Vítáme Vás na stránkách zdravotnických zařízení společnosti Dopravní zdravotníctví a.s.

POLIKLINIKA AGEL

POLIKLINIKA AGEL provozuje sedm akreditovaných zdravotnických zařízení - 2 polikliniky v Praze, dále v Plzni, Olomouci, Ostravě, Nymburce a České Třebové.

Jednotlivé polikliniky navazují na tradici železničních poliklinik, ze kterých vychází jejich zkušenosti. Svým klientům nabízíme komplexní služby na špičkové úrovni s využitím moderní zdravotní techniky. Naší hlavní silnou stránkou je koncentrace zdravotní péče z řady oborů „pod jednou střechou“. Pacienti tak nemusí přejíždět z místa na místo, aby absolvovali různé druhy lékařských vyšetření.

Významnou specializací zdravotnických zařízení POLIKLINIKA AGEL je poskytování komplexních služeb v pracovně lékařské péči/PLS pro široký okruh smluvních klientů z oblasti dopravy, průmyslu, obchodu, stavebnictví, školství, státní správy a samosprávy, informačních technologií a bankovnictví.

Své zkušenosti s prevencí využívá POLIKLINIKA AGEL také při poskytování preventivních prohlídek v rámci nadstandardní péče. Pro firemní, ale i soukromou klientelu byly vypracovány preventivní VIP balíčky, které zajistí našim klientům zázemí pro účinné předcházení či řešení zdravotních rizik a obtíží.

Našim cílem je vytvářet pro klienty takové podmínky v poskytování zdravotní péče, aby získali s minimem vynaloženého úsilí služby špičkové kvality, které jim poskytneme v moderním přátelském prostředí.

Dopravní zdravotnictví a.s. - POLIKLINIKA AGEL je součástí skupiny AGEL, která je největším privátním provozovatelem zdravotnických služeb ve střední Evropě.

Zdravotnická zařízení POLIKLINIKA AGEL každý rok navštíví stovky tisíc lidí a naši lékaři provedou více než milion ošetření. Velice si vážíme důvěry našich pacientů a uděláme maximum, aby se k nám vraceli s jistotou, že celý náš tým udělá vše pro řešení jejich problémů.