Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍZdravotní péče pro klienty všech zdravotních pojišťoven

Akreditace SAK

O nás

Novinky a média

19.4.2023 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Kontrola znamének před létem je vhodnou prevencí: Bez nutnosti objednání zájemcům vyšetří znaménka kožní ambulance Polikliniky AGEL Olomouc

Rakovina kůže patří mezi nejzákeřnější onkologická onemocnění a prevence je nejúčinnější cestou, jak odhalit tuto nemoc včas. Poliklinika AGEL Olomouc proto připravila na pondělí 24. dubna Den prevence melanomu. V rámci této akce bude na kožní ambulanci prováděno preventivní vyšetření znamének. Zájemci mohou přijít bez předchozího objednání či doporučení lékaře.

celý článek

17.2.2023 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Nejmodernější digitální dermatoskop na Poliklinice AGEL Olomouc nepřehlédne žádné znaménko a na nebezpečí rakoviny upozorní včas

Poliklinika AGEL Olomouc (na Jeremenkově ulici) nabízí nově vyšetření znamének a pih digitálním dermatoskopem DermaGraphix s celotělovým skenerem. Tento přístroj nejmodernějšího typu rychle a šetrně monitoruje i ty nejmenší změny na kůži člověka a dokáže tak včas odhalit hrozící nebezpečí v podobě zhoubného nádoru.

celý článek

29.4.2022 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Tři podezřelé záchyty si připisuje Den prevence melanomu na Poliklinice AGEL Olomouc

Den prevence melanomu na Poliklinice AGEL Olomouc, který proběhl v pondělí 25. dubna, charakterizoval velký zájem veřejnosti. Lékařka kožní ambulance vyšetřila téměř 80 zájemců v rámci bezplatného preventivního vyšetření mateřských znamének. Výsledkem jsou tři podezřelé záchyty. Kožní ambulance si stabilní zájem veřejnosti o vyšetření pochvaluje, včasný nález melanomu totiž významně přispívá k jeho úspěšné léčbě.

celý článek

25.3.2022 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Terapie pomůže od záchvatů až třem čtvrtinám pacientů s epilepsií, říká specialista neurologické ambulance Polikliniky AGEL Olomouc

Purple day neboli Světový den epilepsie připadá tradičně na 26. březen a během tohoto dne se po celém světě daří šířit povědomí o této nemoci, které postihuje již více než 50 milionů lidí po celém světě. Výrazným symbolem tohoto dne je fialová barva, z čeho vychází i jeho název – Purple day. Onemocnění, které postihuje mnohem častěji mužskou populaci, u příležitosti světového dne více přiblížil neurolog MUDr. Vojtěch Mrňka z Polikliniky AGEL Olomouc.

celý článek

24.9.2021 / POLIKLINIKA AGEL

K rozjezdu doplňkového zdravotního pojištění musí být politická vůle, shodli se experti na XIV. Sympoziu AGEL

Olomouc, 23. září 2021: Na XIV. Sympoziu AGEL konaném 22. a 23. září v Olomouci patřil úvodní program problematice doplňkového zdravotního pojištění. Často skloňované téma se může stát v budoucnu novým zdrojem financování zdravotní péče v Česku i na Slovensku, v současné době mají k němu ale obě země daleko. Shodli se na tom experti v panelové diskuzi, ve které nechyběli zástupci soukromého zdravotnické sektoru, ministerstva zdravotnictví ani největších zdravotních pojišťoven.

celý článek

15.6.2021 / POLIKLINIKA AGEL

Odběrová místa Poliklinik AGEL standardně nabízí šetrné a přesnější PCR-RT testy ze slin

Zdravotníci ve všech odběrových místech Poliklinik AGEL začali odebírat vzorky určené pro PCR-RT vyšetření k ověření přítomnosti onemocnění covid-19 již standardně ze slin. Klienti tak podstoupí neinvazivní způsob vyšetření, u kterého rozsáhlá studie prokázala vyšší citlivost než u klasického nepříjemného výtěru z nosohltanu.

celý článek

19.4.2021 / POLIKLINIKA AGEL

Polikliniky AGEL nabízejí testování protilátek proti koronaviru.

Polikliniky AGEL nabízejí svým klientům i veřejnosti testování protilátek proti koronaviru. Dostupné na každé Poliklinice AGEL v rámci České republiky dle provozní doby daného odběrového místa. Není nutné se dopředu objednávat.

celý článek

29.3.2021 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Nové odběrové místo na antigenní testování otevřela Poliklinika AGEL Olomouc

V reakci na enormní poptávku firem po antigenních vyšetřeních svých zaměstnanců otevřela Poliklinika AGEL Olomouc u hlavního vlakového nádraží také své odběrové místo. Jeho provoz byl zahájen v minulém týdnu a okamžitě zaznamenal vysokou poptávku. Místo je určeno především firemní klientele, ale část ordinační doby je vyčleněna také pro zájemce z řad široké veřejnosti.

celý článek

25.2.2021 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

POLIKLINIKA AGEL Olomouc nabízí po rekonstrukci více komfortu

POLIKLINIKA AGEL v Olomouci nabízí nyní svým pacientům i personálu více komfortu. Díky revitalizaci, která trvala sedm měsíců, teď poskytuje poliklinika ve svém druhém patře větší pohodlí pro pacienty i personál. Investice přišla na více než jeden milion korun.

celý článek

11.11.2020 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pandemii koronaviru navzdory: Poliklinika AGEL Olomouc obhájila prestižní akreditaci

Poliklinika AGEL Olomouc obhájila letos na podzim už potřetí certifikát Spojené akreditační komise (SAK). Získání akreditace je podle Bc. Magdy Železné, MBA, manažerky kvality a ošetřovatelské péče, nejen otázkou prestiže, ale je také velmi náročné. Získání certifikátu je zárukou poskytování kvalitní a bezpečné péče pro všechny klienty, pro zaměstnance pak znamená jistotu bezpečné práce v rámci jejich pracovišť.

celý článek

30.6.2020 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Lékař radí, jak na letní strasti

Je tady léto a s ním příjemné dny plné grilování, koupání, sportování, výletů. Za těmito radovánkami však stojí výstražné, zdravotní POZOR! Číslem jedna mezi diagnózami v období prázdnin jsou jistě úrazy, které plní chirurgické ambulance. Ovšem ani praktičtí lékaři nezahálejí, počet pacientů v jejich ordinacích je v létě obdobný jako jindy. Nemoci však bývají specifické a stojí za nimi především všechny letní radosti.

celý článek

16.6.2020 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Na Poliklinice AGEL Olomouc vyšetří oko detailně tomografií

Období koronavirové epidemie využila Poliklinika AGEL Olomouc k modernizaci svého vybavení. K rozšíření spektra nabízených zdravotnických služeb došlo na Poliklinice AGEL Olomouc na oční ambulanci, kde mají zdravotníci k dispozici nový přístroj OCT s funduskamerou. Sloužit bude k přesné diagnostice zrakového nervu a sítnice.

celý článek

27.1.2020 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Na Poliklinice AGEL Olomouc dbají také o zdraví studentů Slovanského gymnázia

Porozumět srdeční aktivitě z vlastní křivky EKG a sestavit si individuální jídelníček díky vyšetření InBody mohli studenti 3. ročníků Slovanského gymnázia v rámci hodiny biologie na Poliklinice AGEL Olomouc. Víc než 70 studentů si nechalo vyšetřit srdeční aktivitu (EKG) a změřit tělesnou diagnostiku. Výsledky jim poslouží jako studijní materiál.

celý článek

30.8.2019 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Sluch budoucích školáků vyšetřují na Poliklinice AGEL v Přerově

Ještě než poprvé usednou do lavic školních tříd, vyzkouší i tzv. tichou komoru. Bezbolestné vyšetření sluchu u pětiletých dětí, které letos nově hradí zdravotní pojišťovna , provádí také v Přerově na ORL pracovišti olomoucké Polikliniky AGEL. Vyšetření má za cíl ještě před nástupem do školy zachytit možnou poruchu sluchu. Nové opatření reaguje na zjištění, že nedoslýchavostí trpí stále více dětí.

celý článek

19.8.2019 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Speciální rehabilitace POLIKLINIKY AGEL Olomouc pomáhají dětem ke zdravému vývoji nohy

Rehabilitační oddělení POLIKLINIKY AGEL v Olomouci přichází s novinkou. Pro děti s plochými nohami, sníženou klenbou, otlaky, vbočenými palci, různými deformacemi nebo jinými vadami nově poliklinika nabízí odborné konzultace zaměřené na problematiku dětské nohy. Konzultace jsou individuální a jsou vhodné pro děti od 13 měsíců, přičemž je důležité, aby dítě chodilo minimálně 2 až 3 měsíce.

celý článek

10.4.2019 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Zdravotníci Polikliniky AGEL Olomouc zvou veřejnost na bezplatné vyšetření znamének

Melanom, který je jedním z druhů rakoviny, postihuje stále větší procento populace. Doslova na vlastní kůži se s tímto kožním nádorem seznámí více než 3500 Čechů ročně. Genetika a stejně tak i vystavování se slunečním paprskům stojí za vznikem nejnebezpečnějšího onemocnění kůže. A právě Den melanomu, který v olomoucké Poliklinice AGEL proběhne 15. dubna, má za cíl veřejnost upozornit na nebezpečí výskytu rakoviny kůže a apelovat na prevenci.

celý článek

25.6.2018 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Kratší objednací termíny a moderní přístroje přinesla modernizace radiodiagnostiky přerovské Polikliniky AGEL

Šest týdnů intenzivních prací a 1,6 milionu korun si vyžádala modernizace pracoviště zobrazovacích metod přerovské Polikliniky AGEL (ul. Velké Novosady 8). Pracoviště získalo nejen nové vybavení v podobě moderního ultrazvuku a rentgenu, ale zároveň rozšířilo ordinační dobu a prošlo kompletní digitalizací. Snímky se zde již nevyvolávají na klasické fotografické fólie, ale zpracovávají se a ukládají digitálně, podobně jako u digitálních fotoaparátů.

celý článek

11.6.2018 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Poliklinika AGEL Olomouc otevře své brány dětem

Unikátní preventivní akci zaměřenou na dětské pacienty chystá už na tento čtvrtek 14. června olomoucká Poliklinika AGEL. Zdravotnické zařízení pořádá Den otevřených dveří pro dětské pacienty, jehož cílem je představit dětem návštěvu lékaře hravou a příjemnou formou.

celý článek

7.6.2018 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Den otevřených dveří pro děti 14. 6. 2018

Poliklinika AGEL OLomouc pořádá Den otevřených dveří pro děti 14. 6. 2018 od 13:00 do 16:00.

celý článek

19.4.2018 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Znaménka mohou zabíjet – nechte si je zdarma zkontrolovat na Poliklinice AGEL v Olomouci

Do celoevropské akce věnované prevenci kožních nádorů, Evropského dne melanomu, se i letos zapojí Poliklinika AGEL v Olomouci (u hlavního nádraží). Každý zájemce si zde může nechat v pondělí 23. dubna vyšetřit zdarma mateřská znaménka a prokonzultovat své potíže přímo s dermatoložkou. Akce má za cíl poukázat na nebezpečí kožní rakoviny a podpořit prevenci vzniku těchto onemocnění.

celý článek

18.4.2018 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Poliklinika AGEL Vás zve na DEN MELANOMU 23. dubna 2018

Poliklinika AGEL pořádá osvětovou a preventivní akci zaměřenou na prevenci vzniku melanomu a ochranu před sluncem. Bezplatné preventivní vyšetření mateřských znamének proběhne na Poliklinice AGEL Olomouc v pondělí 23. dubna.

celý článek

9.1.2018 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Ultrazvuk Poliklinika AGEL Olomouc

Poliklinika AGEL Olomouc vstoupila do roku 2018 s novými ultrazvukovými přístroji na pracovišti zobrazovacích metod. Moderními ultrazvukovými přístroji byla vybavena jak olomoucká poliklinika na Jeremenkově ulici, tak i pracoviště Velké Novosady v Přerově.

celý článek

11.10.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Lidé z Olomoucka mají k dispozici modernější a hezčí vodoléčbu

Nová estetičtější místnost s pěti léčebnými vanami, nové rozvody vody i kanalizace, celková modernizace. Tak vypadá po čtvrtletní rekonstrukci rehabilitační oddělení Polikliniky AGEL Olomouc (u hlavního nádraží), které prošlo úpravami za více než 4 milióny korun. Rekonstrukce přitom výrazně zlepšila především funkčnost i bezpečnost pracoviště a pacientům nově umožňuje modernější léčbu.

celý článek

11.8.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Poliklinika AGEL Olomouc modernizuje vodoléčbu i celou budovu

Nové rozvody vody, nová kanalizace, modernizace vodoléčby. To jsou novinky, na které se budou moci již brzy těšit všichni pacienti rehabilitace z Olomouce a okolí. Rehabilitační oddělení a část budovy Polikliniky AGEL Olomouc totiž aktuálně prochází rozsáhlou modernizací za více než 4 miliony korun, která zlepší funkčnost i bezpečnost pracovišť a pacientům nově poskytne modernější léčbu.

celý článek

1.8.2017 / POLIKLINIKA AGEL

Naším klientům nabízime rozvoz pomůcek ZDARMA

Využijte naší nové služby. Ve spolupráci se sesterskou společností Perfect Distribution a.s. vám nabízíme rozvos zdravotnických pomůcek zcela zdarma.

celý článek

15.5.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Poliklinika AGEL Olomouc pořádá Den prevence vysokého tlaku

Vysoký krevní tlak trápí skoro polovinu Čechů a s přibývajícím věkem toto procento v populaci prokazatelně dále narůstá. Neléčený vysoký krevní tlak přitom může člověka i ohrozit na životě. Každý dospělý člověk by měl znát svou hodnotu krevního tlaku a průběžně ji sledovat. Jednou z příležitostí pro zájemce z Olomouce je nyní Den prevence hypertenze (vysokého tlaku), který pořádá ve středu 17. května Poliklinika AGEL Olomouc a který kromě měření krevního tlaku zahrne i diagnostiku složení těla přístrojem InBody, měření EKG, nácvik resuscitace i správné severské chůze s holemi.

celý článek

22.11.2016 / POLIKLINIKA AGEL

Nová recepce na POLIKLINICE AGEL v Nymburku zajistí vyšší komfort pacientů

Hledání vhodného lékaře či ambulance, objednávání na vyšetření i zjišťování potřebných informací bude nově pro všechny pacienty POLIKLINIKY AGEL Nymburk jednodušší. Poliklinika totiž právě v těchto dnech zprovoznila u vstupu do budovy novou recepci, ve které proškolený personál příchozím radí ohledně umístění ambulancí, kontaktů či provozní doby, zajišťuje objednávky a také podává pokyny ohledně ambulantního vyšetření.

celý článek

2.9.2016 / POLIKLINIKA AGEL

Zdeněk Schwarz se stal novým ředitelem Dopravního zdravotnictví

MUDr. Zdeněk Schwarz je od prvního září novým ředitelem společnosti Dopravní zdravotnictví, která je členem skupiny AGEL. Zděněk Schwarz bude navazovat na práci bývalého ředitele MUDr. Jiřího Skřivánka, MBA, který minulý měsíc po dlouhé těžké nemoci zemřel.

celý článek

11.1.2016 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

POLIKLINIKA AGEL Olomouc má nový nejpřesnější elektromyograf v Česku

Pacienti s nejrůznějšími neurologickými obtížemi se mohou nově těšit na nejmodernější i nejpřesnější vyšetření. Elektromyograf nejvyššího standardu v hodnotě jednoho miliónu nově zakoupila POLIKLINIKA AGEL Olomouc (naproti hlavnímu nádraží), která tak aktuálně provádí nejpřesnější elektrofyziologické vyšetření v rámci celé republiky. Zakoupený přístroj poslouží k diagnostice i léčbě neurologických chorob.

celý článek

26.11.2015 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

POLIKLINIKA AGEL Olomouc vyšetřuje pacienty na novém operačním stole

Pacienti chirurgické ambulance POLIKINIKY AGEL Olomouc (naproti hlavnímu vlakovému nádraží) se mohou nově těšit z modernějšího vybavení. Poliklinika investovala do nákupu špičkového operačního stolu v hodnotě 300 tisíc korun, díky kterému získají pacienti i lékaři maximálně komfortní podmínky při operačních zákrocích i chirurgických prohlídkách.

celý článek

26.10.2015 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Přerovské pracoviště POLIKLINIKY AGEL má nový ORL přístroj

Pacienti s ušními, nosními i krčními obtížemi se mohou v Přerově nově těšit na vyšetření pomocí nejmodernějšího vybavení. Zdejší pracoviště POLIKLINIKY AGEL (Velké Novosady 8) investovalo do nákupu komplexní ORL vyšetřovací jednotky, která umožní provádět podrobné vstupní prohlídky, kontrolní vyšetření i lékařské zákroky maximálně pohodlně i přesně. Investice do nové jednotky dosáhla výše půl miliónu korun.

celý článek

20.10.2015 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

POLIKLINIKA AGEL slavnostně otevřela zrekonstruované první podlaží

POLIKLINIKA AGEL (naproti hlavního vlakového nádraží) v Olomouci dnes slavnostně otevřela zrekonstruované první nadzemní podlaží, ve kterém sídlí ordinace praktických lékařů. Investice do modernizace prostředí si vyžádala celkem 5,7 miliónů korun, které společnost Dopravní zdravotnictví, jež polikliniku provozuje, hradila z vlastních zdrojů.

celý článek

14.10.2015 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Prostory k pronájmu

POLIKLINIKA AGEL, Jeremenkova 40, Olomouc nabízí volné prostory k pronájmu v přízemí budovy k provozování občerstvení od 1.1.2016. Pro více informací 607 208 830. Písemné nabídky zasílejte na email: martina.cockova@pol.agel.cz do 15.11.2015

celý článek

21.8.2015 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Gastroenterologické centrum POLIKLINIKY AGEL Olomouc má nové moderní vybavení

Na nejmodernější přístrojové vybavení se mohou těšit pacienti gastroenterologické ambulance POLIKLINIKY AGEL Olomouc. Oddělení má nově k dispozici gastroskopickou věž sloužící k vyšetřování a léčbě zažívacího traktu nejmodernějšími postupy, které jsou také výrazně příjemnější pro pacienty. Zakoupením věže se kompletně zmodernizuje vybavení ambulance, která bude také nově moci nabízet i širší spektrum výkonů. Celková hodnota investice dosáhla téměř 1,5 miliónu korun.

celý článek

29.6.2015 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

První podlaží POLIKLINIKY AGEL Olomouc dostane nový kabát

Rekonstrukci celého prvního nadzemního podlaží zahajuje v těchto dnech POLIKLINIKA AGEL Olomouc (naproti hlavnímu nádraží). Prostory, kde sídlí ordinace praktických lékařů, tak dostanou úplně nový kabát. Pacienti se mohou těšit na moderní prostředí i nový nábytek. Rekonstrukce bude probíhat za plného provozu bez přerušení chodu ordinací.

celý článek

14.5.2015 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

POLIKLINIKA AGEL Olomouc bude zdarma vyšetřovat znaménka

V pondělí 18. května si budou moci lidé z celého Olomoucka nechat zdarma vyšetřit svá pigmentová znaménka. Jedinečnou možnost bezplatného vyšetření nabízí POLIKLINIKA AGEL Olomouc (naproti vlakovému nádraží). Cílem akce je především osvěta v problematice zhoubných kožních nádorů a prevence jejich vzniku. Zájemci mohou přicházet do polikliniky na Jeremenkově ulici ve středu 18. května dopoledne od 10. do 12. hodin a odpoledne mezi 13. a 15. hodinou.

celý článek

13.4.2015 / POLIKLINIKA AGEL

POLIKLINIKA AGEL zve veřejnost na bezplatné vyšetření kožních znamének

Melanomem, nejvíce zákeřnou formou rakoviny kůže, trpí stále více lidí. Podle statistik tvoří právě melanom dvě třetiny veškerých úmrtí na kožní nádory. Přitom pouze včasné odhalení maligního melanomu může vést k úspěšné léčbě.

celý článek

1.1.2015 / POLIKLINIKA AGEL

Změna telefonních čísel

Upozorňujeme na změnu telefonních čísel v některých našich zdravotnických zařízeních.

celý článek

17.9.2014 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Poliklinika Olomouc otevřela novou alergologickou ambulanci

Počet nemocných trpících různými alergiemi neustále roste. Poliklinika Olomouc (naproti hlavnímu nádraží), která je členem skupiny AGEL, proto rozšířila spektrum svých služeb a otevřela novou alergologickou ambulanci, která nabízí své služby všem pacientům trpícím potížemi s alergií. Dveře nové ambulance jsou otevřeny každé pondělí od 7.30 do 15.00 hodin.

celý článek