Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍZdravotní péče pro klienty všech zdravotních pojišťoven

Akreditace SAK

Privátní zdravotní péče AGEL+

Hlavním cílem centra privátní zdravotní péče je zajištění nadstandardní organizace služeb v oblasti individuální péče s minimalizací časových ztrát. Věříme, že včasná diagnostika a prevence jsou těmi nejdůležitějšími kroky ke zdraví. Naše produkty jsou připraveny na míru všem, kteří mají o své zdraví zájem a nedisponují dostatkem času.

Privátní zdravotní péče je alternativou pro ty, kteří si uvědomují důležitost prevence a mají zájem o zdravotní péči jdoucí svým rozsahem nad rámec garantovaný státem.

Každý klient je objednán na přesný termín a návštěva je vždy naplánována tak, aby na sebe jednotlivá vyšetření navazovala. Veškerá vyšetření probíhají v moderním prostředí našich zdravotnických zařízení Poliklinik AGEL Praha, Plzeň, Olomouc a Ostrava, kde poskytujeme komplexní zdravotní péči pod jednou střechou.

Naše nabídka privátních služeb:

Celoroční privátní péče AGEL+


Poptávkový formulář


Proč zvolit nadstandardní zdravotní péči u nás?

Péče o zdraví by měla být jednou z nejdůležitějších priorit každého člověka. U nás věříme, že prevence a včasná diagnostika jsou ke zdraví tím nejdůležitějším krokem. Volba nadstandardní zdravotní péče je jistotou a lékař partnerem na cestě k pevnému zdraví.