Logo
Zdravotní péče pro klienty všech zdravotních pojišťovenPOLIKLINIKA AGEL provozuje šest akreditovaných zdravotnických zařízení v Praze, Plzni, Nymburce, České Třebové, Ostravě a Olomouci.
Akreditace SAK

POLIKLINIKA AGEL nymburk

POLIKLINIKA AGEL Nymburk svým klientům nabízí širokou škálu oborů. Pod jednou střechou tak najdete praktické lékaře, zubního lékaře a specialisty z různých oborů. Snahou je, aby pacient nemusel při běžných zdravotních problémech absolvovat vyšetření na několika místech. Samozřejmostí pak je, že poliklinika má uzavřeny smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami v ČR.

Za rok 2011 provedli lékaři polikliniky více než 75 tisíc ambulantních vyšetření. V rámci pracovně lékařské služby zajistila poliklinika péči o zaměstnance z více než 50 firem.

V roce 2011 prošla POLIKLINIKA AGEL Nymburk úspěšně akreditačním šetřením Spojené akreditační komise České republiky a potvrdila tak, že poskytuje svým pacientům kvalitní a bezpečnou zdravotní péči.

Mezi priority POLIKLINIKY AGEL Nymburk patří poskytování pracovně lékařské služby zaměstnavatelům v rámci regionu Nymburk. Pracovně lékařskou péči zajišťují praktičtí lékaři přímo v POLIKLINICE AGEL Nymburk, ale také v ambulanci v Kolíně.

Za rok 2015 provedli lékaři polikliniky více než 86 tisíc ambulantních vyšetření. V rámci pracovně lékařské služby zajistila poliklinika péči o zaměstnance z více než 50 firem.

V roce 2015 prošla POLIKLINIKA AGEL Nymburk úspěšně akreditačním šetřením Spojené akreditační komise České republiky a potvrdila tak, že poskytuje svým pacientům kvalitní a bezpečnou zdravotní péči.