Logo
Zdravotní péče pro klienty všech zdravotních pojišťovenPOLIKLINIKA AGEL provozuje šest akreditovaných zdravotnických zařízení v Praze, Plzni, Nymburce, České Třebové, Ostravě a Olomouci.
Akreditace SAK
Slide thumbnail

Absolvujte u nás nadstandardní zdravotní prohídku

Volba nadstandardní zdravotní péče je jistotou a lékař partnerem na cestě k pevnému zdraví.

POLIKLINIKA AGEL Praha POLIKLINIKA AGEL Plzeň POLIKLINIKA AGEL Olomouc POLIKLINIKA AGEL Ostava

U nás věříme, že prevence a včasná diagnostika jsou ke zdraví tím nejdůležitějším krokem.

Slide thumbnail

POLIKLINIKA AGEL Olomouc - pracoviště Přerov

OTEVŘELI JSME NOVOU

NEUROLOGICKOU AMBULANCI

Lékař: MUDr. Jozef Zákopčan

Ordinační hodiny: pondělí 7:00 - 16:30

více informací...
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Svěřte své zdraví do naší péče...

V našich špičkově vybavených poliklinikách poskytujeme pacientům tu nejkvalitnější komplexní péči.

POLIKLINIKA AGEL provozuje šest akreditovaných zdravotnických zařízení v Praze, Plzni, Nymburce, České Třebové, Ostravě a Olomouci. Jednotlivé polikliniky navazují na tradici železničních poliklinik, ze kterých vychází jejich zkušenosti. Svým klientům nabízíme komplexní služby na špičkové úrovni s využitím moderní zdravotní techniky. Naší hlavní silnou stránkou je koncentrace zdravotní péče z řady oborů „pod jednou střechou“. Pacienti tak nemusí přejíždět z místa na místo, aby absolvovali různé druhy lékařských vyšetření.

Pracovně lékařské služby

POLIKLINIKA AGEL se specializuje se na poskytování komplexních služeb v závodní preventivní péči. Podrobné informace k PLS najdete stránkách jednotlivých poliklinik.

Nadstandardní zdravotní péče

POLIKLINIKA AGEL poskytuje preventivní prohlídky v rámci nadstandardní péče. Pro firemní i soukromou klientelu jsme vypracovli preventivní VIP balíčky, které zajistí našim klientům zázemí pro účinné předcházení či řešení zdravotních rizik a obtíží.

LÉKÁRNY AGEL

Lékárna AGEL úzce spolupracuje s POLIKLINIKOU AGEL, a proto zde bez problémů obdržíte lékařem předepsané nebo doporučené léky. V lékárně najdete široký sortiment léků a léčivých přípravků.

Našim cílem je vytvářet pro klienty takové podmínky v poskytování zdravotní péče, aby získali s minimem vynaloženého úsilí služby špičkové kvality, které jim poskytneme v moderním přátelském prostředí.

POLIKLINIKA AGEL je součástí skupiny AGEL, která je největším privátním provozovatelem zdravotnických služeb a je pro POLIKLINIKU AGEL důležitým zdrojem informací a know-how v oblasti řízení nestátního zdravotnického zařízení.

Aktuálně

27.2.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha

Pacient LDN oslavil 102 let.

Životní jubileum oslavil ve čtvrtek 26. února 2015 pacient oddělení Léčebny dlouhodobě nemocných s intenzivní rehabilita...

celý článek | všechny články

19.2.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Zrádné rakoviny kůže přibývá - POLIKLINIKA AGEL Ostrava zve veřejnost na Den melanomu

Melanomem, nejvíce zákeřnou formou rakoviny kůže, trpí stále více lidí. Podle statistik tvoří právě melanom dvě třetiny ...

celý článek | všechny články

16.2.2015 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Centrum pro odvykání kouření POLIKLINIKY AGEL v Plzni slaví první výročí

První rok své existence slaví Centrum pro odvykání kouření POLIKLINIKY AGEL v Plzni. Během prvního roku působení se do o...

celý článek | všechny články