Napsali jste nám

31.5.2023 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Pochvala – MUDr. Komínková, pracoviště Plzeň

Obrovský dík za skvělou odbornou práci MUDr. Komínkové a za úžasný přístup sestřičkám jak v ambulanci tak na endoskopii.

Děkuji,

Věra K.

27.10.2022 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Pochvala - Kožní ambulance, pracoviště Plzeň

Dobrý den,
chtěla bych pochválit paní MUDr. Skalovou a její sestřičku - Kožní ambulance - za milé, vstřícné jednání. Paní doktorka srozumitelně, stručně vysvětlí problém, léčbu.

Děkuji,

Zdeňka H.

12.12.2016 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

POLIKLINIKA AGEL Plzeň - Opravdu milé překvapení

Nedávno jsem poprvé navštívila vaši polikliniku a byla jsem velmi mile překvapená opravdu příjemnou atmosférou. Líbilo se mi jednání všech s kterými jsem se setkala. Na kožním oddělení, kde měla sestřička i pí. doktorka strašně práce, přesto s úsměvem a příjemně jednaly se všemi lidmi a stejně tak i v lékárně, ve skladu a mikrobiologii. Jestli je to tak všude, tak super. Krásné svátky všem a v novém roce hodně spokojených pacientů.

Svatava Kaslová

15.7.2015 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Poděkování paní doktorce Červené

Chtěla bych velice poděkovat praktické doktorce MUDr. Červené Janě i její sestřičce za krásný lidský přístup k pacientům. Paní doktorka vše trpělivě vysvětlí, hledá co nejlepší řešení i kombinaci léků, vzhledem k vysokému věku mých rodičů i k jejich individualitě. Ať přijdete kdykoli- dopoledne, když má plnou čekárnu, nebo odpoledne, když má dlouhou službu, je vždy milá. Chodíme k lékařům jako většina velice nerada( ať mi lékaři prominou, ale člověk je rád, když je nepotřebuje), ale když už máme nějaký problém, jde se nám k naší paní doktorce přece jen lépe a bez většího stresu. A za to ji moc celá rodina děkujeme a přejeme hodně síly. Jsme rádi, že patříme právě k ní.

MN.

4.11.2014 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Poděkování MUDr. Bradovi

Vážený pane řediteli

srdečně Vás zdravím a chtěla bych Vám moc poděkovat za zdravotní služby poskytované ve Vaší poliklinice. Zejména za služby MUDr. Brady. Chodím k němu již nejméně 25 let. Je vždy ochotný a pozorný a hlavně vždy pomůže od velkých bolestí. Operoval mi v roce 2007 karpální kanálek a dodnes mám po bolesti. Jak moc umí lidem pomoci jsem poznala i teď. Můj manžel půjde na operaci kyčelního kloubu a měl nesmírné bolesti. Nic nepomáhalo. Pan MUDr. Brada ho nejenom přijal i když zde nikdy nebyl. Manžela prohlédl a poslal na rentgen. Protože je mu 78 let a je silnější postavy, ochotně mu pan doktor i sestřička pomohli na stůl i dolu. I mně poslední léta ochotně pomáhají. To pomůže i potěší. Pan doktor manželovi naordinoval léky, které alespoň trochu bolest zmírnily. Napsal mu zprávu, na základě které ho vzali do záznamu v nemocnici k prof. Koudelovi, který mu operoval první kyčel. Byla jsem v té době v zoufalé situaci, manžel měl hrozné bolesti - nemohl spát ani chodit o francouzských holích. Jsem MUDr. Bradovi vděčná za jeho přístup, ochotu a profesionální pomoc. Děkuji mu za to jaký má příkladný přístup k pacientům. Hlavně je též velký odborník, který lidem moc pomáhá.

Děkuji též Vám za Vaší polikliniku. Je zde vždy čisto a v zimě teplo. Na WC je vždy toaletní papír a ručníky. Všichni jsou zde ochotní když se na něco zeptáte. To není všude, ale Vám to pomáhá k dobrému jménu celé polikliniky. Moc Vám za to děkuji.

Věra Kašparová