Logo
Zdravotní péče pro klienty všech zdravotních pojišťovenPOLIKLINIKA AGEL provozuje šest akreditovaných zdravotnických zařízení v Praze, Plzni, Nymburce, České Třebové, Ostravě a Olomouci.
Akreditace SAK
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Absolvujte u nás nadstandardní zdravotní prohídku

Volba nadstandardní zdravotní péče je jistotou a lékař partnerem na cestě k pevnému zdraví.

POLIKLINIKA AGEL Praha POLIKLINIKA AGEL Plzeň POLIKLINIKA AGEL Olomouc POLIKLINIKA AGEL Ostava

U nás věříme, že prevence a včasná diagnostika jsou ke zdraví tím nejdůležitějším krokem.

Slide thumbnail

POLIKLINIKA AGEL Olomouc - pracoviště Přerov

OTEVŘELI JSME NOVOU

NEUROLOGICKOU AMBULANCI

Lékař: MUDr. Jozef Zákopčan

Ordinační hodiny: pondělí 7:00 - 16:30

více informací...
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Svěřte své zdraví do naší péče...

V našich špičkově vybavených poliklinikách poskytujeme pacientům tu nejkvalitnější komplexní péči.

POLIKLINIKA AGEL provozuje šest akreditovaných zdravotnických zařízení v Praze, Plzni, Nymburce, České Třebové, Ostravě a Olomouci. Jednotlivé polikliniky navazují na tradici železničních poliklinik, ze kterých vychází jejich zkušenosti. Svým klientům nabízíme komplexní služby na špičkové úrovni s využitím moderní zdravotní techniky. Naší hlavní silnou stránkou je koncentrace zdravotní péče z řady oborů „pod jednou střechou“. Pacienti tak nemusí přejíždět z místa na místo, aby absolvovali různé druhy lékařských vyšetření.

Pracovně lékařské služby

POLIKLINIKA AGEL se specializuje se na poskytování komplexních služeb v závodní preventivní péči. Podrobné informace k PLS najdete stránkách jednotlivých poliklinik.

Nadstandardní zdravotní péče

POLIKLINIKA AGEL poskytuje preventivní prohlídky v rámci nadstandardní péče. Pro firemní i soukromou klientelu jsme vypracovli preventivní VIP balíčky, které zajistí našim klientům zázemí pro účinné předcházení či řešení zdravotních rizik a obtíží.

LÉKÁRNY AGEL

Lékárna AGEL úzce spolupracuje s POLIKLINIKOU AGEL, a proto zde bez problémů obdržíte lékařem předepsané nebo doporučené léky. V lékárně najdete široký sortiment léků a léčivých přípravků.

Našim cílem je vytvářet pro klienty takové podmínky v poskytování zdravotní péče, aby získali s minimem vynaloženého úsilí služby špičkové kvality, které jim poskytneme v moderním přátelském prostředí.

POLIKLINIKA AGEL je součástí skupiny AGEL, která je největším privátním provozovatelem zdravotnických služeb a je pro POLIKLINIKU AGEL důležitým zdrojem informací a know-how v oblasti řízení nestátního zdravotnického zařízení.

Aktuálně

14.4.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Ploché nohy vyšetřuje na POLIKLINICE AGEL Ostrava nový přístroj

Pacienti ortopedické ambulance POLIKINIKY AGEL Ostrava, kteří trpí obtížemi v oblasti nohou, se mohou těšit z modernější...

celý článek | všechny články

14.4.2015 / POLIKLINIKA AGEL Nymburk

POLIKLINIKA AGEL v Nymburce opět nabízí možnost rehabilitačního ošetření laserem

Pacienti naší rehabilitace - elektroléčby mají nově možnost využit rehabilitační ošetření laserem u fyzioterapeutky Vend...

celý článek | všechny články

13.4.2015 / POLIKLINIKA AGEL

POLIKLINIKA AGEL zve veřejnost na bezplatné vyšetření kožních znamének

Melanomem, nejvíce zákeřnou formou rakoviny kůže, trpí stále více lidí. Podle statistik tvoří právě melanom dvě třetiny ...

celý článek | všechny články