Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍZdravotní péče pro klienty všech zdravotních pojišťoven

Akreditace SAK

Kožní ambulance

Ordinační hodiny, provozní doba

Pondělí: 7:45 – 12:00 12:30 – 15:45
Úterý: 7:45 – 12:00 12:30 – 14:45
Středa: 7:45 – 12:00 12:30 – 14:45
Čtvrtek: 7:45 – 12:00 12:30 – 14:45
Pátek: 7:45 – 12:00 12:30 – 13:45

O ambulanci

Kožní ambulance Polikliniky Plzeň se zabývá diagnostikou a léčbou kožních a pohlavních chorob. Při diagnostice se snažíme o celostní pohled na pacienta a při hledání příčin kožních onemocnění spolupracujeme s dalšími odbornými lékaři v rámci polikliniky i mimo ni. Přítomnost biochemické a mikrobiologické laboratoře přímo v budově naší polikliniky urychluje diagnostiku a šetří čas pacientům. Při terapii upřednostňujeme exaktní metody, ale při jejich selhávání se nebráníme dle přání pacienta ani využití alternativních léčebných postupů ve spolupráci s kolegy lékaři, kteří se těmito metodami zabývají (např. homeopatie, akupunktura). Při terapii některých onemocnění využíváme i některé fyzikální metody a přístroje – např. kryalizace tekutým dusíkem, elektrokauter, biostimulační laser (vhodný např. k léčbě oparů, ovlivnění jizev). Ve spolupráci s chirurgy naší polikliniky provádíme i radikální terapii kožních lézí (např. odstranění „mateřských znamének“).

Samozřejmostí jsou preventivní prohlídky pigmentových projevů na kůži.

Na naší kožní ambulanci jsme zavedli objednávání pacientů. Objednat se, je možné telefonicky, osobně, či prostřednictvím jiné osoby. Mezi objednanými pacienty se věnujeme i pacientům s nepředpokládaným akutním onemocněním, kde by čekání na objednací termín znamenalo prodlení v léčbě. K ošetření na naší ambulanci není bezpodmínečně nutné mít doporučení praktického či jiného lékaře, ale je vhodné ho mít, protože některé zdravotní pojišťovny ho při svých kontrolách na nás vyžadují a v některých případech nám mohou vzniknout potíže s proplácením výkonů. Na naší ambulanci, stejně jako na jiných odděleních naší polikliniky, ošetřujeme pacienty prakticky všech větších běžně známých zdravotních pojišťoven a ambulance je otevřena celé veřejnosti, nikoliv jen zaměstnancům Českých drah, jak se ještě nyní mnozí domnívají.

Vzhledem k chápání kožních onemocnění v mnoha souvislostech je pacientům věnována individuální péče a na ambulanci pacienta uvítá ze strany personálu přátelská atmosféra.

Kontakty:

+420 371 155 243
tamara.skalova@pol.agel.cz
2. patro, č. dveří: 201
Zaregistrujte se u nás

Ceník služeb

Personál:

Lékař:
MUDr. Skalová Tamara