Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍZdravotní péče pro klienty všech zdravotních pojišťoven

Akreditace SAK

O nás

Neformální setkání zaměstnanců s vedením polikliniky

25.6.2026 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Ve středu 24. června se na zahrádce Radniční restaurace uskutečnilo neformální setkání zaměstnanců s vedením polikliniky. V příjemné atmosféře si kolegové společně vychutnali kávu, zmrzlinu a chvíli odpočinku mimo pracovní prostředí.

„Letošní léto začalo opravdu ve velkém stylu a vysoké teploty dokážou být náročné nejen pro naše pacienty, ale i pro zaměstnance. Chtěl jsem všem alespoň symbolicky poděkovat za jejich nasazení a každodenní práci. Jsem rád, že jsme se mohli sejít v příjemném prostředí, na chvíli si odpočinout a užít si společný čas mimo ordinace a kanceláře,“ uvedl ředitel polikliniky Bc. Josef Grochol, MBA.

Setkání na zahrádce obklopené zelení a v blízkosti řeky Ostravice bylo příležitostí k neformálním rozhovorům, vzájemnému sdílení a posílení dobrých vztahů na pracovišti. Zároveň jsme si společně připomněli blížící se začátek letních prázdnin a přivítali přicházející léto.

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili a těšíme se na další společná setkání.

zpět na novinky