Napsali jste nám

24.11.2023 / POLIKLINIKA AGEL Nymburk

Pochvala – EKG vyšetření, pracoviště Nymburk

Dobrý den,
před nějakou dobou a dnes znovu jsem byla na EKG a musím říct, že tak úžasnou sestřičku, jako je paní Masopustová, jsem dlouho nepotkala. Již na jaře se chovala úžasně, když jsem šla na EKG a se mnou byla 4 letá dcerka. Ta se normálně stydí a před cizími lidmi se schovává, ale paní Masopustová na ni byla milá, povídala si s ní, ukazovala jí, co se děje a dcerka se od ní nakonec nechala i vzít do náruče. Dnes se moje pozitivní zkušenost opakovala, s takovou ochotou a empatií jsem se dlouho nesetkala.

Krásný víkend,

Jana K.

14.12.2021 / POLIKLINIKA AGEL Nymburk

Pochvala – MUDr. Adam Šafra, pracoviště Nymburk

Dobrý den,
pan MUDr. Adam Šafra je můj praktický lékař a chci jej pochválit za přístup k pacientům a k jeho velké ochotě. Je mi již 68 let a jsem s jeho praxi velmi spokojen a proto Vám to dávám na vědomí jaké máte kvalitní lékaře a přeji panu MUDr. hodně spokojenosti v jeho práci.
S pozdravem,
Ivo H.