Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍZdravotní péče pro klienty všech zdravotních pojišťoven

Akreditace SAK
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Svěřte své zdraví do naší péče...

V našich špičkově vybavených poliklinikách poskytujeme pacientům tu nejkvalitnější komplexní péči.

Bezpečný AGEL

Bezpečný AGEL

Stejně jako všechna ostatní zdravotnická zařízení skupiny AGEL jsou i POLIKLINIKY AGEL zapojeny do programu Bezpečný AGEL.

Přidejte se k nám

Přidejte se j nám

Nabízíme Vám zaměstnání na pracovištích, která disponují nejmodernější léčebně-diagnostickou technikou a zkušenými týmy.

Rozvoz pomůcek

Rozvoz pomůcek

Našim klientům nabízime rozvoz pomůcek ZDARMA. Pro více informací kontaktujte Vašeho lékaře nebo sestru.

Pracovně lékařské služby

Pracovně lékařské služby

Poliklinika AGEL se specializuje se na poskytování komplexních služeb v závodní preventivní péči. Podrobné informace k PLS najdete stránkách jednotlivých poliklinik.


Privátní péče AGEL+

Nadstandardní zdravotní péče

Poliklinika AGEL poskytuje preventivní prohlídky v rámci nadstandardní péče. Pro firemní i soukromou klientelu jsme vypracovali preventivní programy privátní zdravotní péče, které zajistí našim klientům zázemí pro účinné předcházení či řešení zdravotních rizik a obtíží.


E-SHOP s balíčky laboratorních vyšetření

Balíčky vyšetření

Vyberte si z široké nabídky laboratorních vyšetření, které vám pomohou zjistit váš aktuální zdravotní stav. Odhalte své potíže včas.


Lékárny AGEL

Lékárny AGEL

Lékárna AGEL úzce spolupracuje s Poliklinikou AGEL, a proto zde bez problémů obdržíte lékařem předepsané nebo doporučené léky. V lékárně najdete široký sortiment léků a léčivých přípravků.


Krátce o nás

Klientům nabízíme komplexní zdravotnické služby na špičkové úrovni. Naší hlavní silnou stránkou je koncentrace zdravotní péče z řady oborů „pod jednou střechou“. Pro své klienty vytváříme takové podmínky v poskytování zdravotní péče, aby získali s minimem vynaloženého úsilí služby špičkové kvality, které jim poskytneme v moderním přátelském prostředí.

Číst více