Logo
Zdravotní péče pro klienty všech zdravotních pojišťovenPOLIKLINIKA AGEL provozuje šest akreditovaných zdravotnických zařízení v Praze, Plzni, Nymburce, České Třebové, Ostravě a Olomouci.
Akreditace SAK

POLIKLINIKA AGEL nymburk

POLIKLINIKA AGEL Nymburk svým klientům nabízí širokou škálu oborů. Pod jednou střechou tak najdete praktické lékaře a specialisty z různých oborů. Snahou je, aby pacient nemusel při běžných zdravotních problémech absolvovat vyšetření na několika místech. Samozřejmostí pak je, že poliklinika má uzavřeny smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami v ČR.

V roce 2011 a v 2014 prošla poliklinika Nymburk úspěšně akreditačním šetřením Spojené akreditační komise České republiky a potvrdila tak, že poskytuje svým pacientům kvalitní a bezpečnou zdravotní péči.

Mezi priority Polikliniky Nymburk patří poskytování pracovnělékařské služby zaměstnavatelům v rámci regionu Nymburk. Pracovnělékařské služby zajišťují praktičtí lékaři přímo v poliklinice Nymburk, ale také v ambulanci praktického lékaře v Kolíně. Při bolestivých stavech celého pohybového aparátu mohou pacienti nově využívat léčbu laserterapií, která slouží zejména pro účely úlevy bolesti kloubů, svalů a páteře.

V roce 2015 ošetřila POLIKLINIKA AGEL Nymburk více než 86 tis. klientů.