Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍZdravotní péče pro klienty všech zdravotních pojišťoven

Akreditace SAK

O nás

Napsali jste nám

11.4.2024 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Pochvala - Alena Hurtová, koordinátorka PLS, pracoviště Ostrava

Dobrý den,

chtěla bych VELICE POCHVÁLIT paní Alenu HURTOVOU,za její přístup ke klientům.Nedá se to ani říct pochválit,nenacházím slova,pro tuto paní.Jeji přístup je úžasný, luxusní, její ochota a vstřícnost se nedá popsat.Velmi si važte takového člověka, protože takových lidí jak je paní Alena Hurtová je dnes velice, velice málo! Zaslouží si veliké ohodnocení! Ze dne na den mě zařídila vstupní prohlídky pro nového zaměstnavatele, tak abych mohla nastoupit do mého tak dlouze letitého vysněného zaměstnání a dělala pro to maximum.

Velký dík této DÁMĚ. Je to radost mít takového zaměstnance, a proto si ji velmi držte. Přeji krásný den. Kéž by bylo ve zdravotnictví spoustu takových lidí.

S Pozdravem,

Renáta O.

27.3.2024 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Pochvala - MUDr. Tereza Radomská, pracoviště Ostrava

Dobrý den,

touto cestou moc poděkovat a pochválit za lidský a vstřícný přístup jak od sestřičky paní Lenky Fojtu tak paní doktorky Terezy Radomske. Obě jsou strašně ochotné,milé a odpoví na veškeré dotazy ,pomůžou a to se v dnešní době jen tak nevidí a navíc ještě s úsměv a to člověku hned zlepší jak náladu tak den a zároveň člověk vi,ze se vždy může na sestřičku a paní doktorku obrátit.

Děkuji a hezký den,

R.

27.9.2022 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Pochvala - Rehabilitační oddělení, pracoviště Ostrava

Dobrý den,

v poslední době často navštěvuji vaše zdravotnická zařízení. Včera jsem dokončila rehabilitace ve Špálově ul. v Ostravě. Řadu vyšetření a zákroků mám ještě před sebou. Jsem nadšená jak z přístupu ošetřujících lékařů, zdravotních sester a ostatního personálu, tak zejména z vybavení moderními vyšetřovacími, rehabilitačními a jinýmy přístroji.

Prosím, předejte tento e-mail příslušným zaměstnancům.

Děkuji, s pozdravem

Milada K.

1.8.2022 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Pochvala - Oční ambulance, pracoviště Ostrava

Zdravím,

chtěl bych se s vámi podělit o velmi příjemný přístup paní doktorky Adriany Rosíkové / Oční ambulance / a sestřiček p. Janoszewské a p. Kajzarové. Pokaždé, když jsem šla k nim na kontrolu po zákroku šedého zákalu u paní primářky Juhaszové z Vítkovického Agelu, mne vzaly hned v objednaný čas, komunikace na 1* a já se cítila v jejich přítomnosti velmi skvěle. Za mne, mohu všem jen doporučit!!! 

Přeji všem zmíněným ženám jen to nej v jejich pracovním i soukromém životě.

Spokojená pacientka,

Jana Š.

3.11.2021 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Pochvala – Očkovací místo Polikliniky AGEL Ostrava

Dobrý den,

velké poděkování za milý a ochotný personál. Byl jsem překvapený, jak se hezky chovaly sestry z očkovacího centra. Doporučil jsem vaší poliklinikou v centru všem, co potřebuji, vlídný a ochotný personál.

Děkuji,

Ivan K.

13.1.2016 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Poděkování personálu neurologie

Dobrý den, děkuji personálu ambulance neurologie, Mudr.Michnáčové a sestřičce, které jsou velmi vstřícné k mé nemocné dceři, kterou do ambulance doprovázím, jsou k nám příjemné a vstřícné a umožní vyšetření nad rámec povinnosti.V jiných zařízeních jsme se setkaly s lhostejným až přezíravým postojem, tady se rády vracíme.bez pocitu méněcennosti.

Ještě jednou děkují. M.

24.11.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Poděkování personálu kožní ambulance

Dobrý den,

ráda bych touto cestou chtěla velice poděkovat lékaři MUDr. R. Postupovi a sestřičce E. Moskvové za profesionální, milé, zdvořilé a ochotné chování k mé osobě, okamžitému přijetí do ordinace a perfektnímu- profesionálnímu lékařskému vyšetření a následně i ošetření, které mi nesmírně pomohlo a zlepšilo můj zdravotní stav... Přístup a konzultace lékaře a sestřičky byl 100% a profesionální s ohledem na mé zdraví., dále po samotném ošetření měli zájem, o to, jak se cítím a jak mi je.
Navštěvuji dermatology od mala a nikde jsem se nesetkala s tak profesionálním přístupem a účinnou léčbou jako zde!

Ještě jednou mnohokrát děkuji a okamžité přijetí a ošetření.
S pozdravem a přáním hezkého dne.
M. Krčková

5.10.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Poděkování personálu chirurgie

Dobrý den, touto cestou, bych chtěla velice pochválit Vaše oddělení chirurgie, jmenovitě MUDr. Zdeněk Schwan. Dnes jsem oddělení navštívila a opravdu jsem byla velice mile překvapena. Rychlost, ochota, vstřícnost, jak pana doktora, tak sestřičky, je na prvotřídní úrovni. Přeji Vám, aby takových lékařů a sestřiček, měla Vaše poliklinika, co nejvíce.

Děkuji PK

10.8.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Poděkování personálu polikliniky

Dobrý den,velice děkuji vedení polikliniky Agel za opravdu k pacientovi přátelskému prostředí, které zde vždy vládne. Personál ambulancí (odběry, chirurgie, sono + rtg, neurologie, Mudr. Ehrenberg. a další) je usměvavý, ohleduplný a příjemný. Člověk je odjinud zvyklý na nevrlost a pocity méněcennosti, ale to jsem u vás nikdy nezažila a znovu za to moc děkuji a přeji ať současné "pozitivní klima" vydrží co nejdéle:-)

20.7.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Poděkování personálu gynekologické ambulance

Dne 13.7. jsem byla objednaná do gynekologické ambulance, kde mě doporučila velmi spokojená známá. Chci touto cestou poděkovat paní doktorce Lukáčové a sestřičce Mazurové. Paní doktorka se představila, což v mnoha ordinacích není zvykem, byla milá, klidná – celé vyšetření se mnou mluvila „co budeme dál dělat“ vše mi vysvětlila, poradila co bude pro mne vhodné. To samé sestřička, klidná, moc milá – opravdu svou práci bere jako profesionál.

Livia Hadamíková

30.4.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Poděkování personálu Infúzního stacionáře

Dobrý den, chtěla bych touto cestou velice poděkovat sestřičce Gabriele Slivkové z infuzního oddělení za velice příjemný přístup, ochotu a příjemné jednání. Ve dnech 18. - 20. 2. 2015 a 13. - 15. 4. 2015 mi umožnila být po dobu infuzí celou dobu s dcerou - Petrou Wiesnerovou a tím ji psychicky podpořit.

Ještě jednou velmi děkuji, Jitka Gondeková
 

21.8.2014 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Poděkování lékařům

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat lékařům, hlavně panu doktorovi Vítu Kašpárkovi a paní doktorce Bogně Jiravské Godule a paní doktorce Karle Czudkové za vynikající péči při mé dlouhodobé nemocenské (leden až červen),za jejich vlídný a velmi lidský přístup, profesionalitu. A zároveň bych chtěla poděkovat i všem sestřičkám v těchto ambulancích, hlavně sestře Soškové.

S pozdravem, spokojená pacientka Marie Tuhovčáková

14.7.2014 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Poděkování paní doktorce Lukáčové a sestřičce

Na vědomí vedení polikliniky Ostrava,

Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat paní doktorce Lukáčové a sestřičce za ochotu a velmi slušné jednání, zkrátka i za pěkné prostředí.

Chodila jsem tady již kdysi k doktorce Hojecké a kdybych věděla, že je tady tak vstřícný personál, přišla bych již dříve.

Eva Muroňová, Ostrava-Kunčice