Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍZdravotní péče pro klienty všech zdravotních pojišťoven

Akreditace SAK

O nás

Napsali jste nám

13.7.2021 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala – MUDr. Ragenaite-Mrnka, pracoviště Olomouc

Hezký den, paní ředitelko,

Po 45 letech jsem se z Ostravy přestěhoval na Litovelsko. Při poslední kontrole mi obvodní Ostravě naordinovala Warfarin. Přešel jsem k vám na polikliniku. Krev mi lítala nahoru a dolu jedno „4" podruhé „1,2"… MUDr. Ragenaite-Mrnka na to reagovala i telefonicky a ereceptem injekce i do břicha. Nakonec po dohodě s internistou pani MUDr. Hamplovou mi naordinovali místo Walfarinu lék „ Eliguisien“ cítím se konečně dobře. Jsem rád, že jsem u vás na poliklinice zastavil a chtěl bych touto cestou poděkovat pani MUDr. Ragenaite-Mrnce, že se o mne opravdu skvěle starala.

Jan V.

1.2.2021 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala – MUDr. Lupták, pracoviště Olomouc

Vážená paní ředitelko,

jezdím 1x ročně na pravidelnou zdravotní prohlídku do ordinace MUDr. Jiřího Luptáka. Chci velmi poděkovat a vyjádřit pochvalu panu doktorovi a sestřičkám, za profesionální přístup a ochotu, které se mi v ordinaci dostává. Za to jim patří velký dík. 

Přeji Vám hodně spokojených pacientů.

Přeji hezký den,

J.Z. Vsetín

3.11.2020 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala - MUDr. Fafejtová, pracoviště Olomouc

Jsem velmi spokojen s MUDr. FAFEJTOVOU. Paní doktorka je výborná odbornice, vše vyšetří, je velice obětavá, vychází člověku maximálně vstříc.

P.A.

3.3.2020 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala - MUDr. Formánková, pracoviště Olomouc

Dne 2.3.2020 jsem byl odeslán na ORL k MUDr. FORMÁNKOVÉ s diagnózou silného krvácení do nosu během 3 dnů.
Byl jsem velmi překvapen milým přijetím jak sestrou, tak i p. doktorkou. Chtěl bych vyjádřit poklonu nad přístupem
těchto zdravotníků AGELU ve vztahu k pacientovi. Zatím to není běžná věc na jiných zdravotnických pracovištích.

R.V.

20.6.2019 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Poděkování - Oddělení Rehabilitace, pracoviště Přerov

Paní ředitelko, Vaším prostřednictvím chci poděkovat sestřičkám Rehab. oddělení POLIKLINIKY AGEL Přerov za profesionální a ochotný přístup ke klientovi s vytvořením příjemného prostředí. Hlavně poděkování sestřičce Janě Mückové. Její ruce umí, pomocí měkké techniky,  ulehčit od bolestí.

Děkuji a ať se všem daří jak v práci, tak i v osobním životě.

J.P. Přerov

27.5.2019 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala Oddělení rehabilitace, pracoviště Přerov

Chci pochválit přístup zdravotníků – sestřičky na magnetech, pí. Janu, p. Z. Zbořila na LTV a obzvlášť přístup pí. Světlany Kornelové, mluvit s ní – to byl balzám na duši.

Děkuji všem!

J.H. Přerov

3.5.2019 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Poděkování Oddělení rehabilitace Přerov

Vážená paní ředitelko,

dovolte mi, abych touto cestou poděkovala kolektivu rehabilitace na železniční poliklinice v Přerově, za velmi odborný a přátelský přístup k mé osobě
i k jiným pacientům. V loňském roce jsem absolvovala procedury - celot. vana, parafín, LTV1 a magnet. Nikdy jsem nečekala a vždy mě přivítal milý personál. Vše běželo jako hodinky. Letos jsem se opět objednala a poslední procedura proběhla minulý týden. Vše zůstalo tak, jako před rokem.
Po ukončení rehabilitace se můj zdravotní stav vždy zlepší, proto prosím o předání díků kolektivu za výbornou péči.

H. O., Rokytnice u Přerova 

1.3.2019 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Poděkování rehabilitaci Olomouc

Chci poděkovat za velice profesionální a příkladný přístup paní Vlčkové na rehabilitaci. Již jsem téměř nedoufala, že budu chodit bez bolesti. Obrovský dík! A to jak paní Vlčkové za příkladné vedení rehabilitace, tak i paní doktorce. Blahopřeji Vám k takovému personálu.

Děkuji

I.Š., Olomouc

9.11.2018 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Poděkování MUDr. Ludmile Konvičné, pracoviště Přerov

Vážená paní MUDr. Raidová,

Svým dopisem vyjadřujeme poděkování a ocenění profesionality MUDr. Konvičné na Železniční poliklinice Přerov a její zdravotní sestry. Dne 7. 11. 2018
i v situaci, kdy oficiálně dcera E.O. pod MUDr. Konvičnou nespadá, ji přijala a provedla důkladné vyšetření na podmět lékaře záchranné služby a též zajistila další potřebné vyšetření. Po předepsané medikaci je dceři lépe. Ceníme poskytnuté pomoci a věříme, že v rámci svých kompetencí takto učiníte
i Vy, neboť vytíženost lékaře na poliklinice je velmi vysoká.

Upřímně děkujeme i Vám za vstřícnost.

S pozdravem

E.O. a M.O., Přerov

1.11.2018 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Poděkování MUDr. Jiřímu Davidovi a rehabilitaci Olomouc

Vážená paní ředitelko,

Velmi ráda bych poděkovala neurologovi, panu MUDr. Jiřímu Davidovi, za jeho mimořádný, profesní, empatický a lidský přístup k pacientům. Svým klidem a laskavostí vzbuzuje v člověku absolutní důvěru, která má velký vliv na pozitivní zdravotní stav. Ujal se mé léčby při propuštění z FN po úrazu hlavy na lyžích s krvácením do mozku, který se stal minulý rok v Itálii.

Dále bych chtěla poděkovat všem sestrám na rehabilitaci, sestrám při odběru krve a rehabilitační lékařce MUDr. Krejčí, sestře Radaně Rodové, která svým kompetentním přístupem přispívá k pozitivnímu zdravotnímu stavu.

V celém zařízení polikliniky AGEL panuje velmi příjemná atmosféra a ochota pomoci.

Přeji Vám paní ředitelko, aby se Vaše práce i nadále velmi pěkně dařila a pracovala s takovými lidmi, kteří odvádějí kvalitní práci a přispívají k celkové pěkné atmosféře a dobrému jménu polikliniky AGEL.

Přeji příjemný den.

J.L.

18.9.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala Olomouc - MUDr. Alena Hamplová

Vážení,

chtěla bych touto cestou poděkovat za velmi citlivý, vstřícný a odborný postup paní MUDr. Aleny Hamplové, která se mne ujala, když lékaři zdravotného združení SPEA Olomouc mi dělali  problémy s interním vyšetřením pro lázenskou terapii po operaci.

Byla jsem mile překvapená když zdravotní sestra paní doktorky s citem jednala s paní,  která používala chodítko, omluvila se pacientům v čekárne, že musí paní doprovodit do přízemí. 2.9. 2017 jsem si v Právu přečetla rozhovor s předsedou představenstva společnosti AGEL a potvrzuji jeho slova, že se snaží vycházet pacientům vstříc.

Přeji mnoho úspěchů.

Ing. M. V.

28.8.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Poděkování a pochvala Rehabilitace Přerov

Vážená paní ředitelko,

píše Vám pětasedmdesátiletý důchodce, který celý svůj profesní život prožil a přežil v laskavé péči železničního zdravotnictví. Na železnici jsem pracoval 44 roků a 92 dnů. Mé první setkání se železničním zdravotnictví bylo již v roce 1956, kdy jsem před nástupem na studium železniční průmyslové školy absolvoval vyšetření zdravotní způsobilosti v Přerově ve Smetanově ul., kde tehdy sídlila ordinace. Od 1. 7. 1960 od nástupu k ČSD / ČD jsem byl vždy v péči lékařů žel. polikliniky v Přerově. Až nyní v pokročilejším věku jsem POPRVÉ využil rehabilitaci na rehabilitačním pracovišti v Přerově. Byl jsem velice  příjemně potěšen vlídným a vstřícným přístupem všech pracovnic rehabilitace. Od rehabilitační lékařky MUDr. Hlušičkové jsem obdržel "poukaz" ke zmírnění obtíží na perličkové koupele a elektroterapii. I v nejkritičtějším období (v měsících červenci a srpnu, kdy se zpravidla nejde domluvit nikde s nikým) jsem úspěšně absolvoval procedury ve sjednaném termínu. Vyslovte prosím mě srdečné poděkování za vstřícnost, ochotu a zacházení s pětasedmdesátiletým důchodcem a v rámci Vašich možností oceňte celý kolektiv rehabilitace.

V. P., Přerov

 

 

11.5.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala MUDr. Kočař

Vážený pane, vážená paní,

chtěl bych vychválit Vašeho zaměstnance MUDr. Michala Kočaře za velice vlídný a obětavý přístup. Je člověkem na svém místě. Trpím Crohnovou chrobou a jako jeden z mála lidí mi veškeré problémy s touto nemocí vysvětlil.
Tento člověk dělá dobré jméno společnosti Agel a díky němu i mnoho lidí z mého okolí přestoupilo pod jeho evidenci. Víc takových lidí.

Přeji Vám pěkný den,
O. B.

26.1.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Poděkování MUDr. Jarmile Raidové

Vážený pane řediteli,

prosím dovolte mi poděkovat touto cestou paní MUDr. Raidové Jarmile, která dne 25.1.2017 zastupovala paní MUDr.Syslovou.
Paní doktorka, i když viděla mého otce poprvé a byla postavena před vcelku složitou situaci vyhodnocení zdravotního stavu v rámci před-anesteziologického vyšetření a to poněkud narychlo,byla naprosto úžasná, pomohla nám, tatínka vyšetřila, zařídila statim odběry, interně jej posoudila, aby ještě týž den prošel KARIM ambulancí ve FN Olomouc.
Chci jen napsat, že nemusela, že mohla celou situaci komplikovat nebo tatínka prostě odmítnout. Byla laskavá a vstřícná.

Velké velké poděkování paní MUDr. Raidové i velmi hodné sestřičce z ambulance MUDr. Syslové

R. K.

20.1.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Poděkování sestřičkám POLIKLINIKY AGEL v Přerově

Chtěl bych moc poděkovat sestřičkám na rehabilitacích v Přerově na POLIKLINICE AGEL za starostlivost,péči a trpělivost s mojí osobou,kde jsem docházel s výhřezem ploténky na bederní páteři. Ještě jednou chci poděkovat sestřičce na LTV za vysvětlení a naučeni cviků.

Z. Š.

21.8.2014 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Poděkování rehabilitaci v Přerově

Dobrý den ,chtěla bych touto cestou poděkovat za rehabilitaci na poliklinice v Přerově s.Muckové za profesionální,milý a vstřícný přístup ke klientom,také sestřičkám na elektroléčbě.

S pozdravem M. V.