Napsali jste nám

24.1.2022 / POLIKLINIKA AGEL Česká Třebová

Pochvala – Dopravní služba, pracoviště Česká Třebová

Dobrý den, jmenuji se Renáta W. a s přítelem bydlíme v České Třebové.

Přítelovi byla na podzim diagnostikovana roztroušená skleróza. Pro pochybení některých lékařů bohužel pozdě a nemoc je v chronické, progresivní formě. Pohybuje se jen o berlich a pár metrů. K cestám do nemocnic, lékařům tak musíme využívat sanitky. Již několikrát jsme jeli i s dopravní službou Polikliniky AGEL Česká Třebová. Touto cestou chci spolu s přítelem poděkovat celému kolektivu sanitek Polikliniky AGEL za jejich práci. Vždy příjemní, ochotní, vstřícní, dokážou člověka i povzbudit v jeho nelehké situaci, prostě profesionální, ale i lidský přístup. Takový názor mají i všichni z našeho okolí, kteří vaší dopr.sluzbu znají. Občas jsme museli jet i sanitkou z jiného města a máme již 3 nepříjemné zážitky. Také nám minulý týden moc pomohli, když dovezli z nemocniční lékárny v Pardubicích speciální léky z konopím, které nám tam vyráběli. Jedna lékarnice nám poradila, že v těchto případech je to možné tak udělat a někdo ze sanitek nám je může vyzvednout. Bez problémů nám vyhověli a ušetřili mi tak spoustu času a starosti s cestou do Pardubic a zpět. Byla to obrovská pomoc a moc si toho s přítelem vážíme. Přejeme celému kolektivu sanitek PoliklinikyAGEL mnoho úspěchů v další práci, mnoho spokojených pacientů, hodně zdraví a prostě ať zůstanou takoví, jací jsou. Jsou prostě nejlepší.!!!

A chtěli jsme, aby o tom, jak skvěle dělají svou práci vědělo i vedení.

Děkujeme. Renáta W. a Pavol Ž.

14.4.2016 / POLIKLINIKA AGEL Česká Třebová

Poděkování panu Jakubovi Faterovi, zaměstnanci Polikliniky AGEL Česká Třebová

Chtěla bych touto cestou poděkovat Vašemu zaměstnanci Jakubovi Faterovi z polikliniky AGEL Česká Třebová, který nám svým profesionálním a hlavně lidským přístupem pomohl při řešení svízelné situace způsobené dopravní nehodou a to dne 11. 4. 2016. Udělal přitom mnoho nad rámec svých povinností.

Jakube, přejeme Vám, ať se Vám daří v osobním i profesním životě a ještě jednou ze srdce děkujeme. Manželé Ryšaví.