Logo
Zdravotní péče pro klienty všech zdravotních pojišťovenPOLIKLINIKA AGEL provozuje šest akreditovaných zdravotnických zařízení v Praze, Plzni, Nymburce, České Třebové, Ostravě a Olomouci.
Akreditace SAK
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Absolvujte u nás nadstandardní zdravotní prohlídku

Volba nadstandardní zdravotní péče je jistotou a lékař partnerem na cestě k pevnému zdraví.

POLIKLINIKA AGEL Praha POLIKLINIKA AGEL Plzeň POLIKLINIKA AGEL Olomouc POLIKLINIKA AGEL Ostrava

U nás věříme, že prevence a včasná diagnostika jsou ke zdraví tím nejdůležitějším krokem.

Slide thumbnail

POLIKLINIKA AGEL Olomouc - pracoviště Přerov

OTEVŘELI JSME NOVOU

NEUROLOGICKOU AMBULANCI

Lékař: MUDr. Jozef Zákopčan

Ordinační hodiny: pondělí 7:00 - 16:30

více informací...
Slide thumbnail
Svěřte své zdraví do naší péče...

V našich špičkově vybavených poliklinikách poskytujeme pacientům tu nejkvalitnější komplexní péči.

POLIKLINIKA AGEL provozuje šest akreditovaných zdravotnických zařízení v Praze, Plzni, Nymburce, České Třebové, Ostravě a Olomouci. Jednotlivé polikliniky navazují na tradici železničních poliklinik, ze kterých vychází jejich zkušenosti. Svým klientům nabízíme komplexní služby na špičkové úrovni s využitím moderní zdravotní techniky. Naší hlavní silnou stránkou je koncentrace zdravotní péče z řady oborů „pod jednou střechou“. Pacienti tak nemusí přejíždět z místa na místo, aby absolvovali různé druhy lékařských vyšetření.

Pracovně lékařské služby

POLIKLINIKA AGEL se specializuje se na poskytování komplexních služeb v závodní preventivní péči. Podrobné informace k PLS najdete stránkách jednotlivých poliklinik.

Nadstandardní zdravotní péče

POLIKLINIKA AGEL poskytuje preventivní prohlídky v rámci nadstandardní péče. Pro firemní i soukromou klientelu jsme vypracovli preventivní VIP balíčky, které zajistí našim klientům zázemí pro účinné předcházení či řešení zdravotních rizik a obtíží.

LÉKÁRNY AGEL

Lékárna AGEL úzce spolupracuje s POLIKLINIKOU AGEL, a proto zde bez problémů obdržíte lékařem předepsané nebo doporučené léky. V lékárně najdete široký sortiment léků a léčivých přípravků.

Našim cílem je vytvářet pro klienty takové podmínky v poskytování zdravotní péče, aby získali s minimem vynaloženého úsilí služby špičkové kvality, které jim poskytneme v moderním přátelském prostředí.

POLIKLINIKA AGEL je součástí skupiny AGEL, která je největším privátním provozovatelem zdravotnických služeb a je pro POLIKLINIKU AGEL důležitým zdrojem informací a know-how v oblasti řízení nestátního zdravotnického zařízení.

Aktuálně

25.9.2015 / POLIKLINIKA AGEL Praha

Den zdraví s NADACÍ AGEL

V pondělí 5. 10. 2015 se v prostorách POLIKLINIKY AGEL uskuteční DEN ZDRAVÍ S NADACÍ AGEL

celý článek | všechny články

21.8.2015 / POLIKLINIKA AGEL Olomouc

Gastroenterologické centrum POLIKLINIKY AGEL Olomouc má nové moderní vybavení

Na nejmodernější přístrojové vybavení se mohou těšit pacienti gastroenterologické ambulance POLIKLINIKY AGEL Olomouc. Od...

celý článek | všechny články

3.8.2015 / POLIKLINIKA AGEL Plzeň

POLIKLINIKA AGEL Plzeň otevřela v Boru novou útulnou odběrovou místnost

V západních Čechách se zájemci o laboratorní vyšetření mohou těšit na nové a příjemnější prostory. Zcela novou odběrovou...

celý článek | všechny články