Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍZdravotní péče pro klienty všech zdravotních pojišťoven

Akreditace SAK

Masér ve zdravotnictví - Bára Seberová

Ordinační hodiny, provozní doba

Pondělí: 08:00 - 11:00
Úterý: 15:00 - 19:30
Středa: 08:00 - 11:00 15:00 - 19:30
Čtvrtek: 07:00 - 10:00
Pátek:

Jaké druhy masáží nabízíme?

Klasická masáž
Během masáže dochází k uvolnění masírovaného svalstva a odstranění jeho ztuhlosti a případné bolesti. Zároveň podporuje návrat žilní krve a mízy z periferie do oběhového centra a dochází u ní také k reflexnímu účinku ve vzdálenějších částech těla. Indikacemi k masáži kromě bolesti a ztuhlosti svalů mohou být bolesti hlavy, migrény, únava a stres. Je velmi vhodná u chronických bolestivých stavů, kde napomáhá uvolnění spazmů vzniklých v důsledku různých úrazů a přetěžování organismu.
Provádíme klasickou masáž celého těla, zad, šíje i končetin.

Manuální lymfodrenáž
Lymfodrenáž je speciální léčebná metoda, která podporuje detoxikaci těla. Je to velmi lehká masáž s předem daným tlakem, kterým dochází k posouvání lymfy směrem k uzlinám, kde je filtrována a pročištěna .Celkově regeneruje a detoxikuje tělo, zbaví jej přebytečné vody a odpadních látek, zlepší kvalitu pleti a posiluje imunitní systém. Používá se k ošetření poúrazových a pooperačních stavů a také k ošetření celulitidy. Správná funkce lymfatického systému hraje klíčovou roli ve funkci imunitního systému. K dalším pozitivním účinkům lymfatických masáží patří zlepšení akné či lupénky, je účinná i při bolestech hlavy. Pravidelným ošetřením lze docílit zvýšenou odolnost organismu proti infekcím, svalovým bolestem, napětí, zklidnit nervový systém a podpořit metabolismus. Lymfodrenáž jako prevence je doporučována lidem sedavého zaměstnání či naopak těm, kteří musí dlouho stát. Vhodná je i pro sportovce pro odlehčení svalového napětí a vyčerpání. Je to velmi účinná technika, která nejen pomůže odstranit mízní otoky, ale přispívá i k celkové regeneraci a harmonizaci tělesné energie.

Indická masáž Snéhan
Dátá snéhan je Ájurvédská léčebná technika.
Ájurvéda je tisíce let stará věda z níž vychází jak čínské, tak i další východní učení medicíny. Masér při masáži sleduje, jak se klientovi při masáži daří, dbá na dech a celkový stav klienta a jedná v souladu s jeho potřebami.
Tato technika uvolňuje napětí, blokády (i dlouhodobé), chronické záněty a bolestivá místa v těle. Umí zlepšit pohyblivost pohybového aparátu, zvětšuje rozsah kloubů, odstraňuje bolestivé ataky v těle, zlepšuje spánek, urychluje metabolismus, dochází k regeneraci kůže, tkání a celkové harmonizaci celého organismu. Masáž spočívá převážně ve střídavém protahování a uvolňování daného svalu, hlavně jeho úponové a vazivové části a je to technika poměrně náročná, místy často bolestivá, za to však velmi účinná a to často s okamžitým nástupem zlepšení stavu.

Více informací o celkové nabídce masáží

zpět na Rehabilitační oddělení