POLIKLINIKA AGEL Praha Italská nabídne expresní testování na Covid-19 s výsledkem do 3 hodin od odběru

13.11.2020 / POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

Covid-odběrové místo v areálu POLIKLINIKA AGEL Praha Italská rozšíří své služby o expresní testování, a to od pondělní 16. listopadu 2020. Expresní výsledek svého PCR testu obdrží klienti do 3 hodin.

„Naši laboratoř jsme dovybavili novým přístrojovým vybavením, díky kterému budeme moci expresní dodání výsledku PCR-testu nabídnout. Službu přinášíme jako doplňkovou. Nepředpokládáme, že by zájem byl masový. Nová služba zcela jistě osloví například osoby, které potřebují narychlo vycestovat,“ uvádí ředitelka Laboratoří Dopravního zdravotnictví Ing. Bc. Martina Štolová.

Cena expresního vyšetření je stanovena na 5 700 Kč, platbu je možné provést platební kartou přímo na odběrovém místě. V ceně je zahrnuto vystavení mezinárodního certifikátu. K expresnímu vyšetření je nutné se předem objednat na telefonním čísle 608 856 456.

Odběrové místo POLIKLINIKY AGEL Praha Italská je v provozu pro veřejnost v pracovní dny v čase

7.30 – 11.30 hodin a odebírá jak samoplátce, tak indikované pacienty.