Jsme zelená firma

Naše společnost vstoupila do projektu Zelená firma, který je určen pro firmy, které nejsou lhostejné k životnímu prostředí a uvědomují si svou sociální zodpovědnost.

V rámci tohoto projektu poskytujeme našim zaměstnancům možnost zbavit se ekologickým způsobem vysloužilých drobných elektrospotřebičů a baterií a tím významně přispívá k ochraně životního prostředí, přírodních zdrojů a zdraví člověka.

Cílem projektu Zelená firma je ochrana životního prostředí zabezpečením zpětného odběru a efektivní recyklace nepotřebných elektrozařízení. Ta obsahují mnohé nebezpečné látky, jako je například rtuť, olovo, kadmium či brómované zpomalovače hoření, ale také velké množství recyklovatelných a znovu využitelných materiálů.