Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍZdravotní péče pro klienty všech zdravotních pojišťoven

Akreditace SAK

O nás

Poliklinika AGEL Praha Italská nabízí nově vyšetření antigenními testy

19.11.2020 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Novou službu v podobě testování přítomnosti nového typu koronaviru antigenními testy přináší odběrové místo Polikliniky AGEL Praha Italská. Zájemci se zde mohou objednávat jednoduše prostřednictvím online systému, a to jak na antigenní testování, tak i na již standardně nabízené testy PCR.

„Zařazením antigenních testů do portfolia našich služeb jsme především vyhověli četným žádostem cestovatelů o tuto službu. Některé státy, například španělské Kanárské ostrovy, totiž antigenní testy akceptují pro vstup do země. Je to tedy podstatně levnější varianta oproti klasickým PCR testům,“ vysvětluje ředitelka Laboratoří Dopravního zdravotnictví Ing. Bc. Martina Štolová.

Cena antigenního testu na Poliklinice AGEL Praha Italská je 590 Kč. Odběr vzorku probíhá stejně jako u PCR vyšetření výtěrem z nosohltanu. „V ceně je zahrnuto také vystavení certifikátu v anglickém jazyce. Další výhodou antigenního testování je rychlost dodání výsledku, který má klient k dispozici na místě během 15 až 20 minut,“ doplňuje Ing. Bc. Štolová s tím, že zavedení antigenních testů není prvním vstřícným krokem Polikliniky AGEL Praha Italská. V minulém týdnu poliklinika nabídla možnost expresního PCR vyšetření na Covid-19, kdy výsledek má klient k dispozici do 3 hodin od odběru vzorku.

Odběrové místo POLIKLINIKY AGEL Praha Italská je v provozu pro veřejnost v pracovní dny v čase 7.30 – 11.30 hodin a odebírá jak samoplátce, tak indikované pacienty. Provozní doba platí jak pro odběry na PCR vyšetření, tak antigenní testy.

Zájemci se mohou objednávat online na https://www.agellab.cz/odberova-mista-covid/stredocesky#office-praha-covid

zpět na novinky