Poliklinika Olomouc otevřela novou alergologickou ambulanci

17.9.2014 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Počet nemocných trpících různými alergiemi neustále roste. Poliklinika Olomouc (naproti hlavnímu nádraží), která je členem skupiny AGEL, proto rozšířila spektrum svých služeb a otevřela novou alergologickou ambulanci, která nabízí své služby všem pacientům trpícím potížemi s alergií. Dveře nové ambulance jsou otevřeny každé pondělí od 7.30 do 15.00 hodin.

Ambulance je zaměřena na prevenci a léčbu alergologických a imunologických onemocnění a dispenzární péči. V ambulanci je poskytována péče také dětským pacientům. „Ambulanci jsme otevřeli především kvůli zvýšenému výskytu nemocných s různými alergiemi,“ říká MUDr. Jarmila Raidová, hlavní lékařka Polikliniky Olomouc.

Ambulanci vede zkušená lékařka MUDr. Hana Dohnalová, která ordinuje také v Nemocnici Prostějov. Lidé se mohou do nové ambulance objednávat v ordinační době na telefonním čísle +420 581 071 530, v jiné dny pak na recepci na telefonním čísle +420 581 071 555.