Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍZdravotní péče pro klienty všech zdravotních pojišťoven

Akreditace SAK

Oddělení následné rehabilitační péče (LDN)

Napsali jste nám

27. 11. 2023

Úžasné služby! Profesionální a současně autenticky milý personál. Cítil jsem se bezpečně a v pohodě jako 1-denní wellness :) ...

27. 11. 2023

Velký dík personálu za úžasný servis...

27. 11. 2023

Moc děkuji doktorům i personálu. Vše v pořádku.

Děkuji,

B.

27. 11. 2023

Celý zdravotní personál na velmi vysoké úrovni. Celý tým dělá vynikající reklamu našemu zdravotnictví.

Děkuji všem.

Martin U.

22. 11. 2023

Od ranního nástupu a přijetí jen úžas a nadšení!! Nádherné prostředí, hned ve dveřích ráno usměvavá sestřička a vůbec celý personál. Velmi milé předoperační povídání s panem doktorem Štěpánkem na "seznámení", co mě čeká. Po zákroku opět skvělá a velmi milá péče sestřiček včetně informací až do propuštění!!! 

Moc vám děkuji za vstřícnost, rád a mile doporučím ostatním a známým. Jen tak dále, máte do budoucna mou důvěru!

Libor Š.

22. 11. 2023 

Naprostá spokojenost od nástupu a přijetí od sester a pana MUDr. Štěpánka. Po zákroku úžasná péče od sester. Jsou na správném místě. Moc vám děkuji za péči a vstřícnost. Všem známým budu doporučovat.

Ještě jednou moc děkuji,

David K.

22. 11. 2023

Celý personál úžasný, milý, ochotný. Pochvala všem.

Moc děkuji.

S.

22. 11. 2023

Mnohokrát děkuji lékařům, sestrám a celému zdravotnickému personálu. Jste jedničky !!!

Eva M.

15. 11. 2023

Profesionální přístup - od operatérů po sestřičky. Parádní pozitivní přístup, nálada uvolněná, ale profi! Holky sestřičky jsou královny!!! Je vidět, že svou práci mají rady a kdo tohle dneska má :)

Díky holky!

14. 11. 2023

Jedním slovem super. Díky všem. 

14. 11. 2023

Jsem nadšený z přístupu, prostředí, informovanosti. Všichni, se kterými jsem přišel do stylu byli bezvadní.

Děkuji moc (ani se mi nechce domů).

Václav K.

14. 11. 2023

Naprosta spokojenost, úžasné usměvavé sestřičky, které pacienta dokáží jen rozesmát. Dále chci vyzdvihnout jejich profesionalitu a obrovská pochvala pro p. Pečeného!

Michal P.

21. 9. 2023

Maximální spokojenost. Sestřičky úžasné a usměvavé, pan doktor Dojčán byl skvělý.

Děkuji,

V.

21. 9. 2023

Jsem nad míru spokojena. Úžasné chování doktorů i sestřiček. Je to nejlepší nemocnice, kde jsem byla. Opravdu úžasné a největší spokojenost.

Děkuji moc.

Marie S.

26. 5. 2023

Děkuji Vám za příkladnou péči, kterou jste mě věnovali při rekonvalescenci po operaci kyčle.

Petr K.

26. 5. 2023

Děkuji za vstřícnou a profesionální péči po mé operaci celému personálu včetně rehabilitačních pracovnic.

K. V.

25. 4. 2023

Děkuji komplet celému personálu za obětavou a ochotnou péči, pro mě zde byl stěžejní signál na internet, abych mohl pracovat a to šlapalo bez výpadku. Potřeboval jsem pomoci se vysprchovat a sestřička – ochotná a skvělá, všichni byli moc ochotní a příjemní. Jediné co bych doporučoval zachovat stravu FIT, měl jsem ji posledních 14 dní a super. Jinak děkuji moc za vše, byl jsem velmi spokojený.

Daniel K.

3. 4. 2023

Bylo to tu úplně hrozný! A  ty sestry !  - NE dělám si srandu. Strávil jsem tu měsíc života a rozhodně toho nelituji. Tolik lidského pochopení a nasazení od sestřiček a doktorů – smekám. Taky přístup fyzioterapeutů  skvělý a profesionální. Přístup a nasazení mého fyzioterapeuta mě doslova vyrazil dech. Znalosti, schopnosti a dovednosti na špičkové úrovni. Takže shrnuto a podtrženo. Díky, moc jste mi pomohli. Takové nasazení jsem opravdu nečekal. Všem doporučím.

Bohuslav T.

24. 3. 2023

Děkuji vřele celému kolektivu za příkladnou a obětavou péči, laskavý a profesionální přístup k pacientům. Paní fyzioterapeutce, která mě velmi motivovala a pomohla mi udělat první kroky do normálního života. Jídlo bylo perfektní. Budu na Vás všechny moc vzpomínat. Všem děkuji

Zdeněk S.

9. 3. 2023

Velice děkuji zdravotnickému personálu, oceňuji profesionální a lidský přístup. Byla jsem zde velice spokojena a budu vás všude doporučovat.

J. V.

28. 2. 2023

Velké díky lékařkám za jejich přístup ke všem pacientům, děkuji a nesmírně si vážím práce sestřiček, která je velice obtížná, a kterou vždy s milým úsměvem provádějí. Samozřejmě děkuji i panu fyzioterapeutovi za jeho perfektní odbornost.

H. B.

9. 2. 2023

Chtěla bych poděkovat celému zdravotnímu personálu, který se o mně pečlivě staral a také mé fyzioterapeutce, která mně kromě jiných pomohla s rehabilitací kolene a naučila mi chodit po schodech. Dala mi cenné rady, jak postupovat doma.

J. L.

23. 1. 2023

Ve FNKV po operaci krčku mi nabízeli několik LDN s rehabilitační péčí a já si vybrala toto zařízení na doporučení mé sousedky, která si zdejší rehabilitační pobyt pochvalovala. A nebyla jsem zklamána, byla jsem zde velmi spokojena a chtěla bych tímto poděkovat všem za péči. Obzvlášť jsem byla spokojena s úrovní rehabilitace, zejména bych chtěla vyzvednout práci pana rehabilitačního  D.S., který mne „ postavil znovu na nohy“. Všichni lékaři a sestřičky mi poskytovali péči na vysoké profesionální úrovni a jejich laskavé chování a porozumění mi pomohlo překonat obtíže úrazu. Děkuji všem.

Helena N.

9. 1. 2023

Děkuji veškerému personálu (sestřičky, rehabilitace, pomocný personál, lékaři) za vynikající péči. Když jsem přišla, nechodila jsem, nyní odcházím s pomocí berlí. Přeji všem hodně zdraví a úsměvů.

Marie H.

15. 12. 2022

Po mé již třetí operaci – nyní pravé koleno jsem již rehabilitačním prostředí léčebnou kůrou prošla, ale takovou péčí kolektivu sester, lékařů, rehabilitačních pracovníků jsem prošla poprvé. Vykonávají svou práci s láskou k ní, ale i k nám pacientům. Setkávám se s tím na každém kroku, zde při pobytu. Nepřeji si již, abych se stala obětí další operace, ale v případě potřeby bych volila jen AGEL s personálem, který se zde nachází, pracuje. Proto všem v tomto kolektivu – sestřičkám, lékařům, rehabilitačnímu personálu veliký dík, poděkování. Hodně sil do Vaší práce. Děkuji.

M. K.

15. 12. 2022

Pacientky z pokoje 309 moc děkují všem zaměstnancům za velmi příjemné a vstřícné chování k nám pacientům. Mají náš velký obdiv za tak náročnou práci. Též moc děkujeme fyzioterapeutům a všem sanitářům za obětavou práci. Přejeme krásné prožití vánočních svátků a vše nejlepší v novém roce 2023. Moc děkujme.

M. & N.

23. 11. 2022

Byl jsem přeložen na vlastní žádost a doporučení na toto oddělení následné rehabilitační péče po čtrnáctidenním pobytu na chirurgii táborské nemocnice, po úrazu pánve. Přístup zdejších lékařů je profesionální a milý, jinak nejsem dost fundovaný hodnotit jejich práci. Co se týče ostatního personálu, tak sestřičky jsou ochotné a vždy nápomocné, pomocný personál pečuje o nemocné stále s úsměvem a ochotou. Rovněž oceňuji profesionalitu rehabilitačních pracovníků. Zařízení bych doporučil svým známým.

Michal V.

13. 11. 2022

Moc děkuji za péči, citlivý přístup k pacientům všem sestřičkám, všem lékařům a ochotným sanitářům. Čistotu na pokoji, na pokoji, na chodbách, prostě všude a chutnou stravu. Byla jsem u vás spokojená se vším. Mnoho zdraví a úspěchů Vám všem přeje pacientka ze Znojma. Dík za všechno !

Marie H.

20. 10. 2022

Mnohokrát děkuji za péči a přístup k pacientům. Odcházím sice po týdnu, ale z rodinných důvodů. Jestli budu vašich služeb potřebovat, ráda se vrátím. S přáním úspěchů

K.

6. 10. 2022

Byl jsem velice spokojen při pobytu na tomto oddělení následné péče. Přístup sester a lékařů byl velice přátelský a mé dotazy byly vždy zodpovězeny a dokonale vysvětleny. Rehabilitační péče na špičkové úrovni, jak vybavením tělocvičny, tak přístupem fyzioterapeutů. Každé cvičení mě posunulo k lepšímu stavu mé zchátralé kostry, čímž tímto děkuji. Mimo to jsem byl nadšen skladbou a chutí stravování – super. Děkuji za příjemný pobyt.

Ivan V.

25. 8. 2022

Byl jsem tady docela dlouho, až jsem asi zapomněl psát. Nikdy jsem tak dlouho v žádném zdravotnickém zařízení nebyl. Pobyt byl (až na tu moji neschopnost se projevit více pohyblivě) velmi příjemný díky personálu, který toto svoje zaměstnání spíš bere jako poslání. A už mě více nenapadá, co bych ještě pochválil. Bylo to tu vlastně super. Děkuji

Jan Č.

9. 8. 2022

Chtěla bych poděkovat celému oddělení za dobrou péči a morální podporu, pomoc v každé situaci, lékařům, že řeší operativně všechny problémy, fyzioterapeutce za cvičení ,  které mě po operaci rychle rozchodilo. Bylo mi tu hezky, ale pochopitelně se těším na návrat domů. Byla jsem zde hodně dlouho a AGEL se mi stal skoro náhradním domovem. Moc děkuji a přeji Vám hodně spokojených a uzdravených pacientů, radost z Vaší práce, kterou nám pomáháte vracet se do života.

J. R.

3. 8. 2022

Moc děkuji za péči, doslova příkladnou všemu personálu.

Věra V.

3. 7. 2022

Slovy asi těžko vyjádřím svůj obdiv a dík veškerému osazenstvu oddělení na druhém patře v AGELU. Po příjezdu z FN v Motole jsem se zde cítil doslova jako v ráji. Přístup lékařů, sestřiček, pomocného personálu i fyzioterapeutů je úžasný. Vše se řeší v klidu a s úsměvem a člověk díky jim zapomene na to, kde je. Tohle oddělení a lidé, kteří na něm pracují  dokonale odstranili  mé obavy z delšího pobytu v nemocnici. Slibuji, že až absolvuji operaci i mého druhého kolene, s radostí a klidem se vrátím na toto oddělení. Budu se těšit na všechny milé a přívětivé zaměstnance a vím, že vše opět proběhne v naprostém pořádku a pohodě !

S velkými díky a úctou všem

Petr D.

30. 6. 2022

Těžko vyjádřit slovy můj velký dík, který patří celému personálu, od lékařů přes sestřičky a bratry, až k rehabilitačním pracovníkům. Všichni byli velmi milí, ale co hlavní, stále s úsměvem na tváři, přesto, že jejich práce je úmorná, vyčerpávající, a když se k tomu přidají tropická vedra, která jsme zažili, je obdivuhodné, jak všechno zvládají. Cítila jsem se zde velmi dobře, jako v kruhu rodinném a ne jako ve zdravotnickém zařízení. Všechno je zde čisté a udržované. Spokojena jsem byla i s rehabilitací v příjemné tělocvičně, která mi velmi pomohla. Neshledávám nic negativního, jsem ráda, že jsem se sem dostala, a že mi bylo pomoženo. Skláním se a děkuji ze srdce všem, kteří se o mně starali, a kteří mi pomohli, že zase budu bez bolesti chodit. Budu na Vás s láskou vzpomínat. Přeji Vám hodně sil do dalších let!

S úctou a pozdravem vděčná pacientka

Jitka Z.

30. 5. 2022

Děkuji celému oddělení za péči a pozitivní atmosféru, které mě po úrazu zase postavily na nohy.

M. G.

9. 5. 2022

Mnohokrát děkuji za to, jak jste mě zde zvedli po velkém úrazu kyčle a pánve, díky vynikající péči fyzioterapeutů a obětavé péči sestřiček i lékařů. Ještě jednou děkuji.

J. K.

14. 3. 2022

Děkuji Všem, za vše!!! Zdravý, vrtošivý a hašteřivý (Slapský vlk).

Jiří D.

8. 3. 2022

Moc děkuji celému personálu 3.patra za výborný a pohodový pooperační pobyt. Přeji všem, pohodu při práci a „dobré pacienty“. Tolik úsměvů jsem dlouho nerozdal a nedostal. Držme se motta Moly Brownové z Titaniku: “Ať každý den stojí za to“. Pane primáři, vrchní, staniční... važte  si všech, které tu máte.

Myslím na Vás.

Petr M.

17. 2. 2022

Děkuji celému zdravotnickému týmu za péči a starost během mého pobytu. Vše naprosto perfektní včetně rehabilitace. Mé díky VŠEM! Vše dobré a hodně zdraví.

Lucie H.

7. 2. 2022

Děkuji za všechnu péči, cvičení a pomoc. Přeji hodně síly a vše potřebné ve vaší náročné službě.

Jana M.

31. 1. 2022

Moc děkuji za výbornou péči lékařů, fyzioterapeutů a sestřiček na Poliklinice AGEL.  Zejména bych vyzvedla práci primáře  Machýčka, jeho komunikaci s pacienty a práci fyzioterapeutky, která mne rozchodila z „ležícího pacienta“. Prostředí kliniky (oddělení) velice příjemné a milé. Byla jsem spokojená a za vše díky.

Michaela R.

28. 1. 2022

Klobouk dolů před celým osazenstvem oddělení a vřelý dík za jejich laskavou péči, pochopení pro trable pacientů a profi přístup, díky nimž odcházím lehkou chůzí.

Jindřich N.

27. 1. 2022

Po pěti letech jsem se vrátila do tohoto zařízení s velmi dobrým pocitem, že domu „půjdu opět po svých“. Přání se splnilo, díky všem, kteří nám zde poskytovali tu nejlepší péči s velkou ochotou, která se stává v životě vzácností. Velké poděkování patří tedy všem, celému kolektivu a nezapomenu.

Věra K.

21. 1. 2022

Děkuji všemu ošetřujícímu personálu za jejich práci a starost a zejména za jejich laskavost a úsměv. Zvláště pak děkuji vaší rehabilitační pracovnici, paní Martině, která mě naučila svému úsilí zase chodit. Ať se vám daří.

Marie J.

9. 12. 2021

Vážení doktoři, sestřičky, terapeutky a ošetřovatelky …., uzdravujících a uspokojivých pokroků v naší rehabilitaci jsme docílili především vaší oddanosti, laskavosti a skvělé péči s optimismem a vždy s milým úsměvem.

Jiří B. a Martin Č.

1. 10. 2021

Díky za vše, péči, laskavost a pohotovost. Měl jsem velké bolesti prostaty a odjíždím bez problému. Ještě jednou díky, ať se vám daří.

Standa K.

15. 9. 2021

Děkuji VŠEM – lékařům, sestrám a terapeutům, zvlášť panu Dimitri za veškerou péči a sanitářům za veškeré služby tj. jídlo, mytí a servis. VŚE BYLO BEZVADNÉ. DÍKY.

Lubor M.

28. 7. 2021

Děkuji celému oddělení pod vedením pana primáře Machýčka za příjemný pobyt a péči.Budu ráda vzpomínat.

M. C.

9. 7. 2021

Na závěr pobytu chci poděkovat všem zaměstnancům. Všichni jsou ochotni pomoci a někdy k tomu potřebují hodně pevné nervy. Celou dobu jsem byla v naprosto čistém prostředí. Rehabilitační sestry snad nemají konkurenci. Vše pečlivě vysvětlí a jsou velmi trpělivé. A ošetřující personál – ten to má taky hodně těžké, ale zvládá vše s úsměvem a perfektně.

Ještě jednou všem velké díky.

Táňa S.

2. 7. 2021

Musím předeslat, že při zprávě, že musím do LDN, byť rehabilitační, jsem měla obavy. Ty se, ale hned při příjezdu k vám rozplynuly. Skvělá péče lékařů, sestřiček i sanitářů, byla jsem zde celé 3 měsíce velmi spokojena. Velice mi překvapila vysoká úroveň i přístup fyzioterapeutů, v mém případě zejména Martiny. Pro mne velice důležitá byla i možnost pobytu v jednolůžkovém pokoji.

Tímto tedy děkuji všem, kteří se zasloužili o to, abych se dnes vracela po svých. Pokud budu v dalších letech potřebovat péči tohoto typu, velice ráda se  k Vám vrátím.

Jiřina K.

30. 6. 2021

Chtěl bych tímto poděkovat celímu kolektivu primáře MUDr. Vojtěcha Machýčka za vynikající péči, obětavost a porozumění po dobu mého léčebného pobytu.

Jaroslav K.

20. 6. 2021

Vzpomínám si, kdy jsem přišla do rehabilitačního střediska Polikliniky AGEL. To bylo v dubnu 2021. Nemohla jsem tehdy ani stát ani chodit. Po covidový syndrom. A hle, dnes 20. 6. 2021 již chodím. Dokonce do schodů i ze schodů.

To vše zásluhou personálu: tj. pana primáře, sestřiček a fyzioterapeutek. Hlavně pí fyzioterapeutky Martiny Bartůškové.

Ještě jednou děkuji všem a budu na ně vzpomínat při každém kroku. Děkuji.

E. F.

16. 6. 2021

S pobytem jsem byla velice spokojená. Personál byl ochotný, jídlo dobré, někdy jsou velké porce. Je tu čisté prostředí a líbilo se mi vybavení tělocvičny.

Marie J.

10. 6. 2021

Mnohokrát děkuji za starostlivou péči celého kolektivu od primáře MUDr. Machýčka, staniční sestru pí Babáčkovou a její kolektiv sester. Poděkování patří také rehabilitační fyzioterapeutce pí Peroutkové za trpělivost při překonávání potíží s hybností levého kolena. (Jsem pacientem vašeho rehabilitačního oddělení od roku 2015, kdy jsem rehabilitoval po reoperaci L+P kolene). Dosáhl jsem zde dobrého zdravotního stavu, který mne vrátí do normálního života.

Ještě jednou děkuji za péči

Stanislav K.

20. 5. 2021

Byla jsem přeložena z operace v nemocnici Na Homolce, TEP kolenního kloubu.

Péče zdravotnického personálu byla v pořádku. Velkou spokojenost vyjadřuji fyzioterapeutům, jejich rehabilitace 2x denně zcela bezchybná s výrazně lidským přístupem. Strava v pořádku, možná až nadbytečné množství, zařadila bych více mléčných výrobků.

Martina A.

19. 5. 2021

Děkuji za laskavou péči všem milým sestřičkám, které mne s úsměvem přebalovaly, když jsem se nemohla ani otočit na posteli bez bolesti. Za rozhýbání pomláceného těla, děkuji všem rehabilitačním odbornicím a odborníkovi. Buďte všichni i nadále laskaví a trpěliví a ať Vám zdraví slouží.

Děkuji za 3 měsíce péče i všem lékařům !

Pavla V.

14. 5. 2021

Děkuji všem pracovníkům z oddělení rehabilitační péče AGEL, kteří se denně starají o pacienty a dodávají chuť do dalších dnů života.

Velmi si vážím jejich úsilí a snahy, kterou mají s pacienty. Zvlášť bych chtěl poděkovat Dimitaru Stoyanovi, který se o mne staral nejvíc.

Byl jsem zde velmi spokojen.

Jan Z.

12. 5. 2021

Závěrem pobytu u vás si dovoluji vyjádřit svůj názor na poskytnutou zdravotní péči. Zdravotnický personál oddělení byl vždy vstřícný, odborně na výši a pečlivý. Prostředí bylo průběžně čisté, příjemné. Lékaři včetně pana primáře dávali najevo všestranný zájem o pacienty a byli ochotni kdykoliv stav pacienta konzultovat.

RHB pracovníci zajišťují péči vysoce odborně, bez výjimky 2x denně + 1x o sobotách. Pro pacienty mého typu soudím, že šlo o rozhodující fázi pooperačního průběhu rehabilitace.

Ještě jednou děkuji všem zdravotníkům, kteří se o mne starali a pracoviště AGEL-LDN-ONRP budu doporučovat.

Jan P.

12. 5. 2021

Byla jsem zde na rehabilitaci, kde jsem byla spokojena, personál vynikající, sestřičky ochotné – vždy po ruce. Zkrátka jsem velice spokojená, dokázali mě dát do pořádku, že chodím.

Marie Ž.

7. 4. 2021

Zúčastnil jsem se pooperační rehabilitace na tomto zařízení. Můžu říci, že jsem byl se všemi službami nadmíru spokojen. Je vidět, že jsou tu samí profesionálové. Hlavně bych chtěl vyzdvihnout práci rehabilitačních sestřiček. Jen tak dál.

Jaroslav M.

11. 1. 2021

Když byla doba pobytu přes vánoční svátky velice stresující, váš usměvavý a profesionální personál nám jej v pohodě pomohl překonat. S díky a od srdce,

H a V.

8. 1. 2021

Vážený pane primáři, vážený paní Hanzlíková, vážený zdravotnický i nezdravotnícký personále na rehabilitačním oddělení Agelu, teta je několik dní a když vyslovila větu, že každému, kdo má trochu peněz, nebo si může vzít půjčku, by doporučila Vaše zařízení, tak mne to jenom utvrdilo v tom, že Vám chci ještě jednou napsat.

Kontaktovala jsem plno zařízení, ale nikde neměli ani špetku zájmu, tetu přijmout.

U Vás to bylo jiné. Od prvního kontaktu mi dala paní Hanzlíková naději a upřímně řečeno, pokud by teta nebyla přijata v Agelu, tak už by byla na 95% ležák...

Moc si toho vážíme. Za tu naději, co jste nám dali, za milý přístup, empatii i za "tetiny nohy"- místo sloních od Vás odcházela s kotníčky jako baletka!! :-)

A to nemluvím ani o tom, že jste Vy, pane primáři, získal její obdiv i Vaší láskou ke kočkám!!

Přejeme Vám ještě hodně spokojených klientů a dokonce si teta dovede představit, že až poleví toto šílené covidové období a budou povoleny návštěvy, že by si k Vám ráda skákla třeba na kratší rehabilitaci (Jestli on v tom nebude ten její nový bulharský kamarád!! :-) )

Dojalo ji i loučení se setřičkami (vždyť je jednou z nich, jenom nyní ne aktivní).

Prostě co říci na závěr, velký dík Vám všem!!

Za všechny zúčastněné rodiny,

H. G.

24. 9. 2020

Děkuji všem sestrám za laskavou péči, vždy milý úsměv a hlavně mé terapeutce Martině, která mi moc pomohla. Přesto všechno doufám, že v dohledné době už nebudu muset vašich služeb využívat.

Díky moc.

M. A.

9. 8. 2020

Více, jak rok odkládání rozhodnutí o TEP kyčelního kloubu mi umožnilo zjišťovat informace, názory, zkušenosti o volbě místa operace a místa následné rehabilitační péče. Pro operaci jsem se rozhodl na Kliniku Dr.Pírka v Mladé Boleslavi a následnou rehabilitační péči – Poliklinika AGEL,Italská, Praha 2 a volil jsem velmi dobře.

Všem patří můj velký dík!

K. Z.

18. 6. 2020

Všechno je tu výborné, personál milý a velmi příjemný, odborná péče opravdu špičková. Strava byla občas výborná, občas dobrá. Toto zařízení je prostě SUPER.

K.

14. 5. 2020

Děkuji všem za velmi profesionální péči. Velmi se mi zde líbilo.

R.

2. 4. 2020

Moc děkuji za péči všem sestřičkám a lékařům, rehabilitačním sestrám. Byla jsem moc spokojená. Všichni byli milí a ochotní. Určitě Vaše oddělení budu všude chválit a doporučovat.

J. Š.

26. 2. 2020

Byla jsem tady velmi spokojená. Nejcennější proč tu jsem je intenzivní rehabilitace a moc pěkný přístup všech, kteří  o nás tady pečují. Postaví nás zase na nohy a také do života.

Prostředí je tady moc pěkné a výhled z oken 3. p. na naší historickou část překrásné Prahy to ještě umocňuje.

Celému kolektivu velký dík za všechno.

K. B.

6. 2. 2020

Děkuji všem za péči sestřiček a lékařů, na hezky strávené vánoce a krásný výhled z oken tělocvičny na celou Prahu.

V.

5. 1. 2020

Děkuji za laskavou, trpělivou, obětavou a profesionální péči o nás pacienty bez ohledu věku všem lékařům, sestřičkám a celému personálu. Při vstupu do pokoje vždy s úsměvem se celý pokoj rozzářil.

Zářivý nový rok, zdraví a pohodu,

M. F.

12. 12. 2019

Velice oceňuji obětavost a ochotu veškerého personálu, který nám pomáhal překonat obtížné období. Vážím si odbornosti personálu a přeji prosperitu Vašemu zdravotnímu zařízení.

Děkuji.

K.

14. 11. 2019

Kvalita péče, profesionalita, přívětivost – to je moje stručné vidění provozu rehabilitačního oddělení AGEL polikliniky. Mě čeká další operace. Jeden problém s tím spojený vyřešen – nemusím shánět rehabilitační centrum,  protože se vrátím sem.

Mockrát děkuji.

Oleksander K.

 

11. 10. 2019

Dobrý den, ráda bych AGElu vyjádřila poděkování za péči, kterou mi poskytli zaměstnanci oddělení LDN rehabilitace ve 3.patře. Strávila jsem tam bezmála 6 týdnů a díky lékařům, sestrám i sanitářkám jsem odešla domů po operaci kyčle bez berlí. Oceňuji hlavně zájem a individuální přístup při pooperační rehabilitaci, a to nejen ke mně. Jak jsem zjistila není ve srovnání s jinými zařízeními vůbec samozřejmostí. O to víc si vážím toho, co pro mě všichni udělali, zvláště, když je jejich práce vzhledem k různým povahám, věku, stavům a množství pacientů po operacích někdy dost náročná.

Srdečně zdravím a přeji Vaší poliklinice hodně zdaru a stálé štěstí na tak dobrý tým.

Jolana S.

2. 4. 2019

Dámy, děkuji Vám za perfektní servis, který jste mi tady poskytly a věnovaly. Z Vaší práce a přístupu nejen ke mně, ale i k ostatním klientům je vidět, že ji milujete. Mějte se moc fajn a přeji Vám hodně dobrého.

Petr. F.

 

2. 4. 2019

Na RHB AGEL jsem byla velmi spokojená. Váš přístup byl profesionální. Za vše moc děkuji. :-)

Marie H.

29. 3. 2019

Vynikající a profesionální přístup všeho personálu. Děkuji za péči.

Jana V.

11. 1. 2019

Díky za vše, vše zde úžasný. Byl jsem velmi spokojen, za vše, všem moc děkuji.

Zdraví,

P.

21. 12. 2018

Velice oceňuji báječné prostředí, ale hlavně velmi srdečný a neformální vztah k pacientům a trvale báječnou vůli pomoci v těžkých situacích. Všem, úplně všem děkuji za prožitky mezi Vámi, které se jinde v takovém lidském pojetí pro běžné lidi již moc nevyskytují. Děkuji celému kolektivu za příkladnou a užitečnou péči..

Jana M.

03. 10. 2018

Vybral jsem si toto léčebné zařízení po předchozí zkušenosti, kdy jsem tu byl na doléčení po operaci kyčle a opět jsem nebyl zklamán, ba naopak. Příjemně mě překvapil přístup už při přijetí. Vše perfektně a mile a na profesionální úrovni. Moc velké poděkování lékařům, sestřičkám, sestřičce z fyzioterapeutické péče a ostatnímu personálu. Ještě jednou moc děkuji za péči i prostředí.

Jan J.

02. 02. 2018

Mnohokrát děkuji za vlídnou péči a vzornou rehabilitaci a ošetřování v době mé imobility. S pozdravem a díky všem.

J.

25. 01. 2018

Děkuji všem, co si dali tu práci, abych se mohla pohybovat. Děkuji sanitářkám, sestřičkám, fyzioterapeutkám, prostě všem se kterými jsem se potkala. Díky.      

S.

25. 01. 2018

Děkuji všem za vzornou péči, individuální přístup i za milé prostředí. Jmenovat nikoho nebudu, abych na nikoho nezapomněla, to by mi bylo líto. Jsem ráda, že jsem rehabilitovala u vás a pokud budu v budoucnu muset i na druhou kyčel, zase se vrátím. Ať se vám daří!

Blanka T.

14. 11. 2017

Děkuji celému kolektivu za vynikající péči o mou matku, která tu byla velice spokojená a vcelku se dostala do výborné kondice. Práce sester a veškerého personálu se velice vážím a obdivuji. Děkuji.

MUDr. Kadlecová

18. 04. 2017

Vlídnost, vstřícnost, intel. zacházení se starými lidmi, čistota, ochota kdykoli pomoci, příjemné prostředí, ale i ráznost jednání v uplatňování pořádku – to jsou přednosti tohoto odd. v čele ved. lékařky Dr.Novákové a všech fyzioterapeutů.  1 ***

Jiřina M.

5. 12. 2016

Pane řediteli,

děkuji veškerému zdravotnickému personálu Vašeho rehabilitačního oddělení (3.patro) za mimořádně profesionální a vstřícný vztah k pacientům. Zvláště účinné jsou postupy rehabilitačních sester, které mimořádně ohleduplným přístupem umožňují zlepšení zdravotního stavu všech.

Přeji Vám jen samé vděčné pacienty.

Jarmila Slavíková .a Doc.MUDr.Zdeněk Slavík (syn) 20.10.-30.11.

7. 11. 2016

Vážený pane řediteli,

po úrazu obou horních končetin dne 24. 7. jsem byla ošetřena a týden hospitalizována ve Vinohradské nemocnici. Následně jsem byla dne 1. 8. přemístěna do zdravotnického zařízení POLIKLINIKA AGEL, na Oddělení následné rehabilitační péče ve 3. patře a ve vlastním zájmu jsem pilně rehabilitovala až do 26. 10. kdy jsem byla propuštěna.

Nechci Vás tímto psaním zdržovat od Vaší, jistě nároční práce. Chtěla bych však s obdivem a upřímně vzdát dík paní ošetřující lékařce, MUDr. Novákové, vrchní sestře paní Babáčkové, všem sestřičkám, rehabilitační sestře Bobince a zdravotnímu personálu za příkladný a lidský přístup k mému handicapu, ochotu a zájem mi pomoci sdílet nelehký stav, kdy obě ruce nebyly funkční. Děkuji též dalším lékařům a lékařkám, kteří mapovali můj zdravotní stav, tedy neurologovi, ortopedovi a oční lékařce. Díky soustavné péči jsem cca po 3 měsících mohla pobyt v AGELu ukončit a vrátit se do normálního života.

Vážený pane řediteli,

za svůj život jsem byla několikrát hospitalizována v jiných pražských nemocnicích i rehabilitačním zařízení. Nikde jsem se však nesetkala s tak příjemným prostředím a příkladným přístupem k pacientům, jako tomu bylo u Vás. Děkuji tímto i Vám. Myslím, že můžete být na své spolupracovníky hrdý. Přeji Vám a celému kolektivu spolupracovníků jen vše dobré, hodně úspěchů a spokojených pacientů jako jsem byla já.

Alena Camperová

26. 10. 2016

Děkuji velmi rehabilitační sestře Janě Hájkové za velmi odborně vedenou rehabilitaci a cenné rady. Též díky celému kolektivu za péči a pomoc.

J.CH.

26. 10. 2016

Srovnávám s podobným zařízením ve Švýcarsku, St. Moritz, kde jsem byl před 6 lety 14 dní po úrazu na lyžích. Naprosto srovnatelné, zde rehabilitace (cvičení) ještě kvalitnější. Byl jsem moc spokojen a budu všem svým přátelům v případě potřeby doporučovat. Díky moc a přeji celému zařízení vše nej.

Milan H.

25. 10. 2016

Vřelé díky všem za příkladnou péče, starostlivost a ochotu při mojí léčbě a rehabilitaci v poliklinice AGEL. Oceňuji čistotu, hezké prostředí, péči paní doktorky, sester i ostatního personálu. Pokládám za velké štěstí, že jsem mohla své tříměsíční poúrazové zranění rukou trávit a rehabilitovat u Vás. Velký díky patří rehabilitační sestře Bobince, která mne vlastně „zprovoznila“ do dalšího života. Přeji Vám všem zdraví, štěstí a spokojené pacienty jako jsem byla já.

Díky, Alena C.

14. 10. 2016

Poděkování celému rehabilitačnímu oddělení pod vedením paní doktorky Ivy Novákové a staniční sestry Blanky Babáčkové. Můj bratr byl k Vám přijat po operaci stehenní kosti a byl odkázán na veškerou pomoc. Dnes odchází domů, může chodit, je schopen se o sebe postarat a po psychické stránce je také zotavený. Za to vše děkuji neskutečné obětavosti, nekonečné trpělivosti a důslednosti. Především rehabilitačním asistentkám, které předávaly i optimismus a naději! Pokorně děkuji.

Ludmila H.

13. 10. 2016

Děkuji za vzornou péči, která mi byla po dobu rehabilitace poskytována.  Sestřičky vždy milé, vlídné, ochotné. Když vešla paní primářka v pokoji se vždy rozzářilo slunce. A rehabilitace byla báječná. Krásně jsem se rozchodila a mohla jsem vyrazit vstříc dalšímu životu bez bolesti kyčle. Celému kolektivu pracovníků rehabilitace moc a moc děkuji!

Jana P.

11. 10. 2016

Péče po všech stránkách velice příkladná. Největší díky paní rehabilitační Janě Hájkové a všem ostatním členům kolektivu paní primářky Ivy Novákové.

František Vaverka

6. 10. 2016

Jsem ráda, že jsem se po dvou letech mohla do Vašeho zařízení opět vrátit a moc děkuji za veškerou péči všem. Ke zpestření pobytu nemalou měrou přispěly i kroužky pracovní terapie.

Alena Samková

29. 9. 2016

Děkuji za následnou rehabilitační péči, které se mi u Vás dostalo. Odvedená práce celého personálu byla vzorná včetně fyzioterapeutky Barunky i osobitý přístup primářky Novákové

Boháčková

25. 9. 2016

Díky všem lékařům a sestřičkám i pomocným pracovníkům. Vaše starost je nadevše, pozná to až nemocný. Rehabilitace a léčba mne vrátily do života. Díky za vše a mnoho úspěchů a štěstí v další práci.

Helena P.

10. 9. 2016

Velice dobrá péče, výborné sestřičky s citlivým přístupem, paní doktorka Nováková je velmi dobrá odbornice, vše perfektní včetně rehabilitační péče sestry Jany. Všem moc děkuji!

L. Šplíchalová

9. 9. 2016

Děkuji velice za pobyt zde. Splnil všechna má očekávání, profesionální přístup veškerého personálu k nám pacientům. Sestřičky výborné a lidské. Zvláště bych chtěla poděkovat paní Soně, která mi po příjezdu sem velice pomohla. Také se chci zmínit o své rehabilitační pracovnici Boryaně, která byla také úžasná. Díky všem a budu Vám moc a moc všude chválit.

A. D.

1. 9. 2016

Sama jsem prožila na tomto oddělení několik měsíců před 3 lety a na základě zkušenosti a spokojenosti, přála jsem si, aby i moje maminka prožila úžasný přístup všech a odcházela šťastná a spokojená domů. Všem vřelý dík s přáním mnoha štěstí, zdraví a klidu v práci s úctou a láskou.

Vaše Milena s rodinou

24. 8. 2016

Když jsem sem přišla, můj zdravotní stav i psychický stav byl velmi špatný po léčbě v jiném mimopražském nemocničním zařízení, kde nehledali jak pomoci jinak než utlumit bolest léky. Zde již od přijetí jsem poznala jiný vstřícný přístup. Celý kolektiv po celou dobu mého pobytu byl přátelský, odborný, shovívavý k mému stavu – doslova mne vrátil do života! Mnohokrát děkuji za vše!

M. Friedková

28. 7. 2016

Vyjadřuji poděkování za léčbu a přístup personálu k pacientům. Hlavně rehabilitačním pracovnicím Martince a Anetce. Také sestřičkám Toničce, Marii, Aničce.

Světlana

14. 7. 2016

Moc děkuji všem za všechno, bylo to tu na 1.

R. Holá

4. 7. 2016

Děkuji všem za péči, která mě byla u Vás poskytnuta. Musím pochválit rehabilitační sestřičky za velkou trpělivost.

Mikulková

27. 6. 2016

Ruku v ruce s Vaší péčí pouhý pohled na Vás léčí. Za tři týdny jste udělaly z otráveného geronta chlapa, který už vidí světlo na konci tunelu. Děkuji Vám všem.

P. S. Kdo si myslí, že všechno ovoce dozrává současně s jahodami, neví nic o hroznech.

MUDr. Miloš Fašianok

23. 6. 2016

Děkuji všem za velmi dobrou péči, která mi byla v tomto oddělení poskytnuta. Obzvlášť chválím rehabilitační sestřičky za jejich příkladnou péči a trpělivost.

Matoušková

17. 6. 2016

Děkuji celému personálu za vzornou péči. Vřelý dík rehabilitační sestře Borje, která se mi celý měsíc s úspěchem věnovala. Přístup všech – celého personálu byl výborný. Ještě jednou díky

Schmidtová

2. 6. 2016

Děkuji celému kolektivu za kladný přístup a vstřícnost. Jsem Velice spokojena s rehabilitací a přístupem všech.

Štětková

30. 5. 2016

Byla jsem spokojena, přístup celého personálu byl výborný. Rehabilitace velmi odborná, sestra Borja byla příjemná a vstřícná. Děkuji všem lékařům a sestrám.

M. B.

24. 5. 2016

Na zdejším oddělení následné rehabilitační péče jsem pobýval celkem 33 dní a za celou dobu jsem neměl žádný důvod ke stížnosti nebo kritice. Jak lékaři, tak sestry se chovali velmi vstřícně, jako v málokterém zdravotnickém zařízení. Chtěl bych zdůraznit zvláště přístup paní primářky MUDr. Novákové a rehabilitační sestry Grigorové, která mě měla celý pobyt na starosti a naučila mě jak posilovat nohy, cvičit rovnováhu a správně při cvičení dýchat až budu doma. Všem moc děkuji a přeji hodně úspěchů v další práci i životě.

Černý

19. 5. 2016

14 dnů v lidském životě není příliš dlouhá doba. Nicméně pár dnů pobytu ve zdejší klinice mi bohatě stačí na to, abych poznal jak záslužná je práce celého zdravotního kolektivu rehabilitace. Byl jsem svědkem neskonalé trpělivosti, noblesy a slušnosti při styku s pacientem. Zato patří můj dík všem. Do svých posledních dnů budu mít v paměti, co všechno jsem za tu dobu získal.

Přívětivý Oldřich

13. 5. 2016

Vysoce oceňuji práci a přístup všech pracovníků oddělení. Všichni byli vysoce profesionální a při tom laskaví a vstřícní. To vše pod velmi dobrým vedením paní staniční. Přeji Vám mnoho dalších úspěchů.

prof. Jan Syn

5. 5. 2016

Moc děkuji personálu 3. Poschodí za vzornou péči a vždy milé jednání. Díky paní doktorce Novákové, sestřičkám a fyzioterapeutkám za 100% profesionalitu, se kterou se pacientům věnují.

Z. K.

14. 4. 2016

Děkuji veškerému personálu za vzornou péči. Moc díky rehabilitačním sestře Borianě a paní Janě Škoda, že byly rehabilitace ve druhém týdnu mé hospitalizace omezeny na 50%, ale paní Jana se mi těch 30 minut hodně věnovala.

M. Síbová

1. 4. 2016

Moc děkuji veškerému personálu a sestřičkám, zvláště za pečlivou a trpělivou práci fyzioterapeutce Martině, která měla se mnou 65 letou ženu obrovskou trpělivost. Též velký dík paní primářce za její vstřícný a laskavý přístup. Bylo to moc příjemné. Bůh Vám žehnej!

Eva Čížková

21. 3. 2016

Vřelé poděkování celému kolektivu za úžasnou péči – cítila jsem se u Vás jako doma J. Děkuji jak paní doktorce Novákové tak paní doktorce Astlové za nesmírně milý přístup. Děkuji sestřičkám za dojemnou a obětavou celodenní péči a ochotu – Blaničce, Šárce, Janě, Evičce a všem ostatním, na které si těď nemohu vzpomenout. Přeji Všem hodně zdraví a znovu děkuji.

Helena Hlaváčová

14. 3. 2016

Děkuji celému kolektivu, který byl vždy ochotný, milý, vstřícný. Po celou dobu své hospitalizace (5 měsíců) jsem byla velmi spokojená. Vždy jsem se setkala s laskavým přístupem a jednáním. Hlavně bych ráda poděkovala za velkou péči fyzioterapeutce Martině, která se mi věnovala s velkou ochotou a pílí. Ještě nikdy jsem se s tak milým zacházením celého kolektivu nesetkala. Ještě jednou Vám všem můj dík.

J.

9. 3. 2016

Tak si chodím v nemocnici o berličkách po chodbě
a přemýšlím o své noze,
která je teď v pohodě.
Bolela mě, nechodila
velkou bolest působila
novou kyčel dostala
a velká změna nastala.

 

Nebolí mě, díky Bohu
bez bolesti chodit mohu,
zlatá ruka lékaře
tenhle zázrak dokáže.
Zatím berle, potom hole,
svaly už si zvykají,
za krátký čas bez opory
budu chodit po kraji.

 

Lékařskému týmu díky,
i všem milým sestřičkám
udělaly vše do mohly
- proto díky, díky Vám! 

Danuše Svatoňová

1. 3. 2016

Milí zaměstnanci této kliniky. Jsem velice spokojená s péčí a ochotou celého personálu. Byla jsem zde ve 3. patře 3 měsíce. Po celou dobu hospitalizace jsem se setkávala s velkou ochotou sestřiček, které i přes jejich nelehkou práci s pacienty přišly vždy s úsměvem a laskavým jednáním. Pokud bych musela opět do takovéhoto zařízení, chtěla bych přijít opět sem i pro pečlivost své rehabilitační sestry. Všem ještě jednou díky za příkladnou péči a starostlivost.

Milada Smrkovská

24. 2. 2016

K mému krátkodobému pobytu nemám žádné připomínky. Zvláště oceňuji pooperační rehabilitační péči. Děkuji

M.V.

19. 2. 2016

Chtěla bych vyjádřit poděkování zdravotnímu personálu, speciálně ale fyzioterapeutce Martince za péči špičkové úrovně po lidské i odborné stránce. Celkově oceňuji výbornou péči po všech stránkách, příjemnou atmosféru, pěkné prostředí i vybavení oddělení. Určitě doporučím léčbu na Vašem oddělení dalším svým známým.

Tamara Staňová

9. 2. 2016

Vážení a milí zaměstnanci, milí páni doktoři, sestřičky a ostatní personále, bylo mi s Vámi nádherně a až budu potřebovat a bude-li to možné, ráda bych zase byla zde.

Šindelářová J.

6. 2. 2016

Chtěla bych poděkovat celému personálu za poskytnutou péči. Všechny sestřičky a pomocný personál ochotně a s úsměvem pomohly, kde bylo třeba. Též moc děkuji milé MUDr. Novákové, která mile vysvětlila, co bylo třeba. V neposlední řadě děkuji rehabilitační pracovnici slečně Borianě, která mě velice dobře rozcvičila. Děkuji všem

M. Vostrá

4. 2. 2016

Chtěla bych vyjádřit své poděkování celému kolektivu Vašeho zařízení za poskytovanou péči. Byl jsem ve Vašem kolektivu více než 2 měsíce a setkával jsem se vždy s ochotou. Při příchodu jsem se nemohl postavit na pravou nohu (zlomený kotník) a dnes odcházím jen s hůlkou. Také musím poděkovat mé rehabilitační sestře pí. Janě, která má na mém zdravotním stavu velkou zásluhu. Jestliže nemohu podekovat všem sestřičkám jednotlivě, prosím vedení, aby jim mým jménem vyjádřilo díky. Byly ochotné a přistupovaly k nám s péčí.  Děkuji

Sonšer

15. 1. 2016

Děkuji celému kolektivu za péči, všichni pracovali s maximálním nasazením. Snažili se každému vyhovět a byli velmi ochotní a vstřícní. Nejvíce děkuji své fyzioterapeutce Martině nejen za profesionálně dokonalý postup rehabilitace, ale i za ochotu vcítit se do obtíží a potřeb nemocného člověka. Cítit, jak jí na jednotlivém případu záleží a to bylo i velkým povzbuzením v léčbě.

S.

24. 12. 2015

Vážené sestřičky, dovolte, abych se jako jeden z mnoha Vašich klientů poděkoval ještě jednou za péči, ošetřování a trpělivost, kterou jste mi projevovaly, když jsem pobýval na Vašem oddělení po dobu 6 týdnů. První cesty do sprchy a omytí jsem absolvoval na vozíčku za pomoci sestřiček Aničky a Kateřinky. Pokud jsem sestřičky škádlil „mučírnou“ tak určitě věděly, že právě tam jsem chodil velmi ochotně. Pobyt začínal obtížnou chůzí s chodítkem pár kroků a končil sice pomalou, ale jistou chůzí po schodech se zábradlím. Ještě jednou srdečné poděkování

V. Šťastný

17. 12. 2015

V minulých dnech byla z Vašeho zdravotnického zařízení propuštěna má sestra, paní Mgr. Helga Strieglová, rehabilitující u Vás 6 týdnů po osteosyntézou řešené zlomenině krčku. S potěšením jsem konstatoval, že služby poskytované na Vašem oddělení s intenzivní rehabilitací jsou obdivuhodné. Následnou péči po ortopedických operacích poskytují Vaši pracovníci s příkladným zájmem o pacienta, počínaje primářkou MUDr. Ivou Novákovou, přes sestřičky vedené empatií nadanou a manažersky zdatnou staniční sestrou Blankou Babáčkovou až po fyzioterapeutky s mimořádnou pochvalou zasluhující Bc. Barborou Löwitovou. V útulném a čistém prostředí s přátelskou atmosférou a moderním vybavením se Vám daří nebývale rychle pacientům navracet zdraví a motivovat je k víře ve zlepšení kvality života, poznamenaného mimořádnou událostí. Od roku 1990 se zabývám problematikou managementu ve zdravotnictví a vím, jak opomíjená byla a je oblast návazné léčebné a ošetřovatelské péče o dlouhodobě nemocné. S úrovní služeb, které poskytujete, jdete příkladem, který si zaslouží pozornost.

MUDr. Josef Gerold, ředitel Nemocnice Olomouckého kraje

27. 11. 2015

Dnes končím 11 měsíční pobyt ve Vašem zařízení. Chtěla bych poděkovat zejména paní doktorce Novákové, vrchní sestře Babáčkové i ostatnímu personálu. Po celou dobu pobytu se mi dostávalo profesionální péče, což mělo nepochybně pozitivní vliv na moji rehabilitaci. V případě potřeby další rehabilitace bych se opět vrátila do Vašeho zařízení. Ještě jednou moc děkuji a všem přeji vše nejlepší v pracovním a osobním životě.

Hradilová

19. 11. 2015

Dnes končím rehabilitaci ve Vaší poliklinice. Chtěla bych poděkovat paní primářce Novákové, staniční sestře Babáčkové, všem sestřičkám, které podávají léky – starají se o pacienty a které nemají lehkou práci. Opravdu veliké poděkování mé rehabilitační sestřičce Lindě, která toho pro mě udělala neskutečně moc. To jak mě rozcvičila a rozchodila – dnes už dovedu několikrát projít celou chodbu s jednou berličkou a několik kroků udělat i bez opory berliček. Ještě jednou díky za vše a loučím se.

J. K.

26. 10. 2015

Dobrý den paní primářko, velmi často na Vás všechny v Italské vzpomínám. Prosím pozdravujte všechny sestřičky, fyzioterapeutky. Mně se daří doma dobře, cvičím každé ráno svou sestavu, odpoledne chodím na procházky.

V. Š.

30. 10. 2015

Byla jsem u Vás moc ráda. Prostředí a celý kolektiv – lékaři, staniční sestry byly na vysoké úrovni. Děkuji všem za dobrou péči a také já Vám všem přeji moc zdraví k Vaší záslužné práci.

A. V.

11. 10. 2015

Děkuji za vše, byl jsem velmi spokojen.

P. J.

2. 10. 2015

Opravdu upřímně děkuji celému kolektivu za péči a laskavý přístup k pacientům. Už Vaše účast nám přinášela chuť uzdravit se. Poděkování hlavně skvělým terapeutkám – zvlášť Lindě. Díky za vše.

J. Horavcová

25. 9. 2015

Mít kolem sebe mládí, krásu a ochotu uzdravuje víc než léky. Přijela jsem jako invalida, domů jdu jako člověk. To vše díky Vám

Věra K.

10. 9. 2015

Mimořádně krásné prostředí, vynikající lékařky a lékaři a všechen ostatní personál. Krásný vztah k nemocným. Je to ojedinělé zařízení, všichni si zaslouží to nejvyšší ocenění za svou práci, která není lehká, a dělají ji s láskou k člověku. Dosud jsem nic tak krásného nezažila. Tisíceré díky!

Blanka Prokešová

20. 8. 2015

Úroveň chování, péče a starostlivosti všech pracovníků na tomto oddělení je neobvyklá. Všichni jsou velmi ochotní, citliví a milí. Rehabilitace probíhá s velkým odborným zaujetím a snahou o maximální pomoc všem pacientům. Velmi děkuji a Vašich služeb opět v případě potřeby využiji a dále je doporučím.

J. Bradáčová

6. 8. 2015

Díky paní prim. MUDr. Novákové za péči, rady i za případný kratší návrat k rehabilitaci. Velmi dobré vedení zdravotnického personálu staniční sestrou. Sestry vždy vstřícné, ochotné, milé. Oblečení a úprava zevnějšku personálu jsou nesrovnatelně lepší než ve státním zařízení co mile překvapí. Nepostradatelné, pracovité, přátelské paní Eva a paní Anička. Rehabilitace – díky za péči, je neuvěřitelné co rehabilitační sestry dokáží z pacienta „vydolovat“. Děkuji Vám všem, kdo se zde podílíte na uzdravování pacientů – nemáte lehkou práci a je Vás hlavně málo. Díky za vše.

Pospíšilová

7. 8. 2015

Chtěla bych touto cestou moc a moc poděkovat veškerému personálu na II. patře, kde jsem ležela po operaci kolene. Díky milým úsměvům všech lékařů hlavně Dr. Novákové, laskavého a usměvavého kolektivu sestřiček jsem se cítila jako někde na dovolené. Můj velký dík patří rehabilitačním sestřičkám, hlavně sestřičce Martině, která mě tak úžasně rozhýbala, že se vracím do běžného života skotačivě a vesele. Díky, díky moc a moc za všechno

Ilona S.

27. 7. 2015

Jsem ve věku již krásném. Zde jsem zažila dny plné lásky a péče od lékařů, vstřícnost a pochopení. Všem velice děkuji

Květa

24. 7. 2015

Moc děkuju všem za velice lidský a milý přístup. Obzvlášť děkuji milé fyzioterapeutce za to, že mě dokázala za tak krátkou dobu postavit na nohy a i za její povzbuzování. I když se moc těším domů, tak si na Vás všechny ráda vzpomenu. Moc děkuji

I. S.

17. 7. 2015

Chci poděkovat celému personálu paní primářky MUDr. Ivy Novákové za vysoký standard péče o pacienty – a tedy i po 5 týdnů o mne – zvlášť bych chtěla vyzdvihnout profesionalitu tří rehabilitačních sester a to Martiny, Anety a Báry, které se postupně zasloužily o rychlé zkvalitnění mých svalů po těžké komplikované operaci. Srdečné díky

V. W.

25. 6. 2015

Moc děkuji za vzornou péči a citlivou péči. Doporučím svým známým. Byl jsem tu již jednou a kvalita zařízení je na vysoké úrovni.

Pavel S.

24. 6. 2015

Děkujeme za péči personálu, rehabilitačním sestřičkám, prostě všem, kteří se o maminku starali.

J. Irovská

18. 6. 2015

Děkuji mnohokrát za vynikající péči, trpělivost a usměvavý přístup Vás všech – sestřiček a rehabilitačních pracovnic, zejména Bobinky. Díky i paní doktorce.

H. Krejčová

16. 6. 2015

Po operaci endoprotézy se manželka v této nemocnici velmi osamostatnila. Jsem vděčný zejména rehabilitační sestře Barboře Dostálové, která pracovala na profesionální úrovni a přitom s příkladnou empatií.

B. Kolman

12. 5. 2015

Děkujeme za Vaší ochotu a vstřícnost v přijetí naší babičky na oddělení, když měla jít z nemocnice domů a přitom potřebovala ještě rehabilitace a čas. Díky pobytu u Vás se opět rozhýbala a může se vrátit domů. Víme, že bude vyžadovat velkou péči, ale každá chvíle doma je drahá. Přejeme Vám hodně síly, optimismu a dobré pracovní podmínky. Vaše práce je těžká a nedoceňovaná a velice potřebná.

Křížovi

1. 5. 2015

Pobyt zde byl velmi příjemný, zároveň děkuji celému kolektivu za vzornou péči. Díky patří hlavně rehabilitačním sestrám, které se mi věnovaly s veškerou péčí.

Kazavová

24. 5. 2015

I na nemocnici lze vzpomínat jen v dobrém, má-li ovšem takové osazenstvo jako ta Vaše v Italské 37. Díky za vzornou péči.

OR

22. 4. 2015

Děkuji celému personálu za skvělou práci a pochopení s pacientem. S manželkou jsme byli velice překvapeni, jaké zde dělají pacienti pokroky. Proto přeji celému kolektivu mnoho pevných nervů a úspěchů. Děkuji za Vaší péči.

Gerhard Greger

20. 4. 2015

Děkuji touto cestou celému personálu tohoto oddělení. Zvláštní díky zaslouží rehabilitační úsek, který mně urychlil vstup do normálního života. Děkuji za vše

Jiří Jakuš

Děkuji veškerému ošetřovatelskému personálu za péči a starostlivost, kterou mi projevoval ať už to byli doktoři, terapeuti, sestřičky. Toto zařízení je skutečně na úrovni.

Novotný Lad.

17. 4. 2014

Chtěl bych poděkovat za péči tohoto zařízení, které mi umožnilo znovu se zapojit do normálního života. Zvláště skupině fyzioterapeutek, které se mi věnovaly s maximální péčí. Rovněž prostředí bylo na velmi dobré úrovni. 

K.

17. 4. 2015

Byl jsem velmi spokojen s úrovní ubytování a rehabilitačními sestrami i s průběhem rehabilitace. Děkuji za skutečnou úroveň samostatného pobytu.

Jiří B.

15. 4.2015

Chtěla bych celému týmu tohoto oddělení moc poděkovat za moji maminku, o kterou se úžasně staraly. S jejich pomocí strávila čas v prostředí, které pro ni není jednoduché, důstojně a s veškerou péčí. Děkuji všem.

Hana K.

15. 4. 2015

Nemám nic, co bych tomuto zdrav. zařízení vytkla. Je tu moc fajn pracovní kolektiv. Všichni se moc snaží Vám pomoci, jak nejlépe umí. Moc Vám všem děkuji, že jste mě v dost krátké době postavili na operovanou nohu, i když jsem tomu ze začátku moc nevěřila. Ještě jednou moc a moc děkuji za vše.

Šamáková Jitka

9. 4. 2015

Děkuji touto cestou za péči která se mi zde byla poskytnuta. Také děkuji za přístup k pacientovi, jak sanitárních pracovnic, tak sestřiček. Jako pacient jsem byl i v jiných zdravotnických zařízeních, ale jejich úroveň se nedá přirovnat k Vašemu zdrav. zařízení.

Tenský

9. 4. 2015

Ráda bych touto cestou vyjádřila poděkování celému kolektivu LDN-LO-B za péči, kterou věnovali mé mamince, paní Jaroslavě Zeidlerové. Cítila se při pobytu zde příjemně a rehabilitace jí velmi pomohla. Děkuji

Ziedlerová

3. 4. 2015

Děkujeme Vám za péči, která byla nejen profesionální a citlivá, ale také plná pochopení rodiny mého manžela. Kéž ve všech nemocnicích v naší zemi najdeme takovou péči. Merci pour vos sourires et votre gentinesse! = Díky za Váš úsměv a vřelost

Katerina Fitare

31. 3. 2015

Děkuji moc všem, kteří o mě jakkoliv pečovali. Péče, personál, strava vše na 1. Přeji, aby stejně úspěšně pokračovali v náš prospěch. Mnoho díků

Jitka O.

30. 3. 2015

Velice děkujeme za péči o mamku. Především sestřičkám, které pečují opravdu 24 hodin denně a není to vždy jednoduché. Bohužel si nepamatuju všechna jména, ale díky Soně, Inně, Andree, Katce, Martě i ostatním

H. Zachová

25. 3. 2015

Velmi děkuji veškerému personálu, který se o mne staral s velice dobrým přístupem a ochotou. Cítil jsem se tu jako doma a ne jako v nemocnici – velice děkuji všem.

Čach

24. 3. 2015

Moje velké díky patří všem, velice obdivuji Vaši práci, ochotu a trpělivost a stále dobrou náladu. Přeji Vám hodně síly a další spokojené pacienty. Rehabilitační sestřička – to je prostě 1 J

J. Cachová

20. 3. 2015

S prací sester, lékařů a ostatních pracovníků jsem velmi spokojená. Všichni jsou velmi ochotní a vstřícní. Všem bych chtěla touto cestou poděkovat za trpělivost a přístup. Paní Soně bez ohledu na svůj čas a rehabilitační sestře Anetě za trpělivost. Lékařům i sestrám přeji hodně úspěchů v práci

Věra Vlasáková

5. 3. 2015

Moc děkuji za vzornou péči lékařů a sester i rehabilitačních sester. Zvláště pak: staniční sestře pí. Babáčkové, která mne mile přijala a vše vysvětlila. Paní primářce Novákové, která vše vysvětlila po lékařské a zdravotní stránce a zvláště pak rehabilitační sestře Anetce Dlouhé, která mě doslova postavila na nohy! Ještě jednou díky za profesionální přístup

Anna Drbohlavová

20. 2. 2015

Děkuji za profesionální a lidský přístup ke mně a pochopení. Děkuji celému personálu

Hamráková

15. 2. 2015

Upřímné díky všem lékařům, staniční sestře, zdravotním sestrám i ostatnímu personálu rehabilitačního oddělení za péči, starost i ochotu. Také fyzioterapeutce Bory za vzornou pečlivost a důslednost. Jsem Vám velice vděčná a byla jsem velmi spokojená.

Jiřina

28. 1. 2015

Byla jsem s personálem – sestřičky, sanitářky a rehabilitační sestry velmi spokojená. Děkuji celému osazenstvu za péči, vím, že se potýkají s počtem a skutečně Vás obdivuji. Zvláště děkuji sestře Anetce, která mne opravdu postavila na nohy.

R.

16. 1. 2015

V této nemocnici jsem byla velmi spokojená, jak s jednáním paní doktorky tak se sestřičkami, který byly velmi ochotné, trpělivé a milé ačkoliv je jich podle mě málo – přesto si poradily a vyslechly všechna moje trápení.

Benediktová

15. 1. 2015

Děkuji za špičkovou lékařskou péči. Rehabilitačním sestřičkám za trpělivost, kterou prokazovaly při mém cvičení. Rovněž ostatní personál zasluhuje velký dík

Linhartová

18. 12. 2015

Děkuji za péči a vstřícnost. Zvláště za terapeutickou péči, která je na vysoké úrovni.

Kmínková

12. 12. 2014

Velmi děkuji za dobrou péči lékařů a veškerého personálu. Blahopřeji provozovateli poskytované péče. Byl jsem opravdu spokojen.

P. J.

4. 12. 2015

Byla jsem velmi spokojena s lékařskou péčí MUDr. Novákové i sestřiček. Zvláštní poděkování patří rehabilitačním sestřičkám hlavně L. Hajekové, která je velice schopná a svému povolení velmi rozumí. Děkuji všem!

Olga K.

20. 11. 2014

Dovolte, abych jako jeden z nejstarších pacientů tohoto zařízení se vyjádřil k mému ubytování a léčení. Jak ošetřující personál, tak pomocný personál zasluhuje plné absolutorium, protože se chovají k pacientům velice krásně a obětavě. Myslím si, že jediné mínus které jsem stačil zaznamenat je motodlaha, která musela být za dobu mého pobytu opravována. Jinak velice děkuji veškerému personálu a přeji Vám mnoho úspěchů při léčbě dalších.

S pozdravem Václav Sottner

4. 9. 2014

Velmi děkuji všem zaměstnancům oddělení ve 3. patře. Staniční sestře paní Babáčkové za milé přijetí a ochotu, též lékařům, sestřičkám i pomocnému personálu. Též velký dík fyzioterapeutce Grigorové, díky které odcházím bez holí. Dík i fyzioterapeutce, která jí zastupovala v době dovolené – Lindě. Byla jsem moc spokojena a v případě potřeby se v budoucnosti obrátím na Vaši nemocnici.

Eleonora Sýchová

4. 9. 2014

Chtěla bych touto cestou poděkovat celému personálu 3. patra. Perfektní bylo přijetí pí Babáčkovou od samého počátku, což na každého pacienta zapůsobí kladně. Děkuji všem lékařům, sestřičkám, které mají svatou trpělivost, zdravotnímu personálu – Emička Zelenková a spol. Málokde je taková souhra všech. Rehabilitace je skvělá a hlavně na vysoké úrovni. Děkuji všem. Budu na Vás v dobrém vzpomínat.

Srdečně Jana Zavadilová

31. 8. 2014

Na Vašem oddělení jsem byla hospitalizována 4 týdny. Chtěla bych vyjádřit uznání celému kolektivu tohoto oddělení, hlavně vedoucí lékařce MUDr. Novákové a staniční sestře paní Babáčkové za vzornou péči, která mi byla věnována po celou dobu mého hospitalizačního léčení. Můj zvláštní dík patří rehabilitační sestře za její obětavost a lidskost. Děkuji za vzornou péči a budu ráda vzpomínat.

Jana Štencká

1.7. 2014
Děkuji celému personálu za příkladnou péči a zvlášť chci také poděkovat za výbornou péči sestřičce Zuzce Bejblobé.
Pavel
 
26.6. 2014
Děkuji moc celému personálu na naprosto maximální péči, sestřičky ochotné a moc hodné.
Děkuje K.
 
26.6. 2014
Bylo mi tady moc fajn J. Děkuji Všem 
Tereza Petříková
 
18.6. 2104
Velmi děkuji za obětavost sestřiček, vstřícnost celého personálu a profesionalitu lékařů. Je radost vidět, že práce může bavit i v prostředí nemocnice. Pohoda se pak přenáší i na pacienty.
M.
 
5.6. 2014
Velice děkuji všem lékařům, sestrám za příkladnou péči a porozumění pacientům.
Jana T.
 
4.6. 2014
Ráda bych všem sestřičkám moc poděkovala. Usnadnily mi průběh celé operace a doby po ní
Sofia
 
4.6. 2014
Děkuji pěkně všem doktorům, sestřičkám a ostatnímu personálu za skvělou péči a přístup k pacientům. Zvlášť pak děkuji sestřičce Martině Šípkové za její milý přístup, vstřícnost a ochotu. Mějte se všichni pěkně.
M. Reitermanová
 
29.5. 2014
Pobyt na oddělení byl příjemný a to především díky sestřičkám a ostatnímu personálu
J.
 
29.5. 2014
Velké poděkování Matině Šípkové a celému personálu sester a doktorů za obě pacientky pokoje 204
Mikotová a Fuesková
 
28.5. 2014
Chci poděkovat všem lékařům, sestrám a celému personálu za skvělou péči a celý přístup k nám pacientům
J.
 
28.5. 2014
Děkuji všem, lékařům, sestrám i ostatnímu personálu za skvělý přístup, péči a příjemné prostředí
K.
 
27.5. 2014
Děkuji celému personálu za profesionální péči o pacienta, kterým jsem byla já, poseroutka Ivana. Vřelé díky Vám všem
I.
 
22.5. 2014
Mnohokrát děkuji za skvělou péči.  Personál je vstřícný a maximálně ochotný vždy pomoci jak radou, tak i fyzicky. Pobyt nemá chybu. Ještě jednou děkuji za veškerou péči
Marcela Hořánková
 
22.5.2014
Děkuji za profesionální a milou péči, sestřička Zuzana se o nás výborně starala. Pěkné prostředí, krásně jsem si tu odpočinula
Miroslava Tomášková
 
15.5. 2014
Děkuji za skvělou a profesionální péči i chování, zvláště sestře Zuzaně. Ubytování velmi pěkné a všichni příjemní
Markéta
 
14.5.2014
Vřelý dík za naprosto perfektní profesionální přístup celého personálu! Velice pěkné prostředí – vůbec si nepřipadám jako v nemocnici, klidně bych ještě zůstala. S klidným svědomím a ráda doporučím svým známým. Moc děkuji
Jitka Krupičková
 
1.5. 2014
Mnohokrát děkuji za celkovou péči. Především sestřičce Zuzaně Bejblové a též celému týmu na operačním sále
K.
 
30.4. 2014
Velice děkuji za vynikající péči personálu
Strnad
 
24.4. 2014
Profesionální chování veškerého personálu, úžasné prostředí – jako v hotelu. Děkujeme panu Dr. Dojcsánovi a všem sestřičkám. Bylo to super!
Eva Vošalíková
 
15.4. 2014
Velice děkuji za milý a vstřícný přístup všem sestřičkám. Také bych chtěla poděkovat paní doktorce za lékařskou péči. Jste moc hodné, děkuji Vám
Ježková
 
15.4. 2014
Moc díky za všechnu péči, děkuji sestřičkám a operující lékařce. Také za pochopení všem. Pobyt byl vynikající
CH.
 
10.4. 2014
Mockrát děkuji za milé a vstřícné dušičky na tomto oddělení! Byly jste všechny skvělé!!!
E. Rychtaříková
 
9.4. 2014
Sestřička Martina Šípková byla absolutně skvělá, milá a profi. Tímto jí i panu Dr. Pečenému děkuji!
Linda S.
 
3.4.2014
Díky sestřičce Martině Šípkové, která je super svým přístupem a milým chováním. Bylo to tu jako v hotelu J. Veškerý personál na operačním sále byl velmi milý
Jandová
 
3.4.2014
Velmi dobrá péče a přístup sestřiček a lékaře.
Jitka
 
2.4.2014
Bylo mi super J Příjemná a skvělá péče, citlivý přístup. Doma takový servis asi nebude L
Formánková
 
25.3.2014
Skvělá péče, příjemné prostředí. Děkuji, cítila jsem se bezpečně
Ing. Štěpánka Nevalná
 
22.3.2014
Velice profesionální a milé chování k pacientovi. Děkuji, zázrakem to ani nebolelo (plastika)
Jakub Líbr
 
22.3.2014
Děkuji všem sestřičkám a lékařům za skvělou a profesionální péči
J.
 
20.3.2014
Děkuji za milé a profesionální zacházení. Máte skvělé zázemí
K.
 
19.3.2014
Moc děkuji za péči a přístup
K.
 
19.3.2014
Kdyby to teď nebolelo tak se pořádně rozepíšu, ale takhle jen moc díky – vše bylo v naprostém pořádku
E.
 
19.3.2014
Všem děkuji za ochotu, úsměv, profesionální přístup a celkově pozitivní vizáž celého oddělení
F.
 
18.3.2014
Vše v naprostém pořádku. Děkuji za velkou profesionalitu a milý, lidský přístup. Jsem moc spokojená
Dr. Nekulová
 
18.3.2014
Děkuji za péči a pozornost a ochotu.
S přáním mnoha pracovních úspěchů, Jaroslava 
 
4.3.2014
Děkuji za vzornou péči a plnou pozornost, také za vstřícnost při potřebě samostatného pokoje
JUDr. Nespala
 
25.2.2014
Chtěla bych moc poděkovat za milý a profesionální přístup. Kdyby to jen mohlo být takto všude :)
M.
 
14.2.1014
Děkujeme za super péči a přístup
Němec
 
14.2.2014
Moc děkuji za naprosto profesionální a bezkonkurenčně lidský přístup
Martina Vrzalová
 
14.2.2014
Moc děkuji za úžasnou péči, během mé první vážnější návštěvy nemocnice. Sestřičky jsou moc hodné a pan doktor byl skvělý
Lucie Hlavsová
 
14.2.2014
Děkuji moc za milou péči, skvělou obsluhu a pěkný pobyt. Jste moc milá nemocnice
Martin Zaoral
 
13.2.2014
Vřele děkuji za profesionální přístup lékařů a sestřiček. K operaci kolene a pobytu nemam sebemenších připomínek.
Ještě jednou díky
Bohumír Fajk
 
13.2.2014
Moc děkujeme za skvělou, milou a profi péči J
Jana Junková
 
13.2.2014
Moc děkuji, jsem nadmíru spokojená s péčí doktorů a maximální péčí a ochotou sestřiček. Hlavně pochvala sestřičce Gábině na noční službě z 12. na 13. 2.

Děkuji, Foltámová

2.2. 2014
Chtěla bych poděkovat panu doktorovi Vrecionovi za péči, kterou vynaložil při operaci. Dále sestřičce Daně Věnečkové za maximální péči a sestřičkám Kateřině a Zuzance za péči kterou mi věnovaly při hospitalizaci.
Děkuji všem a přeji hodně úspěchů,  Prokešová
 
2.2. 2014
V nemocnici jsem byl poprvé a musím říci, že pokud je to tak v každé nemocnici tak o úroveň zdravotnictví v ČR nemám strach. Chci poděkovat doktorovi a zejména sestřičkám, které byly skvělé.
Díky moc, P. 
 
1.2. 2014
Moc děkuji za veškerou péči pana doktora Vreciona a úžasnou práci a ochotu všech sestřiček.
H.
 
30.1. 2014
Jsme nadmíru spokojeni s péčí doktorů a maximální péčí a ochotou všech sestřiček.
S díky Rejšár + Kroužecká

15.1.2014

Byl jsem spokojen s  přístupem sester i lékařů.
P.
 
15.1.2014
Moc děkuji za skvělou péči lékařů i sester, byla jsem velmi spokojená.
J.
 
14.1.2014
Péče po celou dobu mé hospitalizace byla na vysoké úrovni a profesionální. Jsem rád, že zákrok byl proveden v této nemocnici a přímo na tomto oddělení. Děkuji
Stříbrský Oldřich
 
14.1.2014
Jsem max. spokojens úrovní hospitalizace, s přístupem sester i lékaře. Jako záchranář (praxe 27 lůet) to dokážu ocenit. Za vše moc díky. Ota Zápotocký, Most
 
11.1.2014
Už jen samotný dojem z prostor polikliniky dává pacientovi jistotu, že je ve správných rukou. Kvalita zdr. přístup toto jen stvrzuje. Spokojenost, tak bych si to představoval.
Děkuji maratonec Wallerer
 
10.1.2014
Péče skvělá, obsluha výborná, byl jsem velmi spokojen. Děkuji
Lichtenberg
 
9.1.2014
Moje první zkušenost v nemocnici a moc všem děkuji, bylo to super.Š.
 
9.1.2014
Děkuji za příjemný a vždy vstřícný přístup.
Tománek
 
7.1.2014
Díky za velice pozitivní a ochotný přístupsestřiček a profesionalitu veškerého personálu.
S.
 
7.1.2014
Sestřičky jsou velmi příjemné a ochotné. Jsem velmi spokojena.Děkuji
Eva Jesová
 
12.12.2013
Přístup sestřiček byl skvělý, velmi ochotné, milé, vstřícné. Byla jsem zde spokojena. Moc děkuji.
Nejmanová
 
10.12.2013
Mockrát děkuji za perfektní péči všem zaměstnancům.
Rovenská
 
10.12.2013
Profesionální přístup ve všech případech. Děkuji moc.
Šesták
 
3.12.2013
Super péče ze strany ošetřujícího lékaře a sester. Moc děkuji- 
Kubík
 
3.12.2013
Děkuji za výbornou péči.
A.
 
27.11.2013
Děkuji za vynikající péči.
H.
 
21.11.2013
Děkuji za skvělou péči, individuální přístup a vstřícnost sestřiček. Recenze na Vaše zařízení nelhaly, vaše kvality budu všude doporučovat.
Chalupecká
 
20.11.2013
Děkuji za perfektní péči, starostlivost, ochotu všem zaměstnancům.
Rajmová
 
20.11.2013
Děkuji za péči. Po všech stranách plná spokojenost.
Y.
 
19.11.2013
Děkuji za poskytnutou péči, byla jsem velice spokojena.
M.
 
7.11.2013
Děkuji za skvělou péči, která mi byla poskytnuta. Byla jsem velice spokojena.
Odstrčilová
 
7.11.2013
super péče, příjemný a milý personál. Všem moc děkuji za pomoc s příjemným pobytem. Klobou před všemi dolů.
Horáčková
 
5.11.2013
Moc děkuji za péči, ochotu a vstřícnost personálu. B.
 
2.11.2013
Děkuji za péči, která mi byla poskytnuta.
Jurečková
 
1.11.2013
Velice děkuji za péči, která mi byla poskytnuta před i po operaci. 
Ještě jednou děkuji H. Tavárková
 
22.10.2013
Děkuji za pomoc a ochotu řešit věci při obtížích. Sestřičky jsou moc milé a hodné.
Díky Bára K.
 
22.10.2013
DĚKUJI ZA VŠE! ZA PÉČI PANA DOKTORA A MILÝCH SESTŘIČEK, OCHOTNÝCH VŽDY POMOCI. Květa Husáková
 
17.10.2013
Děkuji za vzornou péči celého personálu, hlavně sestřičce z. Bejblové. S.+Ž.
 
11.10.2013
Děkuji za péči lékaře i personálu, velice profesionální. Ž.
 
9.10.2013
Pobyt v tomto zdravotnickém zařízení byl velmi příjemný. Personál velmi milý a profesionální. Za vše děkuji
Fuksová
 
9.10.2013
Děkuji dr. Pečenému a celému kolektivu za péči. Netušila jsem, že pobyt v nemocnici může být i příjemný. Vytvořili jste krásnou domácí pohodu. L.
 
9.10.2013
Děkuji moc za profesionální přístup celému personálu jednodenní péče. Ing. Černá
 
24.9.2013
Děkuji srdečne p. MUDr. Pečenému a kolektivu sester na lůžkovém oddělení i při přípravě na operační výkon. Děkuji také paní doktorce anestezioložce (služba dne 24.9.2013). Veškerá péče byla velmi profesionální. S.
 
24.9.2013
Moc děkuji za skvělou péči sestřičkám Zuzance a Daně i ostatnímu personálu za ochotu a zpříjemnění pobytu zde. P.
 
24.9.2013
Jsem velmi spokojena, jak se staral celý tým lékařů. Velice jim touto cestou děkuji. Krejčová
 
24.9.2013
Děkuji lékařům a sestrám za profesionální a lidský přístup. Š.
 
20.9.2013
Děkuji všem, vše bylo super. K.
 
19.9.2013
Moc děkuji všem za skvělý přístup a péči - setřičkám i lékařům. Ani jsem si nepřipadala jako v nemocnici :)
L.
 
13.9.2013
Moc děkuji sestřičkám za jejich péči, starost, vstřícné vystupování a přístup, za jejich ochotu, i ostatnímu personálu. Cítila jsem se tu velice příjemně. Prosředí je velmi pěkné :)
Děkuji všem za péči
L.
 
13.9.2013
Velkou pochvalu jak doktorům, tak sestrám. Příkladná odborná péče na všech úrovních. Toto zařízení, myslím splňuje vysoké evropské standardy!
R. Veselý
 
11.9.2013
s péčí jsem moc spokojena, prostředí příjemné. Moc děkuji celému personálu, zvláště pak sestřičce Zuzce Bejblové, která se o nás celý den přepychově starala.
P.
 
11.9.2013
chválím celý personál, obzvláště sestřičky, které se o nás staraly.
Monika Š.
 
11.9.2013
Velice děkuji za vynikající přístup celého personálu. Vše nám bylo vždy dobře vysvětleno a pobyt příjemný, až na zelené světýlko nad dveřmi, které mě nenechalo spát :)
 
6.9.2013
Děkuji za příkladnou péči celému personálu.
 
6.9. 2013
Chtěl bych zdravotnický personál tohoto oddělení pochválit za příjemné vystupování, osobitý přístup a profesionalitu s jakou se starají o pacienty.
Děkuji Hlaváček
 
5.9.2013
Jsem moc spokojená a za všechno děkuji. přála bych si, aby lékařská péče a péče sester byla všude na takové úrovni jako zde. D.
 
22.8.2013
Děkuji za max. péči s "láskou" a pochopením k nemocnému. W.
 
21.8.2013
Velice děkuji za odbornou péči, lidský přístup, děkuji. Lehká
 
18.7.2013
Děkuji celému personálu za vynikající a milý přístup k nám pacientům. V.
 
25.6.2013
Děkuji za skvělou péči p. MUDr. Vaněčkovi a všem sestrám na oddělení. Díky
 
25.6.2013
Děkuji za vynikající péči, jsem velice spokojená, příjemný a milý personál. Děkuji moc. M.
 
20.6.2013
Jsem velice spokojená, skvělá péče, příjemný a milý personál. Moc děkuji. M.
 
12.6.2013
S průběhem ošetření a pobytu, prostředí o vztahem lékařů a sester vůči mně jsem spokojen. Budu-li si opět chtít vrtat koleno, pak jedině u Vás. Korun nelituji. N.
 
12.6.2013
Jsem velice spokojen s přístupem lékařů i sester.
 
28.5.2013
Vše OK. Velmi spokojen. T.
 
28.5.2013
S průběhem léčby jsem spokojen. Vstřícnost personálu, prostředí, výkon lékařů. K.
 
22.5.2013
Moc děkuji za profesionální péči a skvěle odvedenou prácijak panu doktorovi, tak i sestřičce. H.
 
22.5.2013
Velmi děkuji za starostlivost, péči  i ochotu. R.
 
16.5.2013
Jste úžasný :-). Veronika K.
 
8.5.2013
Děkuji za péči a osobní přístup. Sestra, která sloužila ze 7.5. na 8.5. byla skvělá

16.4.2013
Děkuji za odbornou péči všem - spokojený. L.

16.4.2013
Moc děkuji za vzornou péči sestřičce Čečelické a všem ostatním. DEík i p. MUDr. Pečenému za lékařskou péči a perfektně odvedenou práci. P.

16.4.2013
Děkuji za vzornou péči sestřičce Čečelické i všem ostatním. Pan doktor Pečený je nejen příjemný, ale vše srozumitelně vysvětlí. B.

12.4.2013
Velmi příjemný personál, děkuji za vzornou péči a úsměv na tváři. D.

12.4.2013
Moc děkuji za odbornou a milou péč. C.

10.4.2013
Velmi oceňuji vzornou péči kolektivu sester, obětavost, trpělivost a empatii, s níž vykonávají své povolání. Vřelý dík patří i p. MUDr. Pečenému a operačnímu týmu. Toto zdravotnické zařízení lze jen doporučit. A. K.

10.4.2013
Moc děkuji za skvělý přístup p Dr. Vaněčkovi a celému sesterskému týmu. Po celou dobu pobytu vč. zákroku - naprostá spokojenost. K.

6.4.2013
Děkuji celému personálu za profesionální a laskavou péči, nepřipadala jsem si ani jako v nemocnici, sestřičky byly moc milé a ochotné, Dr. Vrecion - skvělý přístup k pacientovi. Děkuji všem moc. P.

6.4.2013
Prostředí úžasné, sestřičky vstřícné, ochotné a milé - prostě profesionální přístup na úrovni, který bohužel je stále ještě spíše vyjímkou. Doktor Vrecion - jednička v oboru v každém ohledu. Děkuji všem za péči a laskavou účast. Z.

3.4.2013
Děkuji za rychlé a profesionální ošetření. S Vaší péčí jsem byl spokojen. B.

3.4.2013
Zde snad ani nelze nic vytknout, příjemný personál od lékařů počínaje a u sester konče. Prostě nemocnice jak by měla být.

27.3.2013
Péče byla vynikající, personál mimořádně ochotný, nepřipadala jsem si jako v nemocnici. Jen jídlo za moc nestálo. T.

15.3.2013
Vše a všichni super. M.

15.3.2013
Jsem velmi spokojena s ošetřováním, s péči lékaře. Děkuji všem za vzornou péči. J.K.

15.3.2013
Oceňuji profesionální přístup celého zdravotnického personálu, tak by to mělo vypadat ve všech nemocnicích! Děkuji H.

15.3.2013
Chtěl bych moc poděkovat! Profi přátelský přístup! Hodnocení 1*. Moc děkuji Jarda L.

14.3.2013
Díky za péči a trpělivost, velice ochotný personál a usměvavý. K.

14.3.2013
Díky za trpělivost, ochotu a pochopení, a to všem - tým pana doktora Dojcsána a všem sestřičkám i ostatnímu personálu. Fakt díky :-) K.
PS: A byla i sranda, a to je fakt super. Ještě jednou díky

14.3.2013
Jen bych se tu opakoval, naprostá spokojenost, lékaři, sestřičky bez chyby :-). T.

13.3.2013
Děkuji za velmi vstřícné a milé jednání. B.

8.3.2013
Děkuji

8.3.2013
Pobyt na tomto oddělení byl příjemný a přístup personálu velmi profesionální. Děkuji všem Dan Z.

6.3.2013
Pobyt na tomto oddělení byl příjemný a přístup personálu velmi profesionální. Děkuji všem Dan Z.

5.3.2013
Mohu napsat jenom - spokojen velice! S.

5.3.2013
Děkuji za příjemný a usměvavý personál. Vše bylo na velice dobré úrovni. S.

5.3.2013
Veškerá péče zde byla na vysoké úrovni. Personál velice ochotný a milý. Děkuji za vše J.

1.3.2013
Děkuji příjemnému personálu za kvalitní péči. Byl jsem velmi spokojen. Z.

28.2.2013
Děkuji celému personálu za kvalitní péči.

28.2.2013
Přístup personálu i zařízení na vysoké úrovni, velice jsem byl spokojen. Snad jen malá televize chybí na pokoji. K.

14.2.2013
Sestřička Zuzana byla úžasná po celý den. Ochotná a usměvavá. Celý personál byl velmi příjemný. Děkuji za vše. Žaneta H.

14.2.2013
Vše bylo na vysoké úrovni, se vším jsem byl velice spokojen a moc děkuji. H a S.

1.2.2013
Děkuji za péči v tomto zařízení, personál vynikající, sestry dobré. Jsem velmi spokojen. J.

1.2.2013
Všem děkuji za péči v tomto zařízení, s personálem jsem byla moc spokojená, sestřička Zuzanka moc milá a příjemná, moc děkuji za péči. Zuzana Z.

1.2.2013
Moc děkuji všemu personálu oddělení a hlavně děkuji sestřičce Zuzce za to jak se o mě vzorně starala (je moc milá a lidská). D.

30.1.2013
Péče v tomto zařízení je naprosto úžasná. Kombinace odbornosti lékařů, škovnosti a obětavosti sester je nevídaná. Za sebe mohu vřele doporučit a věřím ve Vás úspěch. Díky všem

30.1.2013
Skvělý pan doktor Vaněček! Skvělé sestry, které se o nás staraly.

25.1.2013
Děkuji! Byl jsem jak bavlnce!

18.1.2013
Velice děkujeme za perfektní a vzornou péči personálu a lékaře. Dlouho jsem se nesetkali s tak milým, vstřícným přístupem a vybavením nemocnice. Děkujeme za vše. Ivana P. a Eliška P. Plus veliký dík sálovým sestrám za péči.

17.1.2013
Děkuji celému personálu za kvalitní péči a starost, ochotu a úsměv na tváři. Renata R.

16.1.2013
Vše bylo na vysoké úrovni a děkuji celému personálu za jejich milý a ochotný přístup. Dlouho jsem se s takovým milým přístupem nesetkala. Jana S.

16.1.2013
Velice děkuji za Vaši péči. S tak ochotnými a milými sestřičkami jsem se ještě nesetkala. Děkuji velice také dr. Pečenému za lékařskou péči a perfektně odvedenou práci. Zdeňka Z.

18.12.2012
Vše zde bylo na vysoké úrovni a veškerý personál velmi příjemný. Přejeme krásné vánoce :-) V.

14.12.2012
Krásné prostředí, příjemní lidé, děkuji.

13.12.2012
Výborná péče - děkuji. P.

12.12.2012
Prostředí příjemné, sestřičky úžasné, doktor taktéž. Děkuji všem. R.

11.12.2012
Skvělá a starostlivá péče sester, zejména pí Zuzany Bejblové. Dan K.

7.12.2012
Velice moc děkuji za obětavou péči - výborná!!! V.

6.12.2012
Děkuji za vše, péče byla super! V.

5.12.2012
Skvělá péče sester, příjemné, ochotné - naprosto bez stížností, děkuji. Vybavení pokoje bylo by příjemné mít židle pro návštěvy, případně televizia wifi-připojení. Děkuji R.

3.12.2012
Dlouho jsem se nesetkala s takto milými sestřičkami a péčí. L.

29.11.2012
Veškerá práce personálu je prováděna s velkým respektem, úctou a pečovatelskou láskou. Velice děkuji ! Přeji všem mnoho úspěchů, zdraví a štěstí. Martina Š.

21.11.2012
Sestřičky jsou prostě úžasné, ochotné. za jejich péči veliký dík. Všem lékařům také veliký dík. Panu dr. Pečenému za perfektně odvedenou práci. Všem přeji hodně štěstí a pohodo v práci i v životě. Drahoslava K.

21.11.2012
S takovou péčí a ochotou jsem se ve zdravotnickém zařízení ještě nesetkala. Všem velmi děkuji za profesionální přístup a skoro domácí atmosféru. Ilona D.

16.11.2012
Vše super, za vše veliká pochvala - ochota a přístup. D.

14.11.2012
Moc děkuji za skvělou péči a ochotný přístup. Ch.

14.11.2012
Velké děkuji všem sestřičkám a doktorům na tomto oddělení. Vše bylo absolutně bez chyby. Děkuji Z.

14.11.2012
Děkuji za velmi příjemné strávené pooperační dny. Veliká pochvala panu doktoru Vaněčkovi a celému personálu a také veliký dík sestřičkám. M.

14.11.2012
Děkuji za velmi hezký přístup všech. J.

13.11.2012
Děkuji za milou péči, obětavé sestřičky, moc hezké. M.

13.11.2012
Děkuji za péči a milé zacházení, mě se to líbilo. K.

13.11.2012
Byl jsem moc spokojený s veškerým přístupem k pacientům. Perfektní, děkuji.

8.11.2012
Skvělý personál, výborná péče, díky, díky, díky za vše :-).

6.11.2012
Všeobecná pochvala - děkuji všem, panu doktorovi a sestřičkám za péči, příjemné a čisté prostředí . Děkuji Michaela K.

6.11.2012
Moc děkuji za profesionální péči a pozornost personálu. Nebýt to nemocnice, člověk by se cítil jako doma :-). Markéta J.

6.11.2012
Profesionální a úžasný lidský přístup jsou nejlepší vizitkou tohoto zařízení, které lze jen a jen doporučit. Přesto všechno krásná vzpomínka na skvělý personál.

2.11.2012
Nikdy jsem si nemyslela, že se v nemocnici dá cítit jako princezna :-) Díky za super péči. M.

1.11.2012
Děkuji všem sestřičkám a doktorům za přístup. Vše bylo super.

31.10.2012
Moc děkuji všem, sestřičkám, doktorům a panu doktoru Pečenému za odvedenou perfektní práci a vstřícnost. P.

30.10.2012
Všem děkuji za péči, kterou mi věnovali a zvláště doktorům, že se jim vše povedlo. Samozřejmě i sestry byly perfektní.

30.10.2012
Děkuji všem doktorům a sestrám za jejich péči a za nasazení, se kterým vykonávají svou práci.

30.10.2012
Velmi, velmi vše v pořádku! Naprosto profesionální přístup k pacientům V.

25.10.2012
Děkuji za profesionální, vstřícný a milý přístup veškerého personálu. Michal B.

24.10.2012
Byl jsem velice spokojen s přístupem zaměstnanců. Velice děkuji za péči, která mi byla poskytnuta. Děkuji K.

24.10.2012
Velmi profesionální přístup všech, zázemí na vysoké technické úrovni. Všem děkuji. Jediná technická poznámka - ráno před operací není nutno pacienty zvát na tak brzkou hodinu, když se pokoje uvolňují kolem 9 hod. Ostatní o.k. R.

24.10.2012
Vše předčilo moje očekávání. Ještě nikdy jsem nebyla ošetřena v tak krásném prostředí a s takovou profesionalitou lékařů i sestřiček. Všem moc děkuji.

23.10.2012
Děkuji Vám za péči po operaci jsou tady hrozně hodné sestřičky, hlavně sestřička Zuzka a Dana, ale i ostatní. Děkuji Kristýna K.

18.10.2012
Byla jsem velice spokojená, oceňuji profesionální přístup personálu. Děkuji Jana V.

18.10.2012
Moc děkuji za péči a přístup sestřiček i lékařů. Všichni byli hodní. jsem spokojena. P.

18.10.2012
Perfektní, profesionální přístup všeho personálu - od lékařů po sestřičky a asistentky. Zejména sestra Z. Bejblová přes zřejmě 14 hod. službu byla stále příjemná, vlídná a v pohodě. B. O.

17.10.2012
Velice děkuji za péči lékařů i sester. jsem velmi spokojena. Děkuji.

17.10.2012
Velmi děkuji za laskavý a profesionální přístup k nám pacientům. Když není člověku dobře, dovede to ocenit. M. K.

17.10.2012
Každý má určité obavy při nástupu do zdravotnického zařízení, ale musím říci, že doktoři i personál je brzy rozptýlí. Děkuji za lidský a profesionální přístup. Ř.

17.10.2012
Velice děkuji za práci a přístup, ke mně, jako pacientu. Cítil jsem se tu příjemně. J.

12.10. 2012
Moc děkuji, jsem velmi příjemně překvapen! Prostředí je krásné, sestřička velmi příjemná a obětavá a pan doktor také bez chyby. Kéž by to takhle vypadalo všude! J.

12.10.2012
Velice děkuji! Jsem mile překvapena, jak může zddravotnictví fungovat! Sestřičky milé, vstřícné, trpělivé :-) Díky. Lékaři profesionální :-). Prostředí čisté a útulné :-). Moc děkuji M.

9.10.2012
Super prostředí a profesionální, vstřícný amilý přístup sestřiček i lékařů. Díky za pocit, že do nemocnice se lze i "těšit" Simona N.

9.10. 2012
Velice jsem ocenila přístup sestřiček, které byly všechny moc milé, ochotné a schopné. jen bych možná ocenila o maličko delší postel, ale jinak spokojenost, péče srovnatelná se zahraničím, vše bylo velice milé překvapení. Děkuji ! T.

4. 10. 2012
Jsem naprosto unešen, nic takového jsem ve zdravotnictví nezažil, moc děkuji. H.

4.10.2012
Děkuji všem za skvělou péči. Pan doktor profesionální a sestřičky milé, ochotné a velmi obětavé. Škoda, že takový přístup k pacientmů není v každé nemocnici. Věra B.

3.10.2012
Byla jsem zcela spokojena. Moc děkuji všem.

3.10.2012
Byla jsem mile překvapena - přístup sestřiček k nám pacientům byl naprosto profesionální a hlavně lidský. Byly milé, pozorné a nesmírně ochotné a připravené kdykoliv zodpovědět jakékoliv naše dotazy a poradit nám. Děkuji všem, člověk se zde cítil skvěle. Monika P.

3.10.2012
Naprosto vynikající, tak by to mělo vypadat všude! Ještě jednou děkuji!

2.10.2012
Takto by mělo vypadat každé zdravotnické zaříézení - výborné - pochvala. Doktoři skvělí, profesionálové. Sestry - milé, ochotné, usměvavé, pozorné, profesionální. Zařízení - hezké, funkční, pohodlné. Děkuji všem - celému personálu M.K.

2.10.2012
Moc děkuji sestřičkám za účasnou péči, byly moc milé a ochotné kdykoliv pomoci. Byla jsem maximálně spokojená s péčí lékařů i sestřiček. Děkuji Petra B.

2.10.2012
Jsem velmi spokojen s přístupem pana doktora Vaněčka i všech sester. Příkladná péče. Děkuji Jan. H.

26.9.2012
Moc děkuji MUDr. Pečenému i ostatnímu personálu za starostlivost a péči o mě. Moc to člověku pomáhá, když ví, že na bolest není sám. Sestřičky jsou taktéž super. Děkuji Helena B.

25.9.2012
Děkuji p. doktorovi Pečenému i celému kolektivu za vzorné ošetření a chování vůči pacientům. Dík L.

25.9.2012
Moc děkuji za skvělou péči milých a ochotných sestřiček a lékařů, za příjemný pobyt na lůžku. Toto zařízení rozhodně doporučím. T.

25.9.2012
Opravdu nic kromě pochvaly nelze do této knihy napsat. Od příjmu, přes lékaře a tým na operačním sále, pak následná péče od sestřiček. Velký dík tomuto oddělení. S úctou Eva H.

19.9.2012
Byl jsem velmi spokojen s péčí lékařů a sester. Děkuji P.

19.9.2012
S péčí jsem byl maximálně spokojen. Děkuji

18.9.2012
Výborná péče i ochota (sestry) i dr. Vaněček. Děkuji

13.9.2012
Moc děkuji za skvělou péči lékařů i sester, byla jsem tu velmi spokojená.

13.9.2012
Vzorná péče lékařů a sester. Moc děkuji R.

11.9.2012
Toto pracoviště je následovánihodným příkladem vysoké profesionality správně zkombinované se vstřícností a empatií. Děkuji Všem. K.

11.9.2012
Moc Vám děkujeme za Vaši péči a vstřícnost a profesionalitu, byly jsme velice Spokojeny. pí Č., pí V.

7.9.2012
Veškerá péče v této nemocnici od sestřiček a i od doktorů. Děkuji moc všem, jsou vynikající! Děkuji. J.

7.9.2012
Od pana doktora MUDr. Dolejše a obou sester jsem s péči moc moc spokojena. Super péče a moc pěkná nemocnice. Děkuji moc všem. B.

5.9.2012
Na měkké posteli se stoná příjemně. Ochota personálu může být mnohým příkladem. Velký dík! J. K.

30.8.2012
Pochvala všem, všem, všem Děkuji L.

29.8.2012
Musím říct, že v tak skvělé nemocnici jsem ještě nebyla! Od začátku se tu cítím velmi dobře, skoro jako doma! Děkuji MUDr. Pečenému za provedený výkon a profesionální přístup, všem na sále za trpělivost a příjemnou atmosféru před, při i po výkonu, anesteziologovi za radu a pomoc při rozhodování a hlavně sestřičkám za neskutečnou trpělivost, vždy milý úsměv a vynikající péči! Byla jsem opravdu nesmírně spokojená! Kéž by to takhle bylo ve všech nemocnicích! Děkuji Simona L.

29.8.2012
Vynikající péče, velmi ochotný personál. K.

28.8.2012
Velmi příjemné a ochotné sestřičky a skvělí doktoři. Děkuji P.

16.8.2012
Skvěle odvedená práce lékařů a k tomu úžasné sestřičky. V.

15.8.2012
Děkuji moc za odvedenou práci doktorů a příjemnou péči sestřiček! A.

15.8.2012
Děkuji za péči lékaře a sestřiček. Poskytovaná péče byla opravdu nadstandardní. T.

15.8.2012
Děkuji za vstřícnost a profesionální přístup k pacientům celého personálu a lékařů. K.

14.8.2012
S poskytnutou péčí jsem maximálně spokojen a můžu jen vřele doporučit. Děkuji

7.8.2012
Nic než pochvala, příjemný personál a vstřícný lékař. Děkuji!!!

12.7.2012
Byl jsem mile překvapen prostředím, kvalitou a profesionálním přístupem lékaře a veškerého personálu. Děkuji

11.7.2012
Nemocnice, personál vše bylo na vynikající úrovni! Děkuji všem za péči J.M.

11.7.2012
Velmi příjemné, čisté prostředí. Veškerý personál milý a ochotný. Romantické noční zvuky nádraží, co víc si přát? Lenka K.

4.7.2012
Děkuji celému personálu za kvalitní léčbu a zpříjemnění pobytu na oddělení, které je nadstandardní! D.

4.7.2012
Ndmíru celkově spokojen jak s nemocnicí, tak s kvalitou personálu a péče. H.

27.6.2012
Rád bych ocenil vstřícný personál a kvalitní péči. A.

27.6.2012
Jsem nadšená. Krásné prostředí, profesinální přístup, vysoká úroveň personálu. Děkuji S.

26.6.2012
Děkuji za pobyt a vstřícnost. Personál i prostředí na vysoké úrovni.

26.6.2012
Velice pěkné prostředí, spokojenost s personálem a lékaři. J.

21.6.2012
Personál perfektní! Prostředí pěkné! Jídlo ujde, až na bílou kávu. Děkuji H.

21.6.2012
Velice děkujeme personálu, hlavně setřičkám za jejich přístup a také lékařům MUDr. Pečný, za snad odvedenou kvalitní práci. Co se týká prostředí, chybí na pokojích klimatizace, bez ní je v letních měsících opravdu neskutečně vedro. Děkujeme L.

12.6.2012
Velmi děkuji za pozornost a péči milého personálu. Oba lékaři anesteziolog i MUDr. Pečený mi vše velmi srozumitelně vysvětlili před operací, měli moji naprostou důvěru. Díky tomu, jaká informace jsem od MUDr. Pečeného dostala po zákroku, jsem ráda, že moji další léčbu povede právě on. Lenka P.

8.6.2012
Děkuji za milý a ochotný přístup sestřičkám, prostředí je příjemné, čisté a moderní. Též děkuji panu doktorovi Dolejšovi. L.

8.6.2012
Děkuji zejména sestrám za péči. A.

4.6.2012
Velice děkuji zdravotnímu personálu za kvalitní péči a příjemný přístup zdr. sester. Příjemné a moderní prostředí. J.

4.6.2012
Cítila jsem se zde velice dobře díky celému personálu, milým a ochotným sestřičkám a profesionálnímu přístupu lékařů. Vše završuje krásné, moderní prostředí a nádherný výhled. P.

31.5.2012
Děkuji za vstřícný přístup personálu, pěkné a čisté prostředí.

30.5.2012
Velice děkuji za perfektní přístup celého personálu. Sestřička byla milá a ochotná, s panem Dr. Pečeným mám jen tu nejlepší zkušenost. Díky J. J.

30.5.2012
Děkujeme za vzornou péči, příjemné prostředí a vstřícný a milý personál. P. H.

29.5.2012
Děkujeme za veškerou vzornou péči. Vstřícný přístup sester, které jsou velmi milé a ochotné. Za veškerou lékařskou péči pak především p. MUDr. Vaněčkovi, p MUDr. anestesiologovi. M.

25.5.2012
Moc Vám děkuji za příjemné prostředí a ochotný personál, který se pečlivě stral a kdykoliv vyhověl. A pan doktor je mocinky fajn fešák, klidně bych se nechala operovat ještě jednou. B.

25.5.2012
Děkuji za příjemné a profesionální zacházení, mohu všem jen doporučit! Až Vám to tak vydrží. P.

25.5.2012
Díky za příjemné a vlídné zacházení. M. D.

24.5.2012
Děkuji za milé a příjemné zacházení a péči, hezké prostředí. Ochotný personál. Ilona M.

24.5.2012
Děkuji personálu za příjemnou péči, bohužel provoz na nádraží nemohou ovlivnit. Irena L.

23.5.2012
Sice nemám rád nemocnice, ale zde jsem změnil názor. Děkuji celému personálu za jejich ochotu a vstřícnost. Doplnil bych jen větráky na pokoj. Michal. V.

16.5.2012
Děkuji za velmi milé a vstřícné chování jak lékařů, tak sestřiček. Ani se mi z tak kvalitní a polohovatelné postele nechce domů :-). Jako další bonus oceňuji WIFI, mohl jsem dělat videohovory s rodinou. Děkuji moc. Tomáš K.

16.5.2012
Děkuji velmi za vlídné a trpělivé jednání ze strany personálu vůči mé osobě. Pobyla jsem jeden den ve Vašem zařízení v jednodenním pokoji a byla jsem ohromně spokojená. Sestřičky jsou ohromné! Ještě jednou děkuji. pacientka ortopedie

15.5.2012
Velmi příjemný personál, ochotný a velmi ohleduplný. Děkuji

15.5.2012
Krásné prostředí, bezvadný personál - zebývá než všem poděkovat - DĚKUJI. W.

11.5.2012
Velice děkuji za perfektní přístup a péči. Všichni jsou zde milí a obětaví. N.

11.5.2012
Vzorná péče sester a lékařů, děkuji.

11.5.2012
Děkuji za skvělou péči.

10.5.2012
Děkuji všem za péči, kterou mi věnovali. Personál byl moc ochotný a vstřícný. N.

3.5.2012
Za veškerou péči a příkladnou starost děkuji. A.

3.5.2012
Pokoj s výhledem na Hradčany, vše nové a čisté a hlavně všichni milí, laskaví a s úsměvem - co více si přát? I koleno méně bolí, když hodná sestřička otevře okno a vpustí dovnitř jaro.
Přece jen malé doporučení na vylepšení - třeba nějaké obrázky starých lokomotiv na zeď, vhodně doplní alespoň pro mne romantické zvuky nádraží. Děkuji všem - personálu i profesionálním lékařům. Dana R.

3.5.2012
Byla jsem velmi spokojena s celkovou péči. Prostředí bylo také velmi příjemné. Mockrát děkuji. K.

2.5.2012
Po dobu pobytu byl personál velice ochotný, přišel ihned na každé zazvonění. Prostředí velice pěkné a čisté. Moc děkuji. Doporučím dál. S.

1.5.2012
Děkuji za vzornou péči. L.

1.5.2012
Po dobu mého pobytu v tomto zařízení jsem se službami velice spokojen. Moc děkuji ošetřujícímu personálu za odvedenou práci. Jen tak dál. J.

27.4.2012
Moc děkuji za ukázkovou péči, rád doporučím toto zdrav. zařízení. Děkuji. M. D.

27.4.2012
Mod cíky všem za vynikající péči. S tak milým personálem sem se dlouho nesetkal. Honza Š.

27.4.2012
Děkuji celému zdravotnímu personálu za kvalitní péči. R. U.

27.4.2012
S personálem naprostá spokojenost. Toto zařízení budu všem doporučovat. Akorát malý nedostatek, na pokoji nebyl koš. Moc děkuji za péči. L.

24.4.2012
Personál milý a profesionální, vše v naprostém pořádku.

24.4.2012
Nemocnice, personál a vše naprosto v pořádku přeji hodně úspěchů a děkuji.

24.4.2012
Příjemný a ochotný personál v příjemném prostředí nemocnice. Děkuji

24.4.2012
S péčí personálu jsem spokojená. Díky Vám za péči. N.

24.4.2012
Musím vyzdvihnout výborný personál, příjemné prostředí. Velký dík všem. P. V.

17.4.2012
Velký dík všem, za maximální péči. Helena M.

12.4.2012
Velice příjemné zdravotnické zařízení včetně personálu. Absolutní špička Dan K.

12.4.2012
Byla jsem se vším moc spokojená, toto zdravotnické zařízení můžu a ráda všem doporučím. Všechen personál byl výborný a ochotný sdělit mi veškeré mé dotazy. Děkuji za výbornou péči všem zdravotníkům. Lucie K.

12.4.2012
Byl jsem velice spokojen, děkuji celému personálu. B.

12.4.2012
Nic kromě pochvaly asi napsat v tuto chvíli nelze. Hrozně milé a nesmírně ochotné sestřičky. Příjemní, sdílní a snad také šikovní lékaři, což ovšem ukáze až čas :-). Všem děkuji P. Š.

5.4.2012
Děkuji celému zdravotnímu týmu za vzornou péči a příjemné prostředí. Č.

30.3.2012
Příjemné prostředí, dobře řešené, sestry ochotné, lékaři před výkonem vše vysvětlili a s jejich prací jsem spokojená. E.T.

30.3.2012
Všeobecná pochvala - příjemné chování sestřiček, čistota na pokojích i ostatní příslušenství, péče o pacienty. R.

30.3.2012
Chválím sestřičku za její ochotu, vstřícnost, celodenní vstřícnou péči. Děkuji celému zdravotnímu personálu. R.

zpět na stránku oddělení

Kontakty:

221 087 213 Stanice A
221 087 313 Stanice B
ldn@pol.agel.cz
Stanice A - 2.patro, budova A Stanice B - 3.patro, budova A

Personál:

Primář:
MUDr. Monika Škráčková
monika.skrackova@pol.agel.cz

Lékař:
MUDr. Iva Nováková
MUDr. Vojtěch Machýček

Staniční sestra stanice A a B:
Blanka Babáčková

Sociální pracovnice:
Věra Hanzlíková
Tel: 606 781 012

Pracovní doba: Každý všední den od 7:30 do 11:30 hodin.

vera.hanzlikova@pol.agel.cz

Fyzioterapeuti:

Helena Viktorinová
Helena Caisová
Daniela Pintová
Lucie Stáňová
Sandra Trifánová