Napsali jste nám

27.9.2022 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Pochvala - Rehabilitační oddělení, pracoviště Ostrava

Dobrý den,

v poslední době často navštěvuji vaše zdravotnická zařízení. Včera jsem dokončila rehabilitace ve Špálově ul. v Ostravě. Řadu vyšetření a zákroků mám ještě před sebou. Jsem nadšená jak z přístupu ošetřujících lékařů, zdravotních sester a ostatního personálu, tak zejména z vybavení moderními vyšetřovacími, rehabilitačními a jinýmy přístroji.

Prosím, předejte tento e-mail příslušným zaměstnancům.

Děkuji, s pozdravem

Milada K.

1.8.2022 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Pochvala - Oční ambulance, pracoviště Ostrava

Zdravím,

chtěl bych se s vámi podělit o velmi příjemný přístup paní doktorky Adriany Rosíkové / Oční ambulance / a sestřiček p. Janoszewské a p. Kajzarové. Pokaždé, když jsem šla k nim na kontrolu po zákroku šedého zákalu u paní primářky Juhaszové z Vítkovického Agelu, mne vzaly hned v objednaný čas, komunikace na 1* a já se cítila v jejich přítomnosti velmi skvěle. Za mne, mohu všem jen doporučit!!!

Přeji všem zmíněným ženám jen to nej v jejich pracovním i soukromém životě.

Spokojená pacientka,

Jana Š.

3.11.2021 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Pochvala – Očkovací místo Polikliniky AGEL Ostrava

Dobrý den,

velké poděkování za milý a ochotný personál. Byl jsem překvapený, jak se hezky chovaly sestry z očkovacího centra. Doporučil jsem vaší poliklinikou v centru všem, co potřebuji, vlídný a ochotný personál.

Děkuji,

Ivan K.

13.1.2016 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Poděkování personálu neurologie

Dobrý den, děkuji personálu ambulance neurologie, Mudr.Michnáčové a sestřičce, které jsou velmi vstřícné k mé nemocné dceři, kterou do ambulance doprovázím, jsou k nám příjemné a vstřícné a umožní vyšetření nad rámec povinnosti.V jiných zařízeních jsme se setkaly s lhostejným až přezíravým postojem, tady se rády vracíme.bez pocitu méněcennosti.

Ještě jednou děkují. M.

24.11.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Poděkování personálu kožní ambulance

Dobrý den,

ráda bych touto cestou chtěla velice poděkovat lékaři MUDr. R. Postupovi a sestřičce E. Moskvové za profesionální, milé, zdvořilé a ochotné chování k mé osobě, okamžitému přijetí do ordinace a perfektnímu- profesionálnímu lékařskému vyšetření a následně i ošetření, které mi nesmírně pomohlo a zlepšilo můj zdravotní stav... Přístup a konzultace lékaře a sestřičky byl 100% a profesionální s ohledem na mé zdraví., dále po samotném ošetření měli zájem, o to, jak se cítím a jak mi je.
Navštěvuji dermatology od mala a nikde jsem se nesetkala s tak profesionálním přístupem a účinnou léčbou jako zde!

Ještě jednou mnohokrát děkuji a okamžité přijetí a ošetření.
S pozdravem a přáním hezkého dne.
M. Krčková

5.10.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Poděkování personálu chirurgie

Dobrý den, touto cestou, bych chtěla velice pochválit Vaše oddělení chirurgie, jmenovitě MUDr. Zdeněk Schwan. Dnes jsem oddělení navštívila a opravdu jsem byla velice mile překvapena. Rychlost, ochota, vstřícnost, jak pana doktora, tak sestřičky, je na prvotřídní úrovni. Přeji Vám, aby takových lékařů a sestřiček, měla Vaše poliklinika, co nejvíce.

Děkuji PK

10.8.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Poděkování personálu polikliniky

Dobrý den,velice děkuji vedení polikliniky Agel za opravdu k pacientovi přátelskému prostředí, které zde vždy vládne. Personál ambulancí (odběry, chirurgie, sono + rtg, neurologie, Mudr. Ehrenberg. a další) je usměvavý, ohleduplný a příjemný. Člověk je odjinud zvyklý na nevrlost a pocity méněcennosti, ale to jsem u vás nikdy nezažila a znovu za to moc děkuji a přeji ať současné "pozitivní klima" vydrží co nejdéle:-)

20.7.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Poděkování personálu gynekologické ambulance

Dne 13.7. jsem byla objednaná do gynekologické ambulance, kde mě doporučila velmi spokojená známá. Chci touto cestou poděkovat paní doktorce Lukáčové a sestřičce Mazurové. Paní doktorka se představila, což v mnoha ordinacích není zvykem, byla milá, klidná – celé vyšetření se mnou mluvila „co budeme dál dělat“ vše mi vysvětlila, poradila co bude pro mne vhodné. To samé sestřička, klidná, moc milá – opravdu svou práci bere jako profesionál.

Livia Hadamíková

30.4.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Poděkování personálu Infúzního stacionáře

Dobrý den, chtěla bych touto cestou velice poděkovat sestřičce Gabriele Slivkové z infuzního oddělení za velice příjemný přístup, ochotu a příjemné jednání. Ve dnech 18. - 20. 2. 2015 a 13. - 15. 4. 2015 mi umožnila být po dobu infuzí celou dobu s dcerou - Petrou Wiesnerovou a tím ji psychicky podpořit.

Ještě jednou velmi děkuji, Jitka Gondeková

21.8.2014 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Poděkování lékařům

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat lékařům, hlavně panu doktorovi Vítu Kašpárkovi a paní doktorce Bogně Jiravské Godule a paní doktorce Karle Czudkové za vynikající péči při mé dlouhodobé nemocenské (leden až červen),za jejich vlídný a velmi lidský přístup, profesionalitu. A zároveň bych chtěla poděkovat i všem sestřičkám v těchto ambulancích, hlavně sestře Soškové.

S pozdravem, spokojená pacientka Marie Tuhovčáková

14.7.2014 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Poděkování paní doktorce Lukáčové a sestřičce

Na vědomí vedení polikliniky Ostrava,

Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat paní doktorce Lukáčové a sestřičce za ochotu a velmi slušné jednání, zkrátka i za pěkné prostředí.

Chodila jsem tady již kdysi k doktorce Hojecké a kdybych věděla, že je tady tak vstřícný personál, přišla bych již dříve.

Eva Muroňová, Ostrava-Kunčice