Logo
Zdravotní péče pro klienty všech zdravotních pojišťovenPOLIKLINIKA AGEL provozuje sedm akreditovaných zdravotnických zařízení - 2 polikliniky v Praze, Plzni, Olomouci, Ostravě, Nymburce a České Třebové.
Akreditace SAK

POLIKLINIKA AGEL nymburk

NAŠE NOVÉ AMBULANCE

AMBULANCE DENTÁLNÍ HYGIENY - Klára Marešová DiS.
ORL AMBULANCE - MUDr. Eliška Probstová
PRAKTICKÁ LÉKAŘKA MUDr. Františka Flekačová
PRAKTICKÝ LÉKAŘ MUDr. Adam Šafra
AMBULANCE REHABILITAČNÍHO LÉKAŘE - MUDr. Pavlína Fričová


 

Moderní diagnostika poruch dýchání ve spánku

Chrápání může být i signálem nemoci

Syndrom spánkové apnoe

je časté závažné onemocnění, které ve svém plném rozsahu ohrožuje postižené vysokým rizikem kardiovaskulárních onemocnění.

Výskyt syndromu spánkové apnoe se v populaci udává v rozmezí od 1% do 10%. Objevuje se většinou nad 40 let věku, častěji u mužů 21% než u žen 9%. Onemocnění souvisí s genetickou dispozicí, tzn. má-li rodič toto onemocnění, s velkou pravděpodobností jím bude trpět i syn nebo dcera.

Mezi hlavní příznaky patří nadměrná denní spavost, časté usínání během dne a snížená pracovní výkonnost. Během spánku chrápání, lapání po dechu, dočasné zástavy dechu, opakované buzení v noci, absence snů. Po probuzení trápí postižené únava, bolesti hlavy, sucho v ústech, porucha paměti, špatná nálada až deprese.

Se syndromem spánkové apnoe souvisí další onemocnění - vysoký krevní tlak, poruchy srdečního rytmu, infarkt myokardu, cévní mozková příhoda, demence.

OSA postihuje 10% populace, častěji muže zvláště středního a vyššího věku s nadváhou a obezitou, kuřáky.

Cena vyšetření: 300,- Kč  (Vzhledem ke zdravotním rizikům je cena zanedbatelná.)

Vyšetření zahrnuje: konzultaci s lékařem, diagnostiku přístrojem ResMed ApneaLink Air, vyhodnocení výsledků lékařem.

MUDr. Františka Flekačová, praktický lékař, ambulance ve 2.patře budovy

Objednávky na tel. 321 022 282


 

NOVÁ PSYCHOLOŽKA Mgr. Milena Strnadová

Od 1. března 2017 mohou klienti naší psychologické ambulance využít rozšířené ordinační hodiny díky nástupu nové psycholožky Mgr. Mileny Strnadové.


 

PŘÍSTROJOVÉ LYMFODRENÁŽE nově od 1. března 2017 v POLIKLINICE AGEL v Nymburce
pod dohledem certifikovaného fyzioterapeuta

Terapeutická metoda založená na přerušované kompresi dolních končetin, při které se vytváří tlakové vlny podporující lymfatický a žilní systém.

Hlavní cíle a přínosy lymfodrenáží

  • léčba a redukce otoků
  • prevence vzniku křečových žil
  • úleva od pocitu těžkých nohou
  • očištění organismu od toxických látek a zvýšení obranyschopnosti
  • zlepšení stavu celulitidy
  • vyhlazení a zeštíhlení obvodu stehen, břicha, zadečku i boků
  • relaxace a regenerace organismu

Cena

250,- Kč za 1 lymfodrenáž (30 min.)
2200,- Kč za balíček 10 lymfodrenáží (10x 30 min.)

Registrovaná fyzioterapeutka Vendula Vydrová Dis.
Objednávky na tel. 321 022 277, pondělí – pátek od 6:30 do 13:30
Rehabilitace – elektroléčba v přízemí budovy (vedle Rentgenu)


 

ZDRAVOTNÍ MASÁŽE nově od 1. 8. 2016 v POLIKLINICE AGEL v Nymburce

Trápí vás bolesti zad a šíje? Využijte naši nabídky a dopřejte vašemu tělu profesionální péči.

Více informací zde.

Kateřina Nováková
objednávky na tel. 777 276 120
pondělí - pátek od 8:00 do 16:00
Rehabilitace - masáže v přízemí budovy


 

NOVÁ RECEPCE

Od 7. listopadu vás v přízemí naší poklikliniky uvítá nově vybudovaná recepce. Personál recepce bude zajišťovat informace pro klienty, zodpovídat dotazy, pomáhat s orientací v budově i s objednáním na vyšetření. Recepce je k dispozici denně od 7:00 do 14:30.

 

Parkování a vjezd do areálu polikliniky

Vážení klienti, upozorňujeme na omezení vjezdu do dvora naší polikliniky. Vjezd do dvora bude od 1. listopadu 2016 opatřen bránou, kterou bude otvírat recepční. Vjezd bude povolen pouze pro invalidy a zásobování. Klienti mohou využít pro parkování parkovací místa na příjezdové cestě.

 

Informace pro pacienty MUDr. Lochmannové a MUDr. Bendy:

Využijte prosím ordinaci praktického lékaře MUDr. Adama Šafry ve 2.patře budovy.

 

Informace pro pacienty zubní lékařky MDDr. Macenauerové

Vážení klienti,

MDDr. Macenauerová je od dubna 2016 na mateřské dovolené. Velice litujeme, ale dosud nemáme jiného zubního lékaře. Nového zubního lékaře intenzivně hledáme.

Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení

 


POLIKLINIKA AGEL Nymburk svým klientům nabízí zdravotní péči specialistů z různých lékařských oborů. Pod jednou střechou najdete praktické lékaře, zubního lékaře a další specialisty, rehabilitaci, rentgen i odběrovou laboratoř. Klienti tedy nemusí při běžných zdravotních problémech absolvovat vyšetření na několika místech. V budově polikliniky je lékárna. Pro naše klienty je zajištěn rovněž výdej zdravotních pomůcek.

Při bolestivých stavech celého pohybového aparátu mohou klienti využívat komplexní léčbu ortopedické ambulance a rehabilitačního lékaře. Naši fyzioterapeuti poskytují následnou odbornou rehabilitační péči na pracovištích vybavených moderními přístroji pro elektroléčbu a celotělovými a končetinovými vířivkami pro vodoléčbu. Péče o klienty zahrnuje také různé rehabilitační a masážní techniky v rámci zdravotní péče hrazené zdravotními pojišťovnami. Masáže, laserterapii a lymfodrenáže nabízíme i pro samoplátce.

Poliklinika Nymburk poskytuje také komplexní pracovnělékařské služby zaměstnavatelům v rámci regionu Nymburk. Pracovnělékařské služby zajišťují praktičtí lékaři ve spolupráci s dalšími specialisty přímo v poliklinice Nymburk, ale také v ambulanci praktického lékaře v Kolíně.

Spojená akreditační komise České republiky udělila Poliklinice Nymburk opětovně Certifikát o udělení Akreditace. Komise tím potvrdila, že poliklinika poskytuje kvalitní a bezpečnou zdravotní péči. Certifikát ukazuje, že poliklinika nastavila postupy zajišťující bezpečí pacientů i zaměstnanců při poskytování zdravotnických služeb.

V roce 2016 ošetřila POLIKLINIKA AGEL Nymburk více než 86 tis. klientů.