Logo
Zdravotní péče pro klienty všech zdravotních pojišťovenPOLIKLINIKA AGEL provozuje sedm akreditovaných zdravotnických zařízení - 2 polikliniky v Praze, Plzni, Olomouci, Ostravě, Nymburce a České Třebové.
Akreditace SAK

O nás

Ultrazvuk Poliklinika AGEL Olomouc

9.1.2018 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Poliklinika AGEL Olomouc vstoupila do roku 2018 s novými ultrazvukovými přístroji na pracovišti zobrazovacích metod. Moderními ultrazvukovými přístroji byla vybavena jak olomoucká poliklinika na Jeremenkově ulici, tak i pracoviště Velké Novosady v Přerově.

Poliklinika AGEL Olomouc vstoupila do roku 2018 s novými ultrazvukovými přístroji na pracovišti zobrazovacích metod. Moderními ultrazvukovými přístroji byla vybavena jak olomoucká poliklinika na Jeremenkově ulici, tak i pracoviště Velké Novosady v Přerově. Celková pořizovací cena přístrojů přesáhla 1 milion korun. Přístroje budou sloužit k vyšetření struktur v oblasti krku, prsů, břišních orgánů i cév.  Současně došlo na obou pracovištích k navýšení počtu lékařů. Díky těmto skutečnostem Poliklinika AGEL  garantuje velmi krátké objednací doby u ultrazvukových vyšetření. 

zpět na novinky