Logo
Zdravotní péče pro klienty všech zdravotních pojišťovenPOLIKLINIKA AGEL provozuje šest akreditovaných zdravotnických zařízení v Praze, Plzni, Nymburce, České Třebové, Ostravě a Olomouci.
Akreditace SAK

POLIKLINIKA AGEL praha italská

POLIKLINIKA AGEL Praha je jedním z klíčových zdravotnických zařízení POLIKLINIKY AGEL. POLIKLINIKA AGEL Praha nabízí svým klientům komplexní preventivní a léčebnou péči „pod jednou střechou“. Komplex ambulancí a laboratoří je navíc doplněn o moderní oddělení následné péče rehabilitačního typu, které je zaměřeno na péči o pacienty po ortopedických zákrocích, úrazech a na péči o klienty s chronickým onemocněním pohybového aparátu.

POLIKLINIKA AGEL Praha je situována v nádherném prostředí na okraji Riegrových sadů nad Hlavním nádražím. Z oken NsPI je pak impozantní výhled na pražské panorama s Hradčany.

Poliklinika se specializuje především na prevenci, kdy vychází ze svých dlouholetých zkušeností při poskytování závodní preventivní péče, kterou rozšířila o nabídku manažerských prohlídek a VIP balíčků jak pro firemní, tak pro soukromou klientelu.