Logo
Zdravotní péče pro klienty všech zdravotních pojišťovenPOLIKLINIKA AGEL provozuje šest akreditovaných zdravotnických zařízení v Praze, Plzni, Nymburce, České Třebové, Ostravě a Olomouci.
Akreditace SAK
Slide thumbnail

Hledáte nestandardní odměnu

pro své zaměstnance?

Hledáte nestandardní dárek

pro své blízké?

POLIKLINIKA AGEL Praha POLIKLINIKA AGEL Plzeň POLIKLINIKA AGEL Olomouc POLIKLINIKA AGEL Ostava
Slide thumbnail

POLIKLINIKA AGEL Praha

OTEVŘELI JSME NOVOU

UROLOGICKOU AMBULANCI

- kratší objednací termíny

- prodloužené ordinační hodiny

- moderní zrekonstruované prostory

více informací...
Svěřte své zdraví do naší péče...

V našich špičkově vybavených poliklinikách poskytujeme pacientům tu nejkvalitnější komplexní péči.

POLIKLINIKA AGEL provozuje šest akreditovaných zdravotnických zařízení v Praze, Plzni, Nymburce, České Třebové, Ostravě a Olomouci. Jednotlivé polikliniky navazují na tradici železničních poliklinik, ze kterých vychází jejich zkušenosti. Svým klientům nabízíme komplexní služby na špičkové úrovni s využitím moderní zdravotní techniky. Naší hlavní silnou stránkou je koncentrace zdravotní péče z řady oborů „pod jednou střechou“. Pacienti tak nemusí přejíždět z místa na místo, aby absolvovali různé druhy lékařských vyšetření.

Pracovně lékařské služby

POLIKLINIKA AGEL se specializuje se na poskytování komplexních služeb v závodní preventivní péči. Podrobné informace k PLS najdete stránkách jednotlivých poliklinik.

Nadstandardní zdravotní péče

POLIKLINIKA AGEL poskytuje preventivní prohlídky v rámci nadstandardní péče. Pro firemní i soukromou klientelu jsme vypracovli preventivní VIP balíčky, které zajistí našim klientům zázemí pro účinné předcházení či řešení zdravotních rizik a obtíží.

LÉKÁRNY AGEL

Lékárna AGEL úzce spolupracuje s POLIKLINIKOU AGEL, a proto zde bez problémů obdržíte lékařem předepsané nebo doporučené léky. V lékárně najdete široký sortiment léků a léčivých přípravků.

Našim cílem je vytvářet pro klienty takové podmínky v poskytování zdravotní péče, aby získali s minimem vynaloženého úsilí služby špičkové kvality, které jim poskytneme v moderním přátelském prostředí.

POLIKLINIKA AGEL je součástí skupiny AGEL, která je největším privátním provozovatelem zdravotnických služeb a je pro POLIKLINIKU AGEL důležitým zdrojem informací a know-how v oblasti řízení nestátního zdravotnického zařízení.

Aktuálně

27.2.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha

Pacient LDN oslavil 102 let.

Životní jubileum oslavil ve čtvrtek 26. února 2015 pacient oddělení Léčebny dlouhodobě nemocných s intenzivní rehabilita...

celý článek | všechny články

19.2.2015 / POLIKLINIKA AGEL Ostrava

Zrádné rakoviny kůže přibývá - POLIKLINIKA AGEL Ostrava zve veřejnost na Den melanomu

Melanomem, nejvíce zákeřnou formou rakoviny kůže, trpí stále více lidí. Podle statistik tvoří právě melanom dvě třetiny ...

celý článek | všechny články

16.2.2015 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

Centrum pro odvykání kouření POLIKLINIKY AGEL v Plzni slaví první výročí

První rok své existence slaví Centrum pro odvykání kouření POLIKLINIKY AGEL v Plzni. Během prvního roku působení se do o...

celý článek | všechny články