Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍZdravotní péče pro klienty všech zdravotních pojišťoven

Akreditace SAK

Lékárna AGEL

Lékárna POLIKLINIKY AGEL Plzeň (bývalé Železniční polikliniky Plzeň) vznikla v r. 1994 v rámci kompletizace zdravotní péče pro pacienty. V souladu s tímto cílem zajišťuje lékárna výdej velmi širokého portfolia hromadně vyráběných léčivých přípravků na lékařský předpis i bez něj a samozřejmostí je rovněž rozsáhlá příprava individuálně připravovaných léčivých přípravků. Vzhledem k situování lékárny do velkého zdravotnického zařízení zajišťuje také výdej zdravotnických prostředků na poukazy a výdej na žádanky podle požadavků lékařů. Spolu s dalšími odděleními Polikliniky Plzeň tak vytváří ucelený komplex zdravotnických služeb, který pacientům významně šetří čas a díky obchodním podmínkám i peníze.

V současnosti se o kvalitní dispenzaci a péči pro pacienty zdaleka nejen POLIKLINIKY AGEL Plzeň, ale i širokého okolí, starají: 3 magistři, 2 farmaceutické asistentky a 1 sanitární pracovnice se sanitárním kurzem. Péče je tak zajištěna na vysoké odborné úrovni, kterou se všichni zaměstnanci stále snaží zvyšovat soustavným vzděláváním.

Díky několika lékovým databázím a speciálnímu SW vybavení jsme schopni zajistit potřebné informace rovněž o léčivech, která jsou k dispozici např. pouze v zahraničí. Lékárna je stále on-line napojena na sklady distribučních firem, proto je schopna ihned zjistit dostupnost a cenu konkrétního léčivého přípravku, popř. doplňku stravy. Na základě specifických požadavků lékařů v souladu s platnou legislativou zajišťuje i mimořádný dovoz u nás neregistrovaných léčiv. V rámci komplexní péče polikliniky nabízí lékárna také bohatý sortiment očkovacích látek.

Lékárna dále disponuje širokým sortimentem léčivých bylin i čajových směsí, doplňků stravy, homeopatik, inkontinentních pomůcek, autolékárniček, speciální nutriční výživy, prostředků ústní hygieny, kosmetických přípravků pro citlivé osoby s regeneračními a speciálními účinky na vlasy a vlasovou pokožku, nehty a kůži ad. (včetně léčiv přes 5000 položek na skladě). V případě, že léčivý přípravek momentálně není skladem je lékárna schopna jej objednat a zajistit do 2 hodin, popř. nejpozději do druhého dne. Možná je rovněž předchozí domluva objednávky telefonicky, faxem, emailem.

Žádanou službou je vybavení podnikových lékárniček a příprava vitamínových balíčků v rámci preventivní péče o zaměstnance firem včetně odborného poradenství.

Lékárna je vybavena bankovním online terminálem, proto akceptujeme kromě plateb v hotovosti i běžné platební karty (VISA, VISA ELECTRON, MAESTRO, MASTERCARD), dále je možné zakoupené zboží hradit pomocí Flexi pass, Dárkový pass a Vital pass.

Více informací o lékárně naleznete na oficiálním webu LÉKÁRNY AGEL.

Kontakty:

+420 371 155 209

Provozní doba:

Po:7:00 – 16:30
Út:7:00 – 15:30
St:7:00 – 15:30
Čt:7:00 – 15:30
Pá:7:00 – 14:30

Důležité informace

Personál:

Vedoucí:
Mgr. Uriča Bronislav