Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍZdravotní péče pro klienty všech zdravotních pojišťoven

Akreditace SAK

O nás

Napsali jste nám

3.5.2023 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala – Infuzní stacionář, pracoviště Olomouc

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou moc poděkovat sestřičkám z Infuzního stacionáře. Jsou to profesionálky na svém místě. Je vidět, že je práce baví a naplňuje.
K pacientům se chovají vždy vstřícně a s úsměvem.
 

Ludmila K.

13.4.2023 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala – MUDr. Žuffová-Kunčová, pracoviště Olomouc

Dobrý den,

chtěla bych pochválit paní MUDr. Blanku Žuffovou-Kunčovou a její sestřičku za milé, vstřícné jednání a příjemný přístup k pacientům.

Děkuji. Kéž by takových lékařů a sestřiček bylo co nejvíce.
Hana N.

22.3.2023 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala – Kateřina Vyjídáková, pracoviště Olomouc

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat za práci vašeho rehabilitačního oddělení. Konkrétně bych chtěla vyzdvihnout péči vaší pracovnice Kateřiny Vyjídákové, ke které jsem docházela s výhřezem ploténky. Na paní Vyjídákováou jsem se obrátila z důvodu, že provádí cvičení McKenzie metodou, které mi bylo doporučeno od mé kamarádky. Paní Vyjídáková nejenže se mi plně věnovala při této metodě, navíc začlenila i další prvky fyzioterapie k úlevě od bolesti a k zlepšení mého celkového stavu. Díky ní se můj zdravotní stav velice zlepšil a můžu zase po dlouhých měsících normálně fungovat. Zároveň mi udělila další rady pro udržování kondice a prevenci potíží. Paní Vyjídáková má profesionální přístup, vynikající znalosti a dovednosti, je důkladná a přísná, ale zároveň empatická a vstřícná.

Přeji vašemu oddělení více takovýchto skvělých pracovníků a zároveň mnoho spokojených pacientů.

S pozdravem,

Kateřina M.

1.12.2022 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala - Infuzní stacionář, pracoviště Olomouc

Dobry den,

chodím už dlouhodobě na kapačky a chtěl bych moc poděkovat oběma sestřičkám, které tam pracují a rád bych, aby byly obě vyznamenány nějakým oceněním za kvalitni práci a senzační přístup k lidem. Lepší spolupráci jsem opravdu nezažil.

S pozdravem pacient,

René J.

9.11.2022 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala - MUDr. Starosta, pracoviště Olomouc

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat MUDr. Kamilu Starostovi a sestřičce p. Jitce Kavanagh na chirurgii za velmi lidský a příjemný přístup k pacientům. Byla jsem na odstranění znamének, zákrok proběhl bez čekání v objednanou dobu a pan doktor i sestřička byli naprosto profesionální a přitom velice příjemní.

Děkuji. Kéž by takových lékařů a sestřiček bylo co nejvíce.

Bronislava M.

27.10.2022 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala - MUDr. Fafejtová, pracoviště Olomouc

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat za skvělý přístup paní doktorce Fafejtové. Říká se, že v nouzi poznáš přítele a já dodávám, že ve zdravotní nouzi poznáš svého lékaře. Jsem za ni vděčná.
Krásný den,

Alena B.

3.5.2022 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala – MUDr. Vojtěch Mrňka, pracoviště Olomouc

Dobrý den,
rád bych touto cestou poděkoval svému lékaři z Neurologické ambulance Polikliniky AGEL Olomouc - panu MUDr. Mrňkovi. Pan doktor mi vždy ochotně, s úsměvem na tváři, pomohl. Moje příznaky, které jsem v minulosti měl, bral vždy vážně a "proklepl" je odbornými vyšetřeními. Výsledek vyšetření mě poté uklidnil. Musím ocenit i to, že při silných akutních bolestech trojklanného nervu mě přijal i mimo můj termín objednání. Více takovýchto lékařů!

Zároveň musím velice pochválit i jeho sestru, paní Skřivánkovou, za její příjemný přístup.

Pan doktor i jeho sestra rozhodně dělají dobré jméno Vaší poliklinice.

S pozdravem
Antonín V.

14.4.2022 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala – MUDr. Luštický a MUDr. Němec, pracoviště Olomouc

Dobrý den,
jsem dlouholetým pacientem Polikliniky AGEL Olomouc. Chtěl bych, pokud byste mohli, poděkovat mému praktickému lékaři MUDr. Luštickému a urologovi MUDr. Němcovi za jejich péči. Jejich profesní znalosti a zkušenosti jsou na velmi vysoké úrovni, ale oba páni doktoři mají to, co hodně lékařů postrádá. Oba výborně ovládají komunikaci lékař - pacient.a oba mají i velmi příjemné zdravotní sestry.
Děkuji. 

Jiří H.

6.12.2021 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala – MUDr. Jana Fafejtová, pracoviště Olomouc

Vážená paní ředitelko.

chtěl bych moc poděkovat za velmi profesionální přístup paní doktorky Fafejtové. Paní doktorka je důsledná, vždy ví na jaké vyšetření a kam mě poslat, nic neopomene, je velice starostlivá, dokáže člověka pochopit, má velmi dobrý lidský přístup. Navíc v této těžké době Covidu, kdy stát přidává další povinnosti na praktické lékaře dokáže stále udržet všechny vlastnosti, o kterých jsem již výše psal. Ještě jednou moc děkuji.

Rovněž také děkuji všem sestřičkám na poliklinice,které jsou obětavé, trpělivé, mají výborný lidský přístup a své profesi velice dobře rozumí a odvádějí ji na 100 procent.

Petr A.

28.11.2021 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala – MUDr. Vojtěch Mrňka, pracoviště Olomouc

Vážené dámy a pánové,
ráda bych touto cestou vyslovila pochvalu a velké poděkování panu MUDr. Vojtěchu Mrňkovi za jeho profesionální a odpovědný přístup při léčbě mých neurologických problémů. Na základě jeho důkladného vyšetření a magnetické rezonance hlavy, kterou bezprostředně zajistil, byl v oblasti foramen magnum mé hlavy objeven nádor již utlačující mozkový kmen. Pan Dr. Mrňka zařídil pružně další nezbytná vyšetření a spojil se klinikou neurochirurgie FNOL, kde jsem dne 12.10.2021 podstoupila náročnou operaci, při které mi byl z mozku tento benigní nádor odstraněn a která naštěstí proběhla bez problémů. Mohla jsem tak s menšími obavami nastoupit do seniorského věku!
 
Na vstřícném a ochotném jednání pana Dr. Mrňky je skutečně vidět jeho velký zájem o pacienta, a toho si velmi cením. Určitě tak přispívá k dobrému jménu Polikliniky AGEL Olomouc.       
 
S pozdravem
 
Růžena K.
23.9.2021 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala – MUDr. Ragénaité-Mrnka, pracoviště Olomouc

Vážená paní ředitelko,
 
chtěl bych touto cestou poděkovat paní  MUDr. Viktorija Ragénaité-Mrnka za profesionální a vzornou péči, kterou věnovala a věnuje mému v současné době těžce nemocnému tatínkovi panu Dušanu Járovi. Tatínek mi vždycky vykládal, jak je s paní doktorkou spokojen, že mu vždy všechno potřebné co se týče zdravotního stavu vysvětlí, a že má skvělý přístup. Dále paní doktorka okamžitě telefonicky reagovala na nedobré výsledky rozboru krve s tím, že se máme s tatínkem co nejdříve dostavit na interní kliniku do nemocnice. Její lidský přístup k pacientovi, ale i v rámci komunikace se mnou nebo s manželkou, považuji za příkladný. Nejen že nám vždy dokázala sdělit a vysvětlit vše potřebné, ale z jejího chování jsme vždy cítili i porozumění a určitou podporu.
 
Vážená paní ředitelko, dovolte mi na závěr vyslovit přání, že k lékaři, jakým je paní MUDr.  Viktorija Ragénaité-Mrnka, bych určitě nejenom já chodil velice rád.
 
S pozdravem,
Tomáš J.
13.7.2021 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala – MUDr. Ragenaite-Mrnka, pracoviště Olomouc

Hezký den, paní ředitelko,

Po 45 letech jsem se z Ostravy přestěhoval na Litovelsko. Při poslední kontrole mi obvodní Ostravě naordinovala Warfarin. Přešel jsem k vám na polikliniku. Krev mi lítala nahoru a dolu jedno „4" podruhé „1,2"… MUDr. Ragenaite-Mrnka na to reagovala i telefonicky a ereceptem injekce i do břicha. Nakonec po dohodě s internistou pani MUDr. Hamplovou mi naordinovali místo Walfarinu lék „ Eliguisien“ cítím se konečně dobře. Jsem rád, že jsem u vás na poliklinice zastavil a chtěl bych touto cestou poděkovat pani MUDr. Ragenaite-Mrnce, že se o mne opravdu skvěle starala.

Jan V.

1.2.2021 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala – MUDr. Lupták, pracoviště Olomouc

Vážená paní ředitelko,

jezdím 1x ročně na pravidelnou zdravotní prohlídku do ordinace MUDr. Jiřího Luptáka. Chci velmi poděkovat a vyjádřit pochvalu panu doktorovi a sestřičkám, za profesionální přístup a ochotu, které se mi v ordinaci dostává. Za to jim patří velký dík. 

Přeji Vám hodně spokojených pacientů.

Přeji hezký den,

J.Z. Vsetín

3.11.2020 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala - MUDr. Fafejtová, pracoviště Olomouc

Jsem velmi spokojen s MUDr. FAFEJTOVOU. Paní doktorka je výborná odbornice, vše vyšetří, je velice obětavá, vychází člověku maximálně vstříc.

P.A.

3.3.2020 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala - MUDr. Formánková, pracoviště Olomouc

Dne 2.3.2020 jsem byl odeslán na ORL k MUDr. FORMÁNKOVÉ s diagnózou silného krvácení do nosu během 3 dnů.
Byl jsem velmi překvapen milým přijetím jak sestrou, tak i p. doktorkou. Chtěl bych vyjádřit poklonu nad přístupem
těchto zdravotníků AGELU ve vztahu k pacientovi. Zatím to není běžná věc na jiných zdravotnických pracovištích.

R.V.

20.6.2019 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Poděkování - Oddělení Rehabilitace, pracoviště Přerov

Paní ředitelko, Vaším prostřednictvím chci poděkovat sestřičkám Rehab. oddělení POLIKLINIKY AGEL Přerov za profesionální a ochotný přístup ke klientovi s vytvořením příjemného prostředí. Hlavně poděkování sestřičce Janě Mückové. Její ruce umí, pomocí měkké techniky,  ulehčit od bolestí.

Děkuji a ať se všem daří jak v práci, tak i v osobním životě.

J.P. Přerov

27.5.2019 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala Oddělení rehabilitace, pracoviště Přerov

Chci pochválit přístup zdravotníků – sestřičky na magnetech, pí. Janu, p. Z. Zbořila na LTV a obzvlášť přístup pí. Světlany Kornelové, mluvit s ní – to byl balzám na duši.

Děkuji všem!

J.H. Přerov

3.5.2019 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Poděkování Oddělení rehabilitace Přerov

Vážená paní ředitelko,

dovolte mi, abych touto cestou poděkovala kolektivu rehabilitace na železniční poliklinice v Přerově, za velmi odborný a přátelský přístup k mé osobě
i k jiným pacientům. V loňském roce jsem absolvovala procedury - celot. vana, parafín, LTV1 a magnet. Nikdy jsem nečekala a vždy mě přivítal milý personál. Vše běželo jako hodinky. Letos jsem se opět objednala a poslední procedura proběhla minulý týden. Vše zůstalo tak, jako před rokem.
Po ukončení rehabilitace se můj zdravotní stav vždy zlepší, proto prosím o předání díků kolektivu za výbornou péči.

H. O., Rokytnice u Přerova 

1.3.2019 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Poděkování rehabilitaci Olomouc

Chci poděkovat za velice profesionální a příkladný přístup paní Vlčkové na rehabilitaci. Již jsem téměř nedoufala, že budu chodit bez bolesti. Obrovský dík! A to jak paní Vlčkové za příkladné vedení rehabilitace, tak i paní doktorce. Blahopřeji Vám k takovému personálu.

Děkuji

I.Š., Olomouc

9.11.2018 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Poděkování MUDr. Ludmile Konvičné, pracoviště Přerov

Vážená paní MUDr. Raidová,

Svým dopisem vyjadřujeme poděkování a ocenění profesionality MUDr. Konvičné na Železniční poliklinice Přerov a její zdravotní sestry. Dne 7. 11. 2018
i v situaci, kdy oficiálně dcera E.O. pod MUDr. Konvičnou nespadá, ji přijala a provedla důkladné vyšetření na podmět lékaře záchranné služby a též zajistila další potřebné vyšetření. Po předepsané medikaci je dceři lépe. Ceníme poskytnuté pomoci a věříme, že v rámci svých kompetencí takto učiníte
i Vy, neboť vytíženost lékaře na poliklinice je velmi vysoká.

Upřímně děkujeme i Vám za vstřícnost.

S pozdravem

E.O. a M.O., Přerov

1.11.2018 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Poděkování MUDr. Jiřímu Davidovi a rehabilitaci Olomouc

Vážená paní ředitelko,

Velmi ráda bych poděkovala neurologovi, panu MUDr. Jiřímu Davidovi, za jeho mimořádný, profesní, empatický a lidský přístup k pacientům. Svým klidem a laskavostí vzbuzuje v člověku absolutní důvěru, která má velký vliv na pozitivní zdravotní stav. Ujal se mé léčby při propuštění z FN po úrazu hlavy na lyžích s krvácením do mozku, který se stal minulý rok v Itálii.

Dále bych chtěla poděkovat všem sestrám na rehabilitaci, sestrám při odběru krve a rehabilitační lékařce MUDr. Krejčí, sestře Radaně Rodové, která svým kompetentním přístupem přispívá k pozitivnímu zdravotnímu stavu.

V celém zařízení polikliniky AGEL panuje velmi příjemná atmosféra a ochota pomoci.

Přeji Vám paní ředitelko, aby se Vaše práce i nadále velmi pěkně dařila a pracovala s takovými lidmi, kteří odvádějí kvalitní práci a přispívají k celkové pěkné atmosféře a dobrému jménu polikliniky AGEL.

Přeji příjemný den.

J.L.

18.9.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala Olomouc - MUDr. Alena Hamplová

Vážení,

chtěla bych touto cestou poděkovat za velmi citlivý, vstřícný a odborný postup paní MUDr. Aleny Hamplové, která se mne ujala, když lékaři zdravotného združení SPEA Olomouc mi dělali  problémy s interním vyšetřením pro lázenskou terapii po operaci.

Byla jsem mile překvapená když zdravotní sestra paní doktorky s citem jednala s paní,  která používala chodítko, omluvila se pacientům v čekárne, že musí paní doprovodit do přízemí. 2.9. 2017 jsem si v Právu přečetla rozhovor s předsedou představenstva společnosti AGEL a potvrzuji jeho slova, že se snaží vycházet pacientům vstříc.

Přeji mnoho úspěchů.

Ing. M. V.

28.8.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Poděkování a pochvala Rehabilitace Přerov

Vážená paní ředitelko,

píše Vám pětasedmdesátiletý důchodce, který celý svůj profesní život prožil a přežil v laskavé péči železničního zdravotnictví. Na železnici jsem pracoval 44 roků a 92 dnů. Mé první setkání se železničním zdravotnictví bylo již v roce 1956, kdy jsem před nástupem na studium železniční průmyslové školy absolvoval vyšetření zdravotní způsobilosti v Přerově ve Smetanově ul., kde tehdy sídlila ordinace. Od 1. 7. 1960 od nástupu k ČSD / ČD jsem byl vždy v péči lékařů žel. polikliniky v Přerově. Až nyní v pokročilejším věku jsem POPRVÉ využil rehabilitaci na rehabilitačním pracovišti v Přerově. Byl jsem velice  příjemně potěšen vlídným a vstřícným přístupem všech pracovnic rehabilitace. Od rehabilitační lékařky MUDr. Hlušičkové jsem obdržel "poukaz" ke zmírnění obtíží na perličkové koupele a elektroterapii. I v nejkritičtějším období (v měsících červenci a srpnu, kdy se zpravidla nejde domluvit nikde s nikým) jsem úspěšně absolvoval procedury ve sjednaném termínu. Vyslovte prosím mě srdečné poděkování za vstřícnost, ochotu a zacházení s pětasedmdesátiletým důchodcem a v rámci Vašich možností oceňte celý kolektiv rehabilitace.

V. P., Přerov

 

 

11.5.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala MUDr. Kočař

Vážený pane, vážená paní,

chtěl bych vychválit Vašeho zaměstnance MUDr. Michala Kočaře za velice vlídný a obětavý přístup. Je člověkem na svém místě. Trpím Crohnovou chrobou a jako jeden z mála lidí mi veškeré problémy s touto nemocí vysvětlil.
Tento člověk dělá dobré jméno společnosti Agel a díky němu i mnoho lidí z mého okolí přestoupilo pod jeho evidenci. Víc takových lidí.

Přeji Vám pěkný den,
O. B.

26.1.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Poděkování MUDr. Jarmile Raidové

Vážený pane řediteli,

prosím dovolte mi poděkovat touto cestou paní MUDr. Raidové Jarmile, která dne 25.1.2017 zastupovala paní MUDr.Syslovou.
Paní doktorka, i když viděla mého otce poprvé a byla postavena před vcelku složitou situaci vyhodnocení zdravotního stavu v rámci před-anesteziologického vyšetření a to poněkud narychlo,byla naprosto úžasná, pomohla nám, tatínka vyšetřila, zařídila statim odběry, interně jej posoudila, aby ještě týž den prošel KARIM ambulancí ve FN Olomouc.
Chci jen napsat, že nemusela, že mohla celou situaci komplikovat nebo tatínka prostě odmítnout. Byla laskavá a vstřícná.

Velké velké poděkování paní MUDr. Raidové i velmi hodné sestřičce z ambulance MUDr. Syslové

R. K.

20.1.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Poděkování sestřičkám POLIKLINIKY AGEL v Přerově

Chtěl bych moc poděkovat sestřičkám na rehabilitacích v Přerově na POLIKLINICE AGEL za starostlivost,péči a trpělivost s mojí osobou,kde jsem docházel s výhřezem ploténky na bederní páteři. Ještě jednou chci poděkovat sestřičce na LTV za vysvětlení a naučeni cviků.

Z. Š.

21.8.2014 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Poděkování rehabilitaci v Přerově

Dobrý den ,chtěla bych touto cestou poděkovat za rehabilitaci na poliklinice v Přerově s.Muckové za profesionální,milý a vstřícný přístup ke klientom,také sestřičkám na elektroléčbě.

S pozdravem M. V.