Poliklinika Nymburk otevřela novou alergologickou ambulanci

20.10.2014 / POLIKLINIKA AGEL Nymburk

Alergií trpí v Česku zhruba každý čtvrtý člověk, přičemž počet alergiků každým rokem stoupá. Rostoucí poptávku po službách alergologů se proto rozhodla řešit i Poliklinika Nymburk, člen skupiny AGEL, která nabídku svých služeb nově rozšiřuje právě o alergologickou ambulanci. Kromě diagnostiky a léčby alergií navíc ambulance nabídne pomoc i pacientům s některými nemocemi imunitního systému.

Nově otevřená alergologická ambulance nabídne pomoc dospělým i dětem již od kojeneckého věku, a to při celém spektru obtíží. „V ambulanci provádíme komplexní alergologická vyšetření a poskytujeme preventivní i průběžnou péči při alergiích - ať už potravinových, inhalačních, lékových či hmyzích. Přijít k nám tedy mohou lidé, kteří si chtějí ověřit, zda mají či nemají alergii, ale i ti, kteří již alergii diagnostikovánu mají. Zároveň poskytujeme péči pacientům s průduškovým astmatem a mimo to nabízíme také diagnostiku a léčbu nemocí imunitního systému,“ vyjmenovává škálu nabízených služeb MUDr. Milan Matulka, lékař nově otevřené alergologické ambulance.

Alergologická ambulance v Poliklinice Nymburk bude otevřena každé pondělí od 16.00 do 19.00 hodin a každé úterý od 15.00 do 19.00 hodin. Zájemci s podezřením na alergii, alergici i zájemci o komplexní vyšetření imunitního systému se mohou objednávat v ordinační době na telefonním čísle +420 321 022 291