Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍZdravotní péče pro klienty všech zdravotních pojišťoven

Akreditace SAK

O nás

Napsali jste nám

2.2.2024 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala – MUDr. Ivona Formánková, pracoviště Olomouc

Vážení,
touto cestou bych chtěla poděkovat za vstřícný a lidský přístup k pacientům paní doktorce a její skvělé sestře - MUDr. Formánková Ivona. Jejich přístup je opravdu profesionální.
Zkrátka lidé na pravém místě.

Moc děkuji,

Martina S.

23.10.2023 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala – MUDr. Vojtěch Mrňka, pracoviště Olomouc

Vážená paní,

obracím se na Vás s prosbou předat mou zprávu vedení Polikliniky AGEL.

Jsem pacient MUDr. Vojtěcha Mrňky. Vzhledem ke vzniklým závažným zdravotním potížím  mně bylo doporučeno obrátit se na neurologickou ambulanci. V srpnu jsem byl objednán  u výše zmíněného lékaře na  5. 10. 2023.  Protože se mé potíže zvětšovaly, navštívil jsem pana doktora (bez objednání) s tím, že se ho zeptám, zda by bylo možné provést vyšetření v dřívějším termínu. Pan doktor  byl velmi vstřícný a vyšetřil mne téhož dne bez objednání. Zajistil ihned další vyšetření včetně odběru krve, aby mohla být stanovena rychle diagnóza. Po zjištění výsledku z laboratoře byl potvrzen předpoklad pana doktora, že se jedná o celkem vzácnou diagnózu. Telefonicky mi okamžitě sdělil výsledek, popsal léčbu a předepsal léky.  Při další návštěvě v ordinaci mi vše řádně znovu vysvětlil i s nákresem  cesty informace z mozku na konkrétní sval. Svým příkladným a odborným přístupem mi  zkrátil problémovou dobu bez léků. Užíváním předepsaných léků se mi život vrátil zpět do normálu, za což jsem panu MUDr. Mrňkovi velmi vděčný.

Chtěl bych mu prostřednictvím vedení Polikliniky AGEL poděkovat za nejen rychlé stanovení diagnózy, se kterou se zřejmě nesetkává každý den, ale i za velmi vstřícný přístup k pacientovi.

Předem děkuji za vyřízení mé žádosti.

S pozdravem

Jiří N.

1.9.2023 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala – MUDr. Hlušičková a fyzioterapeuti, pracoviště Přerov

Dobrý den,

chtěla bych pochválit fyzioperautiky na oddělení elektroléčby, tělesný tělocvik, v Poliklinice AGEL v Přerově. 
Nejprve jsem se setkala s přijetím paní doktorky Hlušičkové. Umožnila mi rehabilitaci u stejně vstřícných fizioterapeutů bez rozdílů. Cítila jsem se, že jsem ve správných rukou a že po jejich odborné péči budu na cestě k úspěšné chůzi a doléčení operovaného kolene /výměna kloubu/.

Marie Š.

31.5.2023 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala – paní Iveta Smržová, pracoviště Olomouc

Dobrý den,

jen jsem chtěla napsat, že kromě skvělé paní doktorky mám i tu nejlepší sestřičku. Paní Smržová Iveta je velice milá, ochotná a šikovná. Umí mnoho z lékařské praxe. Její znalosti a kompetence daleko přesahují práci sestry. Jestli má někdo získat ocenění sestřičky roku, tak je to právě ona. :)

Pěkný den,
Jana L.

3.5.2023 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala – Infuzní stacionář, pracoviště Olomouc

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou moc poděkovat sestřičkám z Infuzního stacionáře. Jsou to profesionálky na svém místě. Je vidět, že je práce baví a naplňuje.
K pacientům se chovají vždy vstřícně a s úsměvem.
 

Ludmila K.

13.4.2023 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala – MUDr. Žuffová-Kunčová, pracoviště Olomouc

Dobrý den,

chtěla bych pochválit paní MUDr. Blanku Žuffovou-Kunčovou a její sestřičku za milé, vstřícné jednání a příjemný přístup k pacientům.

Děkuji. Kéž by takových lékařů a sestřiček bylo co nejvíce.
Hana N.

22.3.2023 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala – Kateřina Vyjídáková, pracoviště Olomouc

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat za práci vašeho rehabilitačního oddělení. Konkrétně bych chtěla vyzdvihnout péči vaší pracovnice Kateřiny Vyjídákové, ke které jsem docházela s výhřezem ploténky. Na paní Vyjídákováou jsem se obrátila z důvodu, že provádí cvičení McKenzie metodou, které mi bylo doporučeno od mé kamarádky. Paní Vyjídáková nejenže se mi plně věnovala při této metodě, navíc začlenila i další prvky fyzioterapie k úlevě od bolesti a k zlepšení mého celkového stavu. Díky ní se můj zdravotní stav velice zlepšil a můžu zase po dlouhých měsících normálně fungovat. Zároveň mi udělila další rady pro udržování kondice a prevenci potíží. Paní Vyjídáková má profesionální přístup, vynikající znalosti a dovednosti, je důkladná a přísná, ale zároveň empatická a vstřícná.

Přeji vašemu oddělení více takovýchto skvělých pracovníků a zároveň mnoho spokojených pacientů.

S pozdravem,

Kateřina M.

1.12.2022 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala - Infuzní stacionář, pracoviště Olomouc

Dobry den,

chodím už dlouhodobě na kapačky a chtěl bych moc poděkovat oběma sestřičkám, které tam pracují a rád bych, aby byly obě vyznamenány nějakým oceněním za kvalitni práci a senzační přístup k lidem. Lepší spolupráci jsem opravdu nezažil.

S pozdravem pacient,

René J.

9.11.2022 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala - MUDr. Starosta, pracoviště Olomouc

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat MUDr. Kamilu Starostovi a sestřičce p. Jitce Kavanagh na chirurgii za velmi lidský a příjemný přístup k pacientům. Byla jsem na odstranění znamének, zákrok proběhl bez čekání v objednanou dobu a pan doktor i sestřička byli naprosto profesionální a přitom velice příjemní.

Děkuji. Kéž by takových lékařů a sestřiček bylo co nejvíce.

Bronislava M.

27.10.2022 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala - MUDr. Fafejtová, pracoviště Olomouc

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat za skvělý přístup paní doktorce Fafejtové. Říká se, že v nouzi poznáš přítele a já dodávám, že ve zdravotní nouzi poznáš svého lékaře. Jsem za ni vděčná.
Krásný den,

Alena B.

3.5.2022 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala – MUDr. Vojtěch Mrňka, pracoviště Olomouc

Dobrý den,
rád bych touto cestou poděkoval svému lékaři z Neurologické ambulance Polikliniky AGEL Olomouc - panu MUDr. Mrňkovi. Pan doktor mi vždy ochotně, s úsměvem na tváři, pomohl. Moje příznaky, které jsem v minulosti měl, bral vždy vážně a "proklepl" je odbornými vyšetřeními. Výsledek vyšetření mě poté uklidnil. Musím ocenit i to, že při silných akutních bolestech trojklanného nervu mě přijal i mimo můj termín objednání. Více takovýchto lékařů!

Zároveň musím velice pochválit i jeho sestru, paní Skřivánkovou, za její příjemný přístup.

Pan doktor i jeho sestra rozhodně dělají dobré jméno Vaší poliklinice.

S pozdravem
Antonín V.

14.4.2022 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala – MUDr. Luštický a MUDr. Němec, pracoviště Olomouc

Dobrý den,
jsem dlouholetým pacientem Polikliniky AGEL Olomouc. Chtěl bych, pokud byste mohli, poděkovat mému praktickému lékaři MUDr. Luštickému a urologovi MUDr. Němcovi za jejich péči. Jejich profesní znalosti a zkušenosti jsou na velmi vysoké úrovni, ale oba páni doktoři mají to, co hodně lékařů postrádá. Oba výborně ovládají komunikaci lékař - pacient.a oba mají i velmi příjemné zdravotní sestry.
Děkuji. 

Jiří H.

6.12.2021 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala – MUDr. Jana Fafejtová, pracoviště Olomouc

Vážená paní ředitelko.

chtěl bych moc poděkovat za velmi profesionální přístup paní doktorky Fafejtové. Paní doktorka je důsledná, vždy ví na jaké vyšetření a kam mě poslat, nic neopomene, je velice starostlivá, dokáže člověka pochopit, má velmi dobrý lidský přístup. Navíc v této těžké době Covidu, kdy stát přidává další povinnosti na praktické lékaře dokáže stále udržet všechny vlastnosti, o kterých jsem již výše psal. Ještě jednou moc děkuji.

Rovněž také děkuji všem sestřičkám na poliklinice,které jsou obětavé, trpělivé, mají výborný lidský přístup a své profesi velice dobře rozumí a odvádějí ji na 100 procent.

Petr A.

28.11.2021 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala – MUDr. Vojtěch Mrňka, pracoviště Olomouc

Vážené dámy a pánové,
ráda bych touto cestou vyslovila pochvalu a velké poděkování panu MUDr. Vojtěchu Mrňkovi za jeho profesionální a odpovědný přístup při léčbě mých neurologických problémů. Na základě jeho důkladného vyšetření a magnetické rezonance hlavy, kterou bezprostředně zajistil, byl v oblasti foramen magnum mé hlavy objeven nádor již utlačující mozkový kmen. Pan Dr. Mrňka zařídil pružně další nezbytná vyšetření a spojil se klinikou neurochirurgie FNOL, kde jsem dne 12.10.2021 podstoupila náročnou operaci, při které mi byl z mozku tento benigní nádor odstraněn a která naštěstí proběhla bez problémů. Mohla jsem tak s menšími obavami nastoupit do seniorského věku!
 
Na vstřícném a ochotném jednání pana Dr. Mrňky je skutečně vidět jeho velký zájem o pacienta, a toho si velmi cením. Určitě tak přispívá k dobrému jménu Polikliniky AGEL Olomouc.       
 
S pozdravem
 
Růžena K.
23.9.2021 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala – MUDr. Ragénaité-Mrnka, pracoviště Olomouc

Vážená paní ředitelko,
 
chtěl bych touto cestou poděkovat paní  MUDr. Viktorija Ragénaité-Mrnka za profesionální a vzornou péči, kterou věnovala a věnuje mému v současné době těžce nemocnému tatínkovi panu Dušanu Járovi. Tatínek mi vždycky vykládal, jak je s paní doktorkou spokojen, že mu vždy všechno potřebné co se týče zdravotního stavu vysvětlí, a že má skvělý přístup. Dále paní doktorka okamžitě telefonicky reagovala na nedobré výsledky rozboru krve s tím, že se máme s tatínkem co nejdříve dostavit na interní kliniku do nemocnice. Její lidský přístup k pacientovi, ale i v rámci komunikace se mnou nebo s manželkou, považuji za příkladný. Nejen že nám vždy dokázala sdělit a vysvětlit vše potřebné, ale z jejího chování jsme vždy cítili i porozumění a určitou podporu.
 
Vážená paní ředitelko, dovolte mi na závěr vyslovit přání, že k lékaři, jakým je paní MUDr.  Viktorija Ragénaité-Mrnka, bych určitě nejenom já chodil velice rád.
 
S pozdravem,
Tomáš J.
13.7.2021 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala – MUDr. Ragenaite-Mrnka, pracoviště Olomouc

Hezký den, paní ředitelko,

Po 45 letech jsem se z Ostravy přestěhoval na Litovelsko. Při poslední kontrole mi obvodní Ostravě naordinovala Warfarin. Přešel jsem k vám na polikliniku. Krev mi lítala nahoru a dolu jedno „4" podruhé „1,2"… MUDr. Ragenaite-Mrnka na to reagovala i telefonicky a ereceptem injekce i do břicha. Nakonec po dohodě s internistou pani MUDr. Hamplovou mi naordinovali místo Walfarinu lék „ Eliguisien“ cítím se konečně dobře. Jsem rád, že jsem u vás na poliklinice zastavil a chtěl bych touto cestou poděkovat pani MUDr. Ragenaite-Mrnce, že se o mne opravdu skvěle starala.

Jan V.

1.2.2021 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala – MUDr. Lupták, pracoviště Olomouc

Vážená paní ředitelko,

jezdím 1x ročně na pravidelnou zdravotní prohlídku do ordinace MUDr. Jiřího Luptáka. Chci velmi poděkovat a vyjádřit pochvalu panu doktorovi a sestřičkám, za profesionální přístup a ochotu, které se mi v ordinaci dostává. Za to jim patří velký dík. 

Přeji Vám hodně spokojených pacientů.

Přeji hezký den,

J.Z. Vsetín

3.11.2020 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala - MUDr. Fafejtová, pracoviště Olomouc

Jsem velmi spokojen s MUDr. FAFEJTOVOU. Paní doktorka je výborná odbornice, vše vyšetří, je velice obětavá, vychází člověku maximálně vstříc.

P.A.

3.3.2020 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Pochvala - MUDr. Formánková, pracoviště Olomouc

Dne 2.3.2020 jsem byl odeslán na ORL k MUDr. FORMÁNKOVÉ s diagnózou silného krvácení do nosu během 3 dnů.
Byl jsem velmi překvapen milým přijetím jak sestrou, tak i p. doktorkou. Chtěl bych vyjádřit poklonu nad přístupem
těchto zdravotníků AGELU ve vztahu k pacientovi. Zatím to není běžná věc na jiných zdravotnických pracovištích.

R.V.

27.5.2019 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

190527_Pochvala Oddělení rehabilitace, pracoviště Přerov

Chci pochválit přístup zdravotníků – sestřičky na magnetech, pí. Janu, p. Z. Zbořila na LTV a obzvlášť přístup pí. Světlany Kornelové, mluvit s ní – to byl balzám na duši.

Děkuji všem!

J.H. Přerov

1.3.2019 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Poděkování rehabilitaci Olomouc

Chci poděkovat za velice profesionální a příkladný přístup paní Vlčkové na rehabilitaci. Již jsem téměř nedoufala, že budu chodit bez bolesti. Obrovský dík! A to jak paní Vlčkové za příkladné vedení rehabilitace, tak i paní doktorce. Blahopřeji Vám k takovému personálu.

Děkuji

I.Š., Olomouc

26.1.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Poděkování MUDr. Jarmile Raidové

Vážený pane řediteli,

prosím dovolte mi poděkovat touto cestou paní MUDr. Raidové Jarmile, která dne 25.1.2017 zastupovala paní MUDr.Syslovou.
Paní doktorka, i když viděla mého otce poprvé a byla postavena před vcelku složitou situaci vyhodnocení zdravotního stavu v rámci před-anesteziologického vyšetření a to poněkud narychlo,byla naprosto úžasná, pomohla nám, tatínka vyšetřila, zařídila statim odběry, interně jej posoudila, aby ještě týž den prošel KARIM ambulancí ve FN Olomouc.
Chci jen napsat, že nemusela, že mohla celou situaci komplikovat nebo tatínka prostě odmítnout. Byla laskavá a vstřícná.

Velké velké poděkování paní MUDr. Raidové i velmi hodné sestřičce z ambulance MUDr. Syslové

R. K.

20.1.2017 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Poděkování sestřičkám POLIKLINIKY AGEL v Přerově

Chtěl bych moc poděkovat sestřičkám na rehabilitacích v Přerově na POLIKLINICE AGEL za starostlivost,péči a trpělivost s mojí osobou,kde jsem docházel s výhřezem ploténky na bederní páteři. Ještě jednou chci poděkovat sestřičce na LTV za vysvětlení a naučeni cviků.

Z. Š.

21.8.2014 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Poděkování rehabilitaci v Přerově

Dobrý den ,chtěla bych touto cestou poděkovat za rehabilitaci na poliklinice v Přerově s.Muckové za profesionální,milý a vstřícný přístup ke klientom,také sestřičkám na elektroléčbě.

S pozdravem M. V.