotnictví a. s., se sídlem Italská 560/37, 121 43 Praha 2, byla Ministerstvem zdravotnictví ČR udělena akreditace k uskutečňování celého vzdělávacího programu pro obor specializačního vzdělávání  "Psycholog ve zdravotnictví - Klinická psychologie". Konkrétně praktické a teoreticko - praktické části.

Teoreticko - praktická část je organizována formou kazuistických seminářů, které jsou otevřeny i pro psychology ve specializační průpravě v oboru klinická psychologie, kteří pracují v jiných zdravotnických zařízeních. V případě zájmu o absolvování této části specializační průpravy ve společnosti Dopravní zdravotnictví a.s., kontaktujte prosím odborného garanta vzdělávacího programu, PhDr. Marka Jančoka.

Termíny kazuistických seminářů pro zimní semestr 2019:

ZÁŘÍ 2019
2. 9.  psychodiagnostika dospělých